Doğuma Hazırlık Baston Travel Bebek Arabası Tavsiye

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

SZSSZS

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2010
198
7
Arkadaşlar bebeğimizin doğmasına 1 ay kaldı. Bebek arabası olarak tek arabayla ihtiyaçlarımızı karşılamak istiyoruz. Hem evde koyacak yer sıkıntısı hem de bagajda kaplayacağı yeri düşünerek bazı modellerde yoğunlaştık. Aşağıda gösterdiğim modellerden hangisini tavsiye edersiniz? Neden? Fiyat kalite olarak değerlendirme?

Bir de bu arabalarda bebeğimiz diğer büyük tiplere göre rahat edememe durumu olur mu?
1- Brion Adria Baston Travel Bebek arabası 500 TL
184188348_tn30_0.jpg

2-Chicco Lite Way Plus Baston Travel Bebek Arabası 800 TL
chicco-lite-way-plus-travel-sistem-bebek-arabasi-siyah-117698-46-K.jpg

3-Casual Storm Baston Travel Bebek Arabası 740 TL
165854958_tn30_0.jpg

4-Kanz Panzer Travel Sistem Bebek Arabası 600 TL (Baston değil ama çok satılan ürünler arasında)
kanz4004x2-500x500.jpg

Kullanış açısıdan ilk ikisi alıcağım bir ürün olmazdı. Kanz ın panzer modelini bende beğenmiştim. Hatta internette piyasadakinden dahada ucuzdu. Dükkanlarda 1000 ve üzeri geziniodu burda. Sonra aynı öz. ama sepeti daha büyük ve fermuarlı bir araba buldum fiyatıda ii geldi onu aldım. Bu modeller arasında alırsam 3 numarayı alırım ama hiç kullanmadım. Sdc daha rahat olur diye düşünüyorum. Daha hafif ve pratik gibi görünüyor.
Arkadaşlar bebeğimizin doğmasına 1 ay kaldı. Bebek arabası olarak tek arabayla ihtiyaçlarımızı karşılamak istiyoruz. Hem evde koyacak yer sıkıntısı hem de bagajda kaplayacağı yeri düşünerek bazı modellerde yoğunlaştık. Aşağıda gösterdiğim modellerden hangisini tavsiye edersiniz? Neden? Fiyat kalite olarak değerlendirme?

Bir de bu arabalarda bebeğimiz diğer büyük tiplere göre rahat edememe durumu olur mu?
1- Brion Adria Baston Travel Bebek arabası 500 TL
184188348_tn30_0.jpg

2-Chicco Lite Way Plus Baston Travel Bebek Arabası 800 TL
chicco-lite-way-plus-travel-sistem-bebek-arabasi-siyah-117698-46-K.jpg

3-Casual Storm Baston Travel Bebek Arabası 740 TL
165854958_tn30_0.jpg

4-Kanz Panzer Travel Sistem Bebek Arabası 600 TL (Baston değil ama çok satılan ürünler arasında)
kanz4004x2-500x500.jpg

Bizde yeni yeni araştırmaya başladık , Casual Storm Baston Travel Bebek Arabası ile ilgili güzel yorumlar var internette , bir ara e bebekte inceleyeceğim nasip olursa indirimli yakaladığımda da almayı düşünüyorum bende .

X