Gebeliğe Hazırlık Bat 22 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bnde aslında o zamanı takip edip değerlendirdim ama bu ay kismet değilmiş herhalde
Evet ama sen çok baskı yapıyorsun kendine.
Daha rahat olmaya çalış
Bir de bak ben kaç tane test yaptım 4. haftasında gösterdi çift çizgiyi
Belki sende de öyle olur

Kızlar bat yarın. Henüz yapmadım test falan. Sizde durumlar nasıl?
Daha önce iki hamilelik yaşadım. Biri düşük oldu, birinde oğluma sağlıkla kavuştum çok şükür. İkisinde de yerleşme kanaması olmuştu. Bu sefer öyle bir şey olmadı. Bekliyorum bakalım.

Kızlar selam burada siz birlikte bekliyorsunuz bende size katılmak istedim yoksa vakit geçmiyor :KK15: Adet döngüm 28-31 gün arasındadır hep, düzenlidir yani. Bu ay takvime göre yumurtlama günüm 12 ocaktı, pek ağrı yaşamadım ama düzenli olduğundan o gün yumurtladım diye düşündüm ve değerlendirdik.
15 ocak günü doktor muayenem vardı, ultrasonla baktı doktor ve sağ tarafımda yumurta olduğunu çatlamak üzere olduğunu, yumurtlama günümde olduğunu söyledi.:KK54: Yani beklediğim günden 4-5 gün sonra yumurtlamışım. Bizde 16sı sabah birlikte olduk. Ayın 20si gibi alt karnımda hafif ağrı vardı. Ayın 22-23 gibi arada ateş bastı. Bunlar psikolojik olabilir diye umursamadım. Ancak 23ünde çok sıcak basınca ateşimi ölçtüm ve normalde 35.2 olan vucut sıcaklığım 37 idi nerdeyse, sabahları ölçtüm uyanınca 36,2 idi. 23 ünde elim ayağım kesildi yerimden kalkmadım bütün gün yattım. 24ünde yani dün, temizlik yaptım uzun süre akşam karnım aşırı gergindi ve ağrı vardı içinde gece boyu sürdü. Bugünde ara ara sancı adet gibi biraz daha şiddetli gibi tam anlamayamdım. Eşimin dediğine göre göğüslerimdeki damarlar belirginleşmiş

Gelgelelim bugün sabah test yaptım bir şey çıkmadı üzüldüm baya :KK43: Sizce hamile olma ihtimalim var mı?

Kızlar selam burada siz birlikte bekliyorsunuz bende size katılmak istedim yoksa vakit geçmiyor :KK15: Adet döngüm 28-31 gün arasındadır hep, düzenlidir yani. Bu ay takvime göre yumurtlama günüm 12 ocaktı, pek ağrı yaşamadım ama düzenli olduğundan o gün yumurtladım diye düşündüm ve değerlendirdik.
15 ocak günü doktor muayenem vardı, ultrasonla baktı doktor ve sağ tarafımda yumurta olduğunu çatlamak üzere olduğunu, yumurtlama günümde olduğunu söyledi.:KK54: Yani beklediğim günden 4-5 gün sonra yumurtlamışım. Bizde 16sı sabah birlikte olduk. Ayın 20si gibi alt karnımda hafif ağrı vardı. Ayın 22-23 gibi arada ateş bastı. Bunlar psikolojik olabilir diye umursamadım. Ancak 23ünde çok sıcak basınca ateşimi ölçtüm ve normalde 35.2 olan vucut sıcaklığım 37 idi nerdeyse, sabahları ölçtüm uyanınca 36,2 idi. 23 ünde elim ayağım kesildi yerimden kalkmadım bütün gün yattım. 24ünde yani dün, temizlik yaptım uzun süre akşam karnım aşırı gergindi ve ağrı vardı içinde gece boyu sürdü. Bugünde ara ara sancı adet gibi biraz daha şiddetli gibi tam anlamayamdım. Eşimin dediğine göre göğüslerimdeki damarlar belirginleşmiş

Gelgelelim bugün sabah test yaptım bir şey çıkmadı üzüldüm baya :KK43: Sizce hamile olma ihtimalim var mı?
Bat a kaç gün var

Bazı hanımlar 9 ya da 10. gün görmüşler bende o yüzden üzüldüm biraz ama haklısınız, başka kimler bekliyor? Siz beklyior musunuz?
Kanda 9. 10. Gün..idrarda 14 deniliyor. İnşallah vardıır🙏🏻Bende 25 30 günde bir olurum şuan regl 29.günü beta hcg 245di em son onu takip ediyorum bende

Kanda 9. 10. Gün..idrarda 14 deniliyor. İnşallah vardıır🙏🏻Bende 25 30 günde bir olurum şuan regl 29.günü beta hcg 245di em son onu takip ediyorum bende
Ayy ne güzel çok sevindim sizin adınıza :) Siz öyle diyince kan testi yaptırmaya gidesim geldi :KK15: Biraz daha bekleyelim bakalım 3-4 gün daha ...

Çok güzel kese göründü müüü. Yumurtlamanın kaçıncı günü bugün. Ben de bugün baktım 576
Kese için cuma gününü söyledi Cuma tahmini 1600 olur dedi.
Cuma göreceğiz bakalım. Rahim sağlıklı mı değil mi ona baktı bir de folikasit verdi 😊Yumurtlamanın kaçıncı günü hiç bilmiyorum inan benim 4+3 şuan😊

Aynen bende 7 de başladım 12 Ocak a kadar hergun günde 1 çalıştık 🤭 artık surda kaldı 8 gün çalışmalara ara verm zamanı geliyor karnım çok agriyor sancı var akıntım var kasıklarım ağrıyor sabah uyandığımda aç karna bulantı oluyor bakalım hayırlısı kendimi kaptirmak istemiyorum 🤦😁
Ben aldım müjdeli bu ay şükür 🙏☺️🤗

X