Abiye Elbise Kombinleri bayanlar bir bakar mısınız

temmuzun_hediyesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2013
93
14
merhaba bayanlar. yakında kızkardeşim evleniyor. dün düğün için bir elbise aldım. üzerimde gayet güzel durdu, beğendim ama, sonradan biraz basit mi kaçtı acaba diye düşündüm. hoş kına ve düğün için olmak üzere iki elbise alıcam zaten. aldığım elbise fotoğraftaki. benim sorum bu elbiseyi nasıl ve ne renk bir ayakkabı, çanta ve takıyla kombinlemeliyim sizce? ben kına için daha abiye ve gösterişli başka bir elbise alıp bunu da güzel bir kombin yapıp erkek tarafındaki düğün akşamı giyerim diye düşündüm.ama biraz kararsızım sizce nasıl yapmalıyım?bu arada elbise koyu pembe. çingene pembe fuşya arası bir renk.
Adsız.png

Ben olsam Ten rengi ayakkabı yine aynı tonda çanta kullanırdım saçımı sıkı topuz değilde daha salık uçuş bir model yaptırırdım ,düğün olduğu için gümüş yakışabilir ama onu bir denemen üzerinde görmen lazım

bende kuzenimin düğünü için fuşyaya yakın uzun bi elbise aldım belinde siyah kuşağı var ben o yüzden siyah olur diye düşündüm.. Ama senin öyle bi detayı yok ayakkabı ten rengi ya da pudra olabilir diye düşünüyorum.. Bence kolye güzel durmaz yakası pek fazla açık değil şık bi bileklik olabilir mesela

Ben olsam Ten rengi ayakkabı yine aynı tonda çanta kullanırdım saçımı sıkı topuz değilde daha salık uçuş bir model yaptırırdım ,düğün olduğu için gümüş yakışabilir ama onu bir denemen üzerinde görmen lazım

ben de ten rengi veya lame bir ayakkabı ve çanta düşünmüştüm. hafta sonu elbiseyle birlikte deneyip bakıcam artık hangisi daha hoş durursa onu alırım ama ten rengi daha bütünleyici olur gibi sanki. teşekkürler ilgilendiğin için : )

bende kuzenimin düğünü için fuşyaya yakın uzun bi elbise aldım belinde siyah kuşağı var ben o yüzden siyah olur diye düşündüm.. Ama senin öyle bi detayı yok ayakkabı ten rengi ya da pudra olabilir diye düşünüyorum.. Bence kolye güzel durmaz yakası pek fazla açık değil şık bi bileklik olabilir mesela

evet elbisenin siyah detayı varsa siyah ayakkabı hoş duracaktır. kolye konusunda bende aynı şeyi düşünüyorum hoş durmaz muhtemelen. teşekkür ederim : )

X