bayram:)

rukiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2015
139
12
28
Kızlar bu bayram ailemin yanında olcam ama kalicagm sure eşime kalsa bir hafta ben 1 ay durmk istiorum kizimn doğum gününü de orda yapicm eşime bise demiorum bu sefer hiç yollamaz DİE nasıl izin alsam yaa :KK43: beraber gidicez o doncek normalde vede günler hiç gecmioo

Canım ailen çok mu uzak, sık sık gitmiyor musun? Neden bu kadar uzun kalmak istiyorsun?

1 ay çok şunu 2 hafta yapalım he olma mı? Sen bence kocana 1 ay diye yalvar, tepesine bin, bayrama kadar ikna etmeye çalış en kötü sonra tamam bari 15 gün olsun de bak onu kabul eder.

Bayram için gidin dönün sonra doğum gününde yine gidersiniz veya sizinkiler gelir yanınıza.
1 ay çok gibi sanki.

Geçen bayram gitmemiştir ailemi de özledim baya çok mu ki bir ayy yaa ben tam tersi o özledim beni biraz da onu istiorum

Bir ay cok degil mi canim?esin seni bir ay birakip ailesinin yanina gitse bozulmaz misin?

Geçen bayram gitmemiştir ailemi de özledim baya çok mu ki bir ayy yaa ben tam tersi o özledim beni biraz da onu istiorum

ne kadar sürede bir gidebildiğinize bağlı.
Yılda bir gidiyorsanız uzaklarsa bir ay çok olmayabilir.
ben eşimle o kadar uzun hiç ayrı kalmadım, kalamam da herhalde.
Ancak benim ailemle görüşmem çok zorun olmuyor tabi.

Bursa İstanbul canm uç saatlik yol 5 ayda bir faln gidioz doğum günü de bu ayın 18 i de canlarim yaa :KK66: bide benim burda kimsem yok biraz kafa cagiririm fena mi bir aydır toplasam uç defa dışarı çıktım oda kızım hastaydı doktora götürmek için o kadar bunaldm ki tatile çok ihtiyacım var

valla ben aynı şehirde hatta aramızda sadece 10 dklık mesafe olduğu halde uzun zaman göremiyorsam özlüyorum ve eşim şehirdışına gittiği an ben de annemlerde kalıyorum
eğer sık görüşme şansınız olmuyorsa hakkınız tabii ki ama tatlı dille ikna etmeye çalış bakalım ikna olmazsa bi arkadaşın daha dediği gibi 15 güne ikna olsun

1 ay bence de çok
Ama benim ailem yakında, o yüzden belki anlayamıyorumdur da
15 gün orta bi karar olsun bari, doğum gününü de erken kutlar dönersiniz olmaz mı

Mesala arabanız olmasına rağmen edime diolum arabanız var niye istesek her ay gideriz oda olmadı iki uç ayda bir oda dio çok masraf oluo faln abartio yanı sürekli bi bahane buluo tabi kendi ailesiyle altlı üstlü bigun görmese oluo sanki iki sene oldu evleneli evimizde buzdolabı var beş ay actrmadi sen yukarı cikmazzin annenin babamn yanına DİE siz düşünün çok düşkün ben kız olduğum halde o kadar değilim ama konu açılınca tartışma cikio bende daha konu acmiorm o ne zamn gidelim derse tmm diiorum :KK43:

Erkende gidemezmisim beyefendi öle dio bensiz gidemezssin dio çocukla tek başına nasıl yapicakdin dio yollamio

Altlı ustluyuz canm sırf onlara çıkmam diye yeme içmeyi ayirmiolar aşırı düşkün ailesine buzdolabı suanlik su icmk için kullanılıp ondn gizli gidip biseler alsam bu sefer dahs çok sinirlenmek bakalım babam emekli olsun dedi o zamn ne olcak merak ediom iki gün ailesini girmeden annesi srat Asio ama ben aileme gittin mi kaynanam dio ki öle ha diyince gidilmez dio o an siz olunuzdan bir gün ayrı kalamiosunz dicektim ama geri gitsin dedm atla deve sanki uzak 10 saatlik biyerde

X