Gebeliğe Hazırlık Bat 27-28-29 eylül olanlar belirtileriniz neler?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar az önce eşimi biri aradi eşi hamile üstelik yumurtalıkları bağlı olduğu halde kalmış şaka gibi dimi...

Ve ben an itibariyle kafayı yedim gözle zor görülen çizgi gördüm az önce ışığa tuttum kuruma çizgisimi yaptıktan 3 dk sonra çektim kizlarrr

Eklentiler

• 20210924_233009.jpg
    20210924_233009.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 47
  • 20210924_233017.jpg
    20210924_233017.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 49
  • 20210924_233053.jpg
    20210924_233053.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 44
Bat 27 idi benimde maşallah erken geldi :işsiz::halay: inşallah gebesindir canimmm 💫🌸🦋
Insallah olmazsa ekimde beraberiz. 🤷‍♀️ Bakalim kac ay daha denicez 🤷‍♀️ Olsun en azindan erken gelince Bn diyorum ki erken olmasi demek ovulasyon da erken olur demek 🙈dustugumuz hallere bak 😬

Insallah olmazsa ekimde beraberiz. 🤷‍♀️ Bakalim kac ay daha denicez 🤷‍♀️ Olsun en azindan erken gelince Bn diyorum ki erken olmasi demek ovulasyon da erken olur demek 🙈dustugumuz hallere bak 😬
Ah kuzum benim yaaa canım ❣️🌸💫 umarım hamişsindir:anneadayı::KK200: değilsen de sağlık olsun yapar ovulasyonları otururuz bekleriz yine napalım :halay::KK49::KK36: umarım yılbaşına kadar bu topic de ki herkez hamiş kalırız hep birlikte doğururuz sonra 😂🌼🦋

Ve ben an itibariyle kafayı yedim gözle zor görülen çizgi gördüm az önce ışığa tuttum kuruma çizgisimi yaptıktan 3 dk sonra çektim kizlarrr
Canım sen testi tekrarla hamiş gibi duruyorsun çizgi var baya ışıkta ❣️🌸🌼🦋💫

Yaaa ben bişi sorucam benim batım 29 u bugun göğüsümde çok ağrılar vardı daha çok sağda, bildiğin iğne batıyomuş gibi . Zaman gelmedi diye ben herşey ona yoruyorum ama arada kaldım🤦🏼‍♀️😀

Benimde 30eylul. Ayniymisiz ins belirtimiz bu sefer tutar. Nezamndir istiyorsunuz. Geçtim bel agriniz
Son bir senedir tedavi görüyorum ama malesef.. bu ayda aşılama oldum. Allahtan hayırlısı🤲
Aralıklı oluyor bel ağrısı ama şuan daha çok kasık ağrısı ve gögüs hassasiyeti var. Sizin?

X