Bayanlar tavsiyelerinize ihtiyacım var :(

canımm sen zor olan bi ilişkiyi seçmişsinn.. daha işini oturtucaktaa ooo oo.. allahh kolaylıkk versinn.. senide anlıyorumm yaşında dolayıı artıkk ciddi bişeyler yaşamak ve mutluu bi beraberlikk istiyosunn.. iyice bi düşünn ya bide sınavıı kötü geçmişş diyee senden sinirini almasınn. çalışsaydııı bu bir yıllıkk bi çalışamayla olmazkii demekkii biyerlede eksikk bilgilerii varmışş bununn sorumlusu asla sen olamazsınn..çokta güzell yapmışsınn onuu rahatsız etmemek içinn sırf derslerine çalışsınn diyee... kıymetini bilir inşşş...

ben herhangi kötü bişey göremedım bunda özledikçe arıyor ıste eger konusmalarında samımıyse dert etmemelısın kanımca

bi arkadaşımın sevgilisi tıp okuyor daha 4. sınıfta ama kursa gitmeye başladı bile TUS için. Yani normal bence. Bırak çalışsın. sonra kazanamazsa falan aklım sendeydi ondan olmadı falan diye düşünmesin.

valla bir doktorun cok zamanı hastahanede gectigi için ona en uygun aday yine doktor diye düşünüorum cunku onların hayatları cok farklı hemde cokk bzler gibi işten cıktında sorumlulukları bitmiyor ve bir ömür boyu okumaya ögrenmeye mahkumlarr ona tahammul edebilmen lazım cunku sürekli seni arayamaz bna emin ol vakti olmaz Allah yardım etsin

Ailesi doktor olanlar eşi doktor olanlar anası babası doktor olanlar şunu çok iyi bilir ki doktorluk zor bir meslek ve gerçekten bu meslekten insanlar sevdiklerine gerektiği kadar fazla vakit ayıramıyorlar. Sen bence idare et, ileride olurda evlenirsen de yoğun çalışma temposuna ve gece çalışmalarına ayak uydurman gerekecek, ya hastanede nöbet tutarlar ya da araştırma yaparlar...

bence aramak isteyen insan arar arayıp da 2 saat konuşmıcak ki sesinizi duysa yeter:umursamaz:

Erkekler kadınlar kadar ince değller ne yazık ki.Biz olsak bir fırsat yaratır ararız ama onlar böyle şeyleri çok önemsemez.Birde TUS hiç kolay bişey değil.Bence biraz daha anlayış.

diyecektim ki 5 dakikadamı mola vermiyor bu adam mümkün değil insan tualete giderken arar..ama tus sınavıymış be güzelim..tanıdığım ne kadar bu sınava hazırlanan kişi varsa hayatla tüm bağlarını koparttılar.onlar bir garip oluyorlar bacım sen ben gibi çalışmıyorlar okula ilk adım attığında bunu öğretiyorlar heralde ders çalışırken hayatı unutmayı...bunların hepsi böyle sırf seninki değil endişelenme..
baktın suistimal var orda dur ama şimdilik biraz daha sabır diyorum ben...

bence zor bi sınava hazırlanıo herkesin kolay koly kazanamayacagı o yüzden biarz anlyışlı ol dahası sabırlı bak kazanırsa ne güzl beraber olacakısnız rahat edeceksiniz sıkma hiç canını gecer elbet

ben farklı düşünüyorum biraz..

mesela ben ders çalışırken yoğun bir şekilde -biri beni aradı mı tüm konsantrasyonum dağılır, kafamdaki herşey poff diye gider, o insanla telde 2 dk bile konuşsam sonra kendimi toparlamak ve aynı iştaha dönmek için çok ama çok zorlanırım.
yeri geldi günde 15 saat çalıştım ama çalışırken beynimde kurduğum çalışma mekanizmasını dağıtmamak için herkesle iletişimimi kestim.

arkadaşımı arayınca mesela tekrar başa sar, odaklan, tekrar et falan.. gerçekten zor oluyor.

Saçmalık... Bence kendini en kötüsüne hazırla. Ben 1 aylık evliyim. Nişanlıyken, ayrı şehirlerdeydik, çok yoğun çalışmasına rağmen -ki biz tanıştığımızda ünv. nin son sınıfındaydı, finalleri vardı- yine de günde en az 2-3 saat telefonda konuşuyorduk...
Sevgilin yoğun olabilir; çalışması gerekebilir... Saatlerce konuşmaya gerek yok. Ama bu adam hiç mi lavaboya gitmez? Hiç mi yemek yemez? Uyumadan 5dk önce de mi arayamazdı...
Bilmiyorum şüpheli işler...
fisfisfis

arkadaslar yollayabilir sweverse falan demişsiniz ama bu tus sınavı cok zor cidden stresoluo doktorlar bence alttan almalısın hem doktor insanın sevgilisi olmak cidden zordur karısı olmayı düşünüosan o daha bi zordur bastan söyleyeyim çünkü süreklistresli oluolar sürekli işleri cıkıyor cevremde gözlüorum o nedenle böyle zamanlarda sabretmelisin sınav gecsin gene aynıysa o zaman cemkir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…