Gebeliğe Hazırlık Bat 27-28-29 eylül olanlar belirtileriniz neler?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktor adetin geçsin bi hemen yapma demişti ama bu forumda gördüğüm millet 12. 13. Gün silikte olsa 2. Cizgiyi goruyor
Öyle oluyo. Adetten beş altı gün önce bile çizgiyi gören oluyo. Ben bı senedir daha bı tane bile silik gölge hayalet falan hiç çizgi görmedim 😀😀

Ben gordum gecen sene 2. Çizgim mükemmel derecede netti meğer kimyasalmış . Tekrardan çift çizgiyi bekliyorum artık ekime kalacak gibiyim

Ya ben 3 saat önce kan tahlili verdim ama e nabizda goruntuleyemiyorum sonuç görünmüyor

Bizde sigara alkol yok..kistten dolayı altı ay olmadı.bes ayda ilaç içtim bekledik. Bu ay ilk sayılır. Fakat hiç umudum yok. Ovulasyon testi bende hiç kullanmadım. İki güne bir yapinca gerek Paz diye düşünüyorum.sizce ?
Bende o kafadaydim ama yapmadığımız günler çatışma olursa diye düşünmüştüm

Atsaydın keşke fotografını
7A84496E-4BD4-4A5A-A4FA-3B529D7C81B0.jpeg

Yurt disindayim. Kullandigim hamilelik testleri sizden farkli. Bu testte + isareti gormek hamilelik demek

Hayırlısı olsun var sanırım biliyorum bu tezleri youtubede görmüştüm erken gebelik testimi normal test mi bizim sizinle bat aynı ben acaba erken gebelik test mi yapsam belki umut olur ya
Erken gebelik bu canim. Iki gun once ayni testi aldigimda hic birsey gorememistim.

Belirtileriniz ne acaba
Canim daha hamile oldugumdan emin degilim.

Ama soyle soyleyim. Eger hamileysem bu 3. Hamileligim olucak biri bos gebelik olmakla beraber. Diger iki hamileligimde de kuruluk, ve gogus agrisi yasamistim.

Simdi de gogus agrisi ve kuruluk var. kasiklarimda zaman zaman batma hissediyorum. Ama bu his beni korkutuyor. Cunku kasiklarimda agri benim icin hep adet belirtisi oldu

X