Gebeliğe Hazırlık Bat 21-22-23 nisan gelin birlikte bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam ben de bugün doktora gittim şimdilik her şey normal dedi bekleyeceğiz artık kalp atışlarını çok teşekkür ederim sizlere.. benimle birlikte gebe kalanlara sağlıklı doğumlar dilerim bebiş bekleyenlere de / isteyenlere de şunu söylemek istiyorum.. hep duamdasınız en kısa zamanda önce karnınız sonra kucaklarınız dolsun♥️♥️😍 Mayıs ayını bekleyecekler beni de alın gruba size destek olmak isterim 😍♥️ Anca beraber kanca beraber 🙏🏼

Kızlar selam ben de bugün doktora gittim şimdilik her şey normal dedi bekleyeceğiz artık kalp atışlarını çok teşekkür ederim sizlere.. benimle birlikte gebe kalanlara sağlıklı doğumlar dilerim bebiş bekleyenlere de / isteyenlere de şunu söylemek istiyorum.. hep duamdasınız en kısa zamanda önce karnınız sonra kucaklarınız dolsun♥️♥️😍 Mayıs ayını bekleyecekler beni de alın gruba size destek olmak isterim 😍♥️ Anca beraber kanca beraber 🙏🏼
Canım kaç haftalıkmış seninki şuan keseyi görmek için ne zaman çağırdı?🥰😍❤️

Arkadaşlar BAT:22 olanlar... Yarın kimler test yapiyorr😊
İnsallah hayırlı haberlerinizi almak nasip olsun🤲🏻 Ben garanti olsun diyerek 23nisani bekliyecegim🤷‍♀️
Benim yarın ama cuma sabahına kadar regl olmayı beklicem. Bir gün geçerse test yaparım. Sende şuan regl belirtisi var mı karın ağrısı vs gibi?

Benim yarın ama cuma sabahına kadar regl olmayı beklicem. Bir gün geçerse test yaparım. Sende şuan regl belirtisi var mı karın ağrısı vs gibi?
Aynen bende öyle bekleyeceğim. Bende adet belirtisi olmaz hic agri sızı hassasiyet 🤷‍♀️ sadece adetlerim düzensizdir o yüzden 1gün olsun gecikmeyi bekliyecegim. Cuma sabahı yapacağım

Meraba.benimde yarın bat. Bende cuma test yapcam. Benim reglim Saati bile sasmaz sabh olmam lazım 🙂 akşamüstü sol kasığımda ağrı başladı. Birde on gundur çok fazla gaz var. Şimdilik başka bişey yok bekliyoruz bakalım nasip artikk

Canım sende nedir durumlar haydi hayırlı haberlerini bekliyoruz :anneadayı::KK200:
Canım bugün bat günüm dün gece çok çok hafif pembe iğne ucu kadar leke gördüm. Sökülecek diye bekliyorum bugün ilk idrarımı yaparken affedersin baktım idrar harici farklı bir renk geldi sonra idrara döndü. Silince de gelen bir şey olmadı. Şuanlık karnımda ağrı yok sökülecek mi diye bekliyorum çok korkuyorum dua ediyorum. 🙏

Meraba dayanamadım yaptım kaset test fakat negatif çıktı. Saatim bile sasmazdi benim heralde stres yaptım ondan gecikti. Sol kasığımin agrisu geçmedi hala devam ediyo beklicez bakalım.

Benim de 3 gün gecikme var şuan. Test yapıyorum saatler sonra çizgi çıkıyor, anlamadım birşey. Daha önceki aylar hiç çizgi çıkmıyordu kuruma çizgisi bile, marka laboquick kullanan var mı

Benim de 3 gün gecikme var şuan. Test yapıyorum saatler sonra çizgi çıkıyor, anlamadım birşey. Daha önceki aylar hiç çizgi çıkmıyordu kuruma çizgisi bile, marka laboquick kullanan var mı
Ben daha önce kullanmıstım ikinci cizgi dikey değil yan çıkmıştı😒 10dkka sorada kayboldu zaten. Bilmiyorum genelde iyi diyorlar ama bidahada kullanmadım

canım ben onunla öğrendim bu ay adetten 5gün önce güvenilir bir test sen yarın testi tekrarla bence en ufak bi çizgi varsa hamilesin☺️

Canım bugün bat günüm dün gece çok çok hafif pembe iğne ucu kadar leke gördüm. Sökülecek diye bekliyorum bugün ilk idrarımı yaparken affedersin baktım idrar harici farklı bir renk geldi sonra idrara döndü. Silince de gelen bir şey olmadı. Şuanlık karnımda ağrı yok sökülecek mi diye bekliyorum çok korkuyorum dua ediyorum. 🙏
Ay canım benim haydi inşallah ben de dua ediyorum 🙏🏼🙏🏼♥️

Merhaba kizlar bat beklenen adet tarihi sanirim degil mi benim de 22 nisan. Gecen ay spiral çikartirdim ben de sizinle beklemedeyim.

X