Gebeliğe Hazırlık Bat 22 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bi anda kara4 verip test yaptım dün silik çizgi gördüm şimdi testi yaptırdım hcg 120 çıktı şiddetli bel ve kasık ağrım var uzun süreli. Sizce nedenn 🥺bu arada bu ay eşimde varikosel olduğunu öğrenmiştik o tedaviye başlamıştı. Bende yumurtkama testi yaptım 10.gün de birliktelik oldu. Şimdi durum buu fikirlerinizi bekliyorum ilk kez yaşıyorum böyle şeyleri sağlıkçıym ama kimseye bahsedemiyorum durumdan yardımcı olursanız sevinirim

Kızlar bi anda kara4 verip test yaptım dün silik çizgi gördüm şimdi testi yaptırdım hcg 120 çıktı şiddetli bel ve kasık ağrım var uzun süreli. Sizce nedenn 🥺bu arada bu ay eşimde varikosel olduğunu öğrenmiştik o tedaviye başlamıştı. Bende yumurtkama testi yaptım 10.gün de birliktelik oldu. Şimdi durum buu fikirlerinizi bekliyorum ilk kez yaşıyorum böyle şeyleri sağlıkçıym ama kimseye bahsedemiyorum durumdan yardımcı olursanız sevinirim
Ayrıca bat a 3 gün var

Canım hayırlı uğurlu olsunn🙏🙏👏 ilk zamanlar ağrılar olması normalmiş rahim genişledigi için. 48 saat sonra tekrar kan verip 240 ve üzeri görürsen mutlaka doktora git bence. Eğer bir düşük tehtidi veya regl olma gibi bir ağrı ise progestan ve istirahat verebilir. Suan tam yerlesme donemi çünkü, çok ayakta durmamaya çalış yukari raflara uzanma

Kızlar merhaba bişey soracağım. Şimdi topüklerde gezerken aklıma geldi. Benim son adet tarihim; 19 Aralık’tı. Bat tarihim 21 Ocak’tı. Ama doktorum ile yumurta takibi yaptık ve programdaki tarihinde 1 hafta sonra yumurtam çatladı. 2yumurtam vardı. Biri 12 ocakta diğeri 13ocakta çatladı. Benim şuan Bat tarihim 22si mi oluyor? Ne zaman test yapmalıyım. Bugün çatlamanın, 9.günü sanırım değil mi? Yanlış mı hesaplıyorum? Yardımcı olur musunuz?
Doktorlar yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunduğunu söylüyor. Ben geç yumurtluyorum mesela, yumurtlama sonrasi tam 14. günde adet olurum belki fikir olur size.
20. Gün yumurtladıysam 34. Gün gibi..

Kızlar ben adetim geçene kadar bekleyeceğim dedim ama dayanması ne zor gerçekten. İyi ki bu topik var ya, aynı şeyleri birlikte yaşamak moral oluyor. Yumurtlamadan sonra altı üstü 15 gün bekleyeceğiz ama sanki aylardır bekliyor gibiyim 🤭🤭
Bat 24 ocak. Bekliyorum kısmetse. Ama arada bir giriyor aklıma şimdi yap belki çift çizgiyi görürsün diye 😅😅

Benimde 5 gunum kaldi kizlarr birkac gundur adet olucakmis gbi agrilarim var adet oncesi agrilar bu aydaolmuycak gibi hissediyorum ama bakalimm nasip
Bende olmazsam 25 inde test yapmayi dusunuyorum

Kızlar ben adetim geçene kadar bekleyeceğim dedim ama dayanması ne zor gerçekten. İyi ki bu topik var ya, aynı şeyleri birlikte yaşamak moral oluyor. Yumurtlamadan sonra altı üstü 15 gün bekleyeceğiz ama sanki aylardır bekliyor gibiyim 🤭🤭
Bat 24 ocak. Bekliyorum kısmetse. Ama arada bir giriyor aklıma şimdi yap belki çift çizgiyi görürsün diye 😅😅
Varsa gorursun 3 gunun kalmis aslinda yapsann

Kızlar merhaba bişey soracağım. Şimdi topüklerde gezerken aklıma geldi. Benim son adet tarihim; 19 Aralık’tı. Bat tarihim 21 Ocak’tı. Ama doktorum ile yumurta takibi yaptık ve programdaki tarihinde 1 hafta sonra yumurtam çatladı. 2yumurtam vardı. Biri 12 ocakta diğeri 13ocakta çatladı. Benim şuan Bat tarihim 22si mi oluyor? Ne zaman test yapmalıyım. Bugün çatlamanın, 9.günü sanırım değil mi? Yanlış mı hesaplıyorum? Yardımcı olur musunuz?
Benimde son adet tarihim 27 aralikti bat 26 ocak
13 unde yumurtlama gordum bende
Burda yazilanlari okudugum kadariyla kesinmi bilmiyorum ama yumurtlamadan 14 gun sonra kesin adet olunuyormus
Bu durumda 27 ocak civari falan olmamiz gerekiyor
13 unde yumurtladiysak bugun yumurtlamamizin 8.gunu

Benimde son adet tarihim 27 aralikti bat 26 ocak
13 unde yumurtlama gordum bende
Burda yazilanlari okudugum kadariyla kesinmi bilmiyorum ama yumurtlamadan 14 gun sonra kesin adet olunuyormus
Bu durumda 27 ocak civari falan olmamiz gerekiyor
13 unde yumurtladiysak bugun yumurtlamamizin 8.gunu
Testi ne zaman yapmalıyız pekiiii canım

Canım hayırlı uğurlu olsunn🙏🙏👏 ilk zamanlar ağrılar olması normalmiş rahim genişledigi için. 48 saat sonra tekrar kan verip 240 ve üzeri görürsen mutlaka doktora git bence. Eğer bir düşük tehtidi veya regl olma gibi bir ağrı ise progestan ve istirahat verebilir. Suan tam yerlesme donemi çünkü, çok ayakta durmamaya çalış yukari raflara uzanma
Tamam canım benim çok teşekkür ederim darısı herkese inşallah 🙏🏻🙏🏻🌼çalışıyorum dinlenmiyorm ama bakalım rızkı varsa bu dünyada rabbim tutar diye umut ediyorum

Kızlar sizlerde durum neler. Normalde yarın regl olmam lazim, 22 si. Olmazsam cumartesi test yapicam 💖💖💖💖💖
Canım inşallah en tez zamanda Rabbim sana bebek verir.
ama bu kadar kafana takmamalısın
Sen zaten iki kez test yaptın yakın zamanda ve negatif gördün
Çok umutlanmamalısın bence bu ay için
Adet psikolojik olarak erken veya geç olabiliyor
Kendine baskı yapıyorsun

IMG_20210121_163020.jpg

Tebrikler🙏🏻🌼 benim dün akşam bundan daha silikti bugün kan verdim pozitif Bat a 3 gün var. Senin bat ne zamandı
benim bat yarındı teşekkür ediyorum benim süpriz oldu biraz
Sana da tebrikler canım
4gün önce erken gebelik testi yaptım negatifti bugün böyle

X