Bayanlar için Parfüm önerileriniz

arkadaş dondu kaldı galiba cevap veremedi vayyyyyy be azkalsın bende alim diye hazırlanıyodum iyi oldu uyandırdın beni sağol kardeşim

rica ederim zeynep arkadasım cevap verecek bi durumda degil zaten haklı degil cünkü.... lütfen kimse kanmasın böle şeylere TESTER parfüm diye yüzlerce parfüm satılıyor orjinallerinden daha coklar nerdeyse...nerden geliyor bu kadar tester.... parfüm konusu hassas konu bilmediginiz yerden almayın saglıgınızı tehlikeye sokarsınız.....solunum yolları dejenerasyonuna neden olabilir çok tehlikeli.... sakın kimse almasın.....

burberies weekend ve amor amor cok sevdim kendileriniopuyorumnanaktan....(aslında agır kokulardan hiç haz etmem ama amor durdukca güzellesiyo sanki)

rica ederim zeynep arkadasım cevap verecek bi durumda degil zaten haklı degil cünkü.... lütfen kimse kanmasın böle şeylere TESTER parfüm diye yüzlerce parfüm satılıyor orjinallerinden daha coklar nerdeyse...nerden geliyor bu kadar tester.... parfüm konusu hassas konu bilmediginiz yerden almayın saglıgınızı tehlikeye sokarsınız.....solunum yolları dejenerasyonuna neden olabilir çok tehlikeli.... sakın kimse almasın.....

ben de anlaman internette hangisi gercek hangisi sahte... tesekkurler uyari icin... :KK43:

erkek arkadasimin tavsiyesi uzerine banana republic alabaster aldim sevil parfumeriden . kokusu gercekten cok guzel ve kalici. tavsiye ederim

CACHAREL EDEN İNANILMAZ ETKİLEYİCİ VE ÇARPICI BİR KOKU YILLARDIR KULLANIRIM ZEVKLE BAHARAT VE ÇİÇEK KARIŞIMI BİR KOKU VE HERKEZ SORAR NEDİR BU YA ŞAHANE DİYE ÇOK İLTİFAT ALDIM.BUNUN DIŞINDA LANCOME HYPNOSE BU DA ÇOK GÜZEL BİR KOKU HAKİKATEN KOYU ALANI HİPNOS EDECEK KADAR ETKİLEYİCİ:asigim:

CACHAREL EDEN İNANILMAZ ETKİLEYİCİ VE ÇARPICI BİR KOKU YILLARDIR KULLANIRIM ZEVKLE BAHARAT VE ÇİÇEK KARIŞIMI BİR KOKU VE HERKEZ SORAR NEDİR BU YA ŞAHANE DİYE ÇOK İLTİFAT ALDIM.BUNUN DIŞINDA LANCOME HYPNOSE BU DA ÇOK GÜZEL BİR KOKU HAKİKATEN KOYU ALANI HİPNOS EDECEK KADAR ETKİLEYİCİ:asigim:

aa ewt hypnose da super bir koku. ben de bir arkadasimin parfumunu cok begenip sormustum, hypnose demisti. hatta bi de magnifique var lancome un.

DKNY be delicious yeşil olanı mükemmel edp olan çok kalıcı, davidoff cool water çok güzel...Bir deee Lacoste pour femme harika bir koku...

Narciso+Rodriguez.jpg

berberis weekend senelerdir kullanırım ve tek geçiyorum.......

235987_fpxtif.jpeg

A-8901350

Yoğun, büyülü ve çekici. Modern dişiliğin özünü yakalamış ve gerçek zerafeti vurgulayan sofistike bir dünyayı keşfedin. Yumuşayan güçlü bir çekiciliği… Sonsuza dek yaşayan lüksü… Sarhoş eden yakınlığı yaşayın… Basitliği ve sadeliği, gizemi ve şaşırtıcılığı, duyuları baştan çıkarıyor ve tüm vücudu ele geçiriyor. Misk kokunun kalbinde yer alıyor. Pembe şipre akoru parfümün gerçek ruhu oluşturuyor. Her eau de parfüm yeni bir duygular ve izlenimler çağlayanı yaratıyor. Apaçık ama aynı zamanda esrarengiz.
yeni kullanmaya basladim resmen kokuya asik oldum:))

Yıllardır amor amor kullanıyorum.Kışın Armoni code iii gidio hafif baharatlı.Şu Christian Dior J'adore a bi türlü alışamadım benim tarzım değil sanırım ama Christian Dior Hypnotic Poison biras daha iii .Geçenlerde de Bulgari Omnia yı denedim gerçekten çok hoş kokusu wardı.Bi sürü parfümüm oldu yahu ala ala :eek:lmaz:

kızlar ange ou demon kullanan var mı yılbaşı için baya indirime girmiş alsam mı diyorum ama karar vermedim öneren var mı

X