Gebeliğe Hazırlık Bat tarihi 15-20 Mart arası olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de bat 19 Mart, doktor ilaçsız takip etti ovulasyon gününü bende evde ovulasyon ile takip ettim ilk adet gününden sayarsak 14 ve 15.gün pik oldu hemde baya koyu 15.gün akşam sağ tarafım cidi ağrıdı o gün değerlendirdik. 16.gün sabah doktor yumurta yok dedi çatlama belirtisi de yokmuş yani takip ettiği yumurta kayboldu 🤷‍♀️ama ovulasyon testinde böyle oldu vs dedimse de adam yumurtlama olmamış dedi. Diğer ay femara ile devam edeceğiz.

Ben yinede gözden kaçırdı umudu ile tek gün değerlendirdiğimiz bu ay bat bekliyorum 😅 Kasımda 9 haftalık kalbi duran bebeğim kürtaj ile alındı, kürtajdan sonraki ilk denememdi bakalım umudum yok ama olsun 🤷‍♀️😇
Canım inşallah yeniden olur, moralini bozma

Benimde batım 15 di dün kan verdim ve sonuc pozitif hamileyimm rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah amin 🤲🤲
Topiğin ilk hamilelik haberini veren sen olduğun için bu ödülü sana veriyorum.🥇🏆🎁🥰 bana da dua et olur mu inşallah olur. Aşırı yorgunluk dışında bir belirtim yok, bazen göğüs sızlaması oluyor, akıntı da var ama kremsi falan değil. Su gibi sarımsı

Canım inşallah yeniden olur, moralini bozma
Yok şuan moral olarak iyiyim çok şükür 😇kan pıhtılaşması çıktı en azından bir ihtimal sebep o olabilir diye içim rahat. Bir daha nasip olursa nasıl bir yol izleyeceğimiz bari belli

selam kızlar hayırlı kandiller inşallah batlar gelmez de hamiş oluruzzz :KK68: :KK68:
benimde 17 mart:KK200:
belirti yaşayanlar var mı. ben de var da hamileliğe yormak istemiyorum ilk ay diye:KK16:

Kızlar afedersiniz iç çamaşırımda süt beyazı akıntım olmuş peçeteye silince de şeffaf akıntı geliyor. Bata 4 gün kala yumurtlamıyorumdur herhalde? 🙄 Hamilelik belirtisinde böylesi varmı?

Belirtin var mı peki canım? İnşallah tutunmuştur bu ay bebişin inşallah
İnanılmaz bir bel ağrım vardı yumurtlama günümmus ondan dedim ama hala geçmedi. bel ağrım, kasık agrim ve midemde yanma var başka belirtimde yok adetime yakın göğüs ağrım olurdu oda yok şuan İnşallah 🙏Tutunmusdur

Kızlar afedersiniz iç çamaşırımda süt beyazı akıntım olmuş peçeteye silince de şeffaf akıntı geliyor. Bata 4 gün kala yumurtlamıyorumdur herhalde? 🙄 Hamilelik belirtisinde böylesi varmı?
Süt beyazı olunca gebelik oluyormuş. Testin varsa yapsana.

selam kızlar hayırlı kandiller inşallah batlar gelmez de hamiş oluruzzz :KK68: :KK68:
benimde 17 mart:KK200:
belirti yaşayanlar var mı. ben de var da hamileliğe yormak istemiyorum ilk ay diye:KK16:
Valla aşırı yorgunluk ve göğüs ucu sızlaması var ama hiç umutlu değilim. 2 aydır sürekli idrar yolu enfeksiyonu oluyorum yumurtlama dönemi. Çok sıkıntılı geçiyor.

Valla aşırı yorgunluk ve göğüs ucu sızlaması var ama hiç umutlu değilim. 2 aydır sürekli idrar yolu enfeksiyonu oluyorum yumurtlama dönemi. Çok sıkıntılı geçiyor.
Hadi yaaa 😑 inşallah bebiştir iyi düşünelimm 🙏🌸 bende acayip uyku hali gögüs şişmesi sızlama sol kasıkta batma var. Akıntım ara ara geliyor
💝 hakkımızda hayırlısı inşallah
🙏🙏🙏🙏

X