Gebeliğe Hazırlık Bata 6 gün kaldı, hayalet çizgi sizce var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Dzgslu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2018
172
264
33
Merhaba,

Bata 6 gün kala erken gebelik testlerinden yaptım, günün ilk idrarı da değildi o kadar emindim ki çıkmayacagından, öylesine yapayım dedim. Silik çizgi çıktı, ikincisini yaptım yine hayalet çizgi çıktı. Sadece ben mi görüyorum, ya da bu kadar erken bu şekilde öğrenen var mı? Ekstra belirtiler olarak çok belirtim yok ama ekstra bir gaz sancım gazım ve karın ağrım var. Kasette belli belirsiz neredeyse yok denilen bir renk farkı çıktı. Ovülasyon testi ise dün çok silikti bugün koyulaşmış. Hepsinin fotoğrafını ekledim. Şimdi kan verdim geldim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Eklentiler

• EA8003F6-82C0-4E38-AA1F-2667E6CFB547.jpeg
    107,9 KB · Görüntüleme: 697
  • 3D4A4175-BD85-4542-822F-90E24DDE6A8C.jpeg
    25,2 KB · Görüntüleme: 535
  • 96D91BFF-C50A-466A-B1D0-AEA97314C8B5.jpeg
    29,8 KB · Görüntüleme: 541
  • 052C5C76-8776-425B-8956-A38BACFF5CA4.jpeg
    19,6 KB · Görüntüleme: 704
Bencede var sonucu paylasırmısın merak ettm

Kaç dk çıkar dediler
Yarın çıkar dediler ama bu akşam olması için ısrar ettim. En geç yarın çıkacak heralde sabah da test yapıp ekleyeceğim ilk idrarla. Gerçekten bu platformu aylardır okuyup gebelik belirtisi aradım aylarca kendimde. Şu an buraya bunları yazdığıma inanamıyorum, çok da kaptırmak istemiyorum kendimi belki yanlıştır. Ama insallah vardır ve sağlıkla gelir

Aynen yarın ilk idrarla erken gebelik testi yap tekrar kasette cıkmaz erken gebelikde koyulasıyorsa beta yükseliyor demek. Ben reglden 1 gün önce öğrendim 3. Geçince gittim

Aynen yarın ilk idrarla erken gebelik testi yap tekrar kasette cıkmaz erken gebelikde koyulasıyorsa beta yükseliyor demek. Ben reglden 1 gün önce öğrendim 3. Geçince gittim
Çok teşekkür ederim bilgi için Kasette yani bence sadece benim görebildiğim bir koyuluk çıktı erken gebelik testinde de 6 gün önce böylesine bir çizgi hiç beklemiyordum. Yarın ilk idrarla testi yapar yapmaz buraya da atacağım.

Tamam kuzum iyi haberler inşAllah

İki test bu şekilde daha net oldu sanırım

Eklentiler

• image.jpg
    145,3 KB · Görüntüleme: 660
5 Gün kala benim de böyleydi cnm 1 gün sonra predictor den yaptım yine biraz daha koyulaştı :) var bence yarında yap test imkanın varsa ..

Benim 7 gün kala bundan daha silikti şu an hamileyim.
Kaset testle erken gebelik testi aynı gün mü yaptınız. Şayet öyleyse erken gebeliğe o kadar para vermeye gerek yokmuş

Benim 7 gün kala bundan daha silikti şu an hamileyim.
Kaset testle erken gebelik testi aynı gün mü yaptınız. Şayet öyleyse erken gebeliğe o kadar para vermeye gerek yokmuş
Bugün az önce yaptım iki erken gebelik, bir kaset test ve bir ovulasyon testi yaptım. İki erken gebelikte hayalet çizgi çıktı, kaset testte yani neredeyse yok denecek bir renk farkı çıktı, ben çok dikkatli baktığım için görüyorum ya da psikolojik Ovülasyon testi de dün çok silikti bugün koyu çıktı.

Yo kaset testte de belli oluyor gayet ben de gördüm. Hayırlı olsun şimdiden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…