Günlük Kombinler bayram alıs verısı yardım

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

crnenc

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
838
391
32
1.50 boyundayım 25 yasındayım bıraz yasımı gosteren cocuk gıbı degılde genc kız gıbı gorunmek ıstıyorum ne gıysem boyumu uzun gosterır kızlar altına dolgu topuk da gıyerım bıraz mıyontıplıgım yasımı gostermıyorum 18019 yas gıbı dıyolar bıraz olgun uzun gorunmek ıstıyorum

1.50 boyundayım 25 yasındayım bıraz yasımı gosteren cocuk gıbı degılde genc kız gıbı gorunmek ıstıyorum ne gıysem boyumu uzun gosterır kızlar altına dolgu topuk da gıyerım bıraz mıyontıplıgım yasımı gostermıyorum 18019 yas gıbı dıyolar bıraz olgun uzun gorunmek ıstıyorum
Merhaba
Bu sezon bol paca yazlik desenli pantolonlar moda..
Desen sevmiyorum diyorsaniz duz renklerde olan baya bol pacali pantolonlari kullanabilirsiniz.
Altina rahat bi dolgu topuk seklinde ayakkabilarla boyunuz oldugundan fazla gorunur..
Beyaz rengi sever misiniz bilmiyorum ama su sekilde bir kombin yapabilirsiniz mesela..

images(3)-1.jpg
images(1)-1.jpg
images(4)-1.jpg

Merhaba
Bu sezon bol paca yazlik desenli pantolonlar moda..
Desen sevmiyorum diyorsaniz duz renklerde olan baya bol pacali pantolonlari kullanabilirsiniz.
Altina rahat bi dolgu topuk seklinde ayakkabilarla boyunuz oldugundan fazla gorunur..
Beyaz rengi sever misiniz bilmiyorum ama su sekilde bir kombin yapabilirsiniz mesela..

Eki Görüntüle 1852609 Eki Görüntüle 1852610 Eki Görüntüle 1852611
tesekkur ederım bunun ust kısmı aynı dantel olan sıyah renkte tulum aldım dolgu topuk ayakkabı aldım boyle mosellerı sevıyorum tesekkur ederım

X