bayanlarin hafif alkolluyken daha iyi sex yapdigini biliyormuyduz

mavi1978

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
127
0
46
kadinlar alkolluyken kendilerini daha iyi ifade ettikllerini ve yatakda daha özgürce ve kivrak olduklarini freunde dergisinde okumusdum denedim dogru tavsiye ederim:içelim:

aynen katılıyorum hatta söylenene göre cin-tonik kadın üzerinde uyarıcı etkisi yapıyormuş ihtiyacı olana duyurulur

Son düzenleyen: Moderatör:
herkeste aynı olmuyor demek ki, ben bir bira bile içsem asla ilişki sırasında orgazm olamıyorum. ama nası oluosa daha çok zevk alıorum onu da anlayamadm ztn:)

yaw ben hemen sızıyorum bırakın seksi öpüşemye bile fırsat olmuo :uhm:

e atbi neden erkekler aman bir kadeh daha iç diyolar şimdi anladınızmı....

arkadaşlar babam alkolikti rahmetli iyi içerdi bir yetmişliği içer ve sabahta beşte kalkıp işe giderdi yıllarca nefret ettim içikiden sonra bundan on sene önce dozunda içilirse hiçte kötü olmadığını farkettim
ve on yıldır denememe rağmen asla sathoş olmadım ama çakırkeyf olunca hakikatende sevişmenin güzel olduğunu biliyorum özgürlük ve sınır tanımamak çok güzel oluyor:)

alkol haram..içmem içenende kendibilirsengözlerimebaksanab

evlenceem herif beni alkolalmış kadar rahatlatmalı bu onun görevilülülülülülü

senede bir iki defa birer kadeh alkol alırım sızacak kadar değil de çakırkeyif olacak şekilde
ve evet o zaman sonunda seks olursa güzel olur:)

ben sahsen allahın huzurunda içkiliyken ilişkiye girmem :KK43:

içkiliyken bir evlat sahibi olmak istemem :KK43:

vücudun alışkın olmasına bağlıdırr ben içsem sızacak kadarr ters teper alkol bendeee
ama ayık olamayı tercih ederimm hatırlamakta önemli tabüüü

özgür ve sınırsız olmak için beynimi uyuşturmaya hiçç ihtiyacım yok:smiley-cool:

Son düzenleme:
Alkol haram malumda konunun haram helale ne ilşkisi var anlayamadım. dinle ilgili konular için açılmış bölümler var K.K.da. topic orada açılsa anlarım. isteyen istediği topiği açar. bu tür baskılara ve uyarılara gerek yok. belki topic açan inanmıyor belki başka dinden kime ne. birazda topicle ilgili bişeyler yazayım dozunda alındığında evet. yazımla ilgili birileri tepki gösterecekse öelden yazssın lütfen bu güzel topiği kapattırmayın. heee unutmadan bişey daha söleyim. K.K 'da cinsellik forumlarında gezinmek helalmi harammı, b,rsürü din içerikli site vrken :icecream:

Nasıl ki siz ''burası paylaşım platformu nereye istersem yazarım!'' diyorsanız,başkalarının da nereye isterse yazma hakkı olduğunu biliyorsunuz demektir..

Sonra kimin hangi içerikli sitelerde dolaşacaklarına siz karar vermeyin olur mu?

KK 'da her türlü başlık ve buna dayalı bilgiler mevcut..Uyarılara gelince bırakın bunlar bizim işimiz,siz ya konu açın,ya da konulara yorum yapın..Konuların hangi cümlelerle zora gireceğine,hangi güzel topiclerin(!) kapattırırıp kapattırılmayacağı düşüncesini bize bırakın!

vallah ben bilmem öle şeyler.ama deneyeceğim.ama rahatlatabilir sizi.daha kıvrak olursunuz yatakta.

X