Başucunuzdaki kitabın 57. sayfasının 3. cümlesi

Bendenkimseyebahsetmeyin

🤹🏻‍♀️
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2019
1.036
3.881
“Kendini ifade etmeyi onaylamayan bir ailede büyüdüyseniz, büyük olasılıkla ihtiyaçlarınızı, tercihlerinizi veya hislerinizi söylediğiniz zaman suçlu hissettirildiniz veya cezalandırıldınız.”

Benimkinin 57. sayfa 3. cümle bu, şema terapiyi anlatan bir kitap. Hadi sıra sizde 👐🏻

“Kendini ifade etmeyi onaylamayan bir ailede büyüdüyseniz, büyük olasılıkla ihtiyaçlarınızı, tercihlerinizi veya hislerinizi söylediğiniz zaman suçlu hissettirildiniz veya cezalandırıldınız.”

Benimkinin 57. sayfa 3. cümle bu, şema terapiyi anlatan bir kitap. Hadi sıra sizde 👐🏻
Şok oldum. Aynı kitabı okuyormuşuz. Sizinkini okumadan yazayım derken farkettim çok ilginç 🤭 bende fotosunu atayım geniş geniş...

15773546389719179056631605546291.jpg

Şok oldum. Aynı kitabı okuyormuşuz. Sizinkini okumadan yazayım derken farkettim çok ilginç 🤭 bende fotosunu atayım geniş geniş...

Eki Görüntüle 2569325
Pesss aşırı şaşırdım, şema terapisini anlatan muazzam bir kitaptır ama pek talep görmediği için okuyan birine ilk yorumda denk gelmek şoka soktu beni, tefağunun böylesi 👐🏻😬 ben başlardayım henüz sen ne alemdesin, beğendin mi diycem ama konu dışına çıkmış olup sorun yaşamayalım, yeniyim pek bilmiyorum da 🤭

Kitabın adı nedir

Pesss aşırı şaşırdım, şema terapisini anlatan muazzam bir kitaptır ama pek talep görmediği için okuyan birine ilk yorumda denk gelmek şoka soktu beni, tefağunun böylesi 👐🏻😬 ben başlardayım henüz sen ne alemdesin, beğendin mi diycem ama konu dışına çıkmış olup sorun yaşamayalım, yeniyim pek bilmiyorum da 🤭
Bende çok şaşırdım 😁 ilginç oldu. Ben başındayım daha. Sayfa 55 :) İki kitap birden götürüyorum. Bu ara durakladım ikisinde de. "Seninle başlamadı" kitabını da tavsiye ederim onuda seversin.
Kitabın adı nedir
Adi "hayatı yeniden keşfedin"
Kitap ayracınızı sevsinler. 😍
Benim yaramaz kuşumun caaağnım tüylerini değerlendirmese miydim? 🤭🤭🤭

Eklentiler

• 15773596743203820713806278579134.jpg
    15773596743203820713806278579134.jpg
    155 KB · Görüntüleme: 18
Diğer okuduğum kitabın ilgili cümlesi...

Doidge sadece hayal ederek beynimizi değiştirebileceğimizi söylemektedir.Eki Görüntüle 2569369
Bunu da alınacak kitaplar listeme ekledim, Eklediğin kısım muazzam, çok beğendim 👐🏻 Ayrıca ayraç bulamadığında tv kumandasını ayraç olarak kullanan biri olarak cidden senin yaratıcılığın takdirlik 😬

Bunu da alınacak kitaplar listeme ekledim, Eklediğin kısım muazzam, çok beğendim 👐🏻 Ayrıca ayraç bulamadığında tv kumandasını ayraç olarak kullanan biri olarak cidden senin yaratıcılığın takdirlik 😬
Ay teşekkür ederim :)
Bugün bizzat hayal etmenin mucizesini yaşıyorum. Bu kitap hayatımı değiştirdi diyebilirim. Şükürler olsun.

X