Batık lekeleri nasıl geçer ?

kanarya_

Dişi Kanarya
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2011
44
1
lütfen batık için kesin bi çözümü olan cevap yazsınn.. özelliklede izleri daha doğrusu ikisi için.. artık çok kötüyüm... ve beyaz ten renkliyim... çok belli oluyor.. lütfenn..

canım batık olduysa makine ile alıyorsun harhalde sirli ağda yapıcaksın ama yanlız sirli ağda hiç makine kullanmıycaksın bir süre sonra kendiliğinden kaybolur benim seninkindende kötüydü sirli ağda ile düzeldi hiç yok şimdi...

ya canım aynı benim bacağım da böyle...birkaç sene önce makineyle alıyordum, o zamandan beri bu batık izlerim var. şimdi de sir ağdayla alıyorum hep...arada kese falan yapıyorum ama gitmiyor. kabak lifi kullandım o da geçirmedi. sadece yazın güneşten yanınca azalıyor. bunun kesin çözümünü bilen söylerse çok iyi olur.

telaş yapma ama ağda ve zaman içinde geçer bu yaz sonuna kadar kaybolur sanırım ama ellemek yok ve sirli ağda ok..

Canım sen bu bacaklara mı üzülüyorsun Allah aşkına. Açtırtmayın şimdi bacağımı Bi krem süreyim de geçsin diye bir şey yok öncelikle sakın bunlara kanma ..

Her şeyin bi püf noktası var onlara uyup bacağını nemsiz bırakmayarak zamanla geçer canım benm. Epilatör kesinlikle kullanmıyorsun. Başlı başına batık nedeni. Tüylerini almak için biraz uzamalarını bekle. Sir ağda kullanacaksın, arkadaşın dediği gibi. Sir ağda yapmayı güzel öğren, sakın bacaklarını aldıktan sonra su değdirme ve alacağın yerlerin tertemiz olmasına dikkat et.Yoksa batıktan sonra bi de sivilcelerle uğraşmak zorunda kalırsın. Bi de batıkları sıkma. Zaten banyoda bacaklarını keseliyorsun, istersen bastırmadan topuk taşı kullan. Zamanla onların yüzeye çıkmasını bekle. Eğer kendin sıkarsan yaralar oluşur, yaradaki kabuklanma yüzüne tüyler dışarı çıkamaz ve kahverengi kahverengi kalıcı yaraların bile olabilir. Her banyodan sonra da bacağını nemlendirici kremle nemlendir

suana kadar hiç makine ile almadım ki hep sir ağda ile ( birtek bacağımda değil özel bölgemde de var ( kız olmaktan utanıyorum gibi bişi artık (5:

dün tuz sürdüm bacağıma yumusadı zaten her gün nemledirici sürüyorumm epilasyon ile gidermi bu tür lekeler.. iğne epilasyonu yararlı diye duymusum ama daha 16 yasındayım

benim bacağımda böyle müsait değilim şimdi sana moral olsun diye çekip koyarım yarın

eğer hormon bozukluğu var ise yok ağda , yok zart yok zurt düzelmiyor arkadaş
yarın çekeyim de görün benim bacakları da
daha 16 yaşında arkadaşları çorapsız etekle gezerken kız tüylerini uzatacağım diye kalın çoraplara mı mahkum olsun
bende hormon bozukluğu var ne kadar uzatırsam uzatayım sonuç aynı ama kese yapmıyorum sadece sabun beziyle sertçe ileri geri sabunluyorum .
yazın denize girip esmerleştiğim için pek takmıyorum kafama ...

şu başlığa göz at olur mu canım

http://www.kadinlarkulubu.com/istenmeyen-tuyler/292599-kil-donmeleri-batiklara-cozum-buldum.html

demin yine oynadım.. aptal ben ( :84: :84: :84: nefret ediyorumm kendimden.. simdi bakıyourm tsekkür ederim bende 16 yasındayım

demin yine oynadım.. aptal ben ( :84: :84: :84: nefret ediyorumm kendimden.. simdi bakıyourm tsekkür ederim bende 16 yasındayım
ben 16 yaşındayım demedim kii :26: ben 19 yaşındayım .
oynama canım daha beter olur aman diyeyim. bende bir tanesi var ki siyah içinde kıl var oynayıp duruyorum fayda etmiyor leke kalıyor anca

ben 16 yaşındayım demedim kii :26: ben 19 yaşındayım .
oynama canım daha beter olur aman diyeyim. bende bir tanesi var ki siyah içinde kıl var oynayıp duruyorum fayda etmiyor leke kalıyor anca

opss: ben bazen yannlış okuyorum özür dilerim opss .s .s okurken atlıyorum yanlış okumusum özür dilerim... lazer epilasyonu düşünüyürorum ama maliyeti çok fazla...

opss: ben bazen yannlış okuyorum özür dilerim opss .s .s okurken atlıyorum yanlış okumusum özür dilerim... lazer epilasyonu düşünüyürorum ama maliyeti çok fazla...

özür dilenecek birşey yok ki

adetlerin düzenli mi peki?

:85:
özür dilenecek birşey yok ki

adetlerin düzenli mi peki?

gibi gibi düzene giriyor... ama genelde düzenli.. ama tek istediğim su lanet bacağımdaki seylerden kurtulmak.. kıpkırmızı oldu yemin ederim... ağlamak istiyorumm.. kadın olmak çok zor :26:

işte bu da benim bacaklar anam resimlerde diz kapaklarım ne kadar siyah çıkmış
diz kapağıma yakın olan kırmızılık ekzama lekesi bu arada

Son düzenleme:
hepimiz aynıyız bacılar. kanarya'nın bacaklarını görünce aha dedim aynı ben. Benimkileri epilatörle aldıktan sonra tavuk derisi gibi oluyo zaten, gözenekler belli, pütür pütür... kk'da çok tavsiye var bu sorunları gidermeye yönelik ama çok zaman istiyor ya. Ne zaman keseyi, yağı, kremi aksattın, hoop başa dönüyorsun. Ben şunu çok merak ediyorum özellikle evli ve çalışan hanımlar, yazın, bacakları için ağdayla alınacak kadar uzamasını nasıl bekliyorlar? Uzamasını beklerken çok kötü görünüyor.

Pürüzsüz, gözenekleri kapalı, lekesiz bacaklara hasretim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…