bayram:)

Kadın akrabalarını , arkadaşlarını görmek istiyordur , memleketiyle hasret gidermek istiyordur. 1 hafta nasıl yetsin ki . Sırf kocası yalnız kalmasın diye özlemini gidermeden mi gelsin . Hem kızın için de iyi olur senin akrabalarını , memleketini de tanır.

Geçen bayram gitmemiştir ailemi de özledim baya çok mu ki bir ayy yaa ben tam tersi o özledim beni biraz da onu istiorum
Tatlim ben de gurbetteyim ve yaz tatilinde bende ailemin yaninda 1ay kalmistim ve hatta cok zor ayrildim onlardan o yuzden seni cok iyi anliyorum gurbet cok zor cookk:KK61:

şimdi mesafeniz kısa biz günübirlik gezmeye geliyoruz Bursa'dan İstanbul'a

her neyse sizin aile yaşantınızı bilemem ama eşim biz oğlumla 5 gün anneme gidince sıkılmıştı ki sonra oda geldi ordan da denize tatile vs gittik yani

sizin durumunuzda 1 ay size çok gelmez çünkü siz yaşadığınız şehirde yeni bir aileye sahip olamamışsınız ki onların ailesine gitmişsiniz

eşiniz çocuğunuz ve siz aile olunca bir yere gitmek istemiyor insanın canı annemlerde 10 gün kaldım da sıkıldım bir de her yer değişmiş vs vs uzun yıllar geçince eski şehrin de hoşuna gitmiyor işte

ama ben doğum günün bu ayda ise 1 ay kalmak için ne gerekçe söyleyeceksiniz anlamadım

sizin önümüzdeki hafta gitmeniz; bayram dönüşü de birlikte gelmeniz en makulü gibi

Ya zaten bir insan neden eşinden ayrı 1 ay geçirmeyi ister ki, nerede olursa olsun.. 1 ay nedir ya.1 ay hiç görme, sadece telefonda konuş, hiç beraber uyuma..Sonra da sağlıklı ilişki/iletişim bekle. Bak mecburiyet olur ne bileyim atama beklenir falan neyse. Ama keyfi bu kadar uzun süre olmaz ki.. Gideceğiniz yol da altı üstü 3 saatmiş. Aileme olan uzaklığım 22 saat ve ben hiç bi zaman 1 ay kalmayı istemedim şimdiye kadar. Eşiniz haklı hele ki biraz inatlaşıp kırdıysanız çok haklı bence.

1 ay cok uzun
cocuk babasız dogum gunu gecırecegıne
sadece anne babasıyla gecırsın daha ıyı

Neden 1 ay kalması bu kadar cok tepkiyle karşılandı anlamadım.Kadın eşinin ailesiyle aynı apt yaşıyor memleketini özledi bunalıma girdi belki canı sıkılıyordur ,ihtiyacı var demek ki.Kimisi der ben esimden 1 hafta bile ayrı kalamam kimisi kalır kişiye göre değişir.Cok da bağımlı olan düşkün ler bana garip geliyor.Insanlarin belirli aralıklarla yalnız kalmaya ihtiyacı var bence.

Bende her yaz yazlık ta kalıyorum esim 7 saat uzaklıkta ayda 1 geliyor.Çok yoğun çalışıyor bize vakit kalmıyor.Kızım içinde daha iyi oluyor böylesi eşimde saygı duyuyor.Iliskimiz açısından da aksine özlem sevgiyi artırıyor.birbirimizin değerini daha iyi anlıyoruz.
Tartışmalar yok denecek kadar azalıyor
Buda tercih meselesi bence kızınızın doğum gününü istediğiniz yerde istediğiniz gibi yapıp diretin.Cok da alistırmayın her dediği olacak sanmasın sonra simarabiliyorlar..

Bursa İstanbul canm uç saatlik yol 5 ayda bir faln gidioz doğum günü de bu ayın 18 i de canlarim yaa :KK66: bide benim burda kimsem yok biraz kafa cagiririm fena mi bir aydır toplasam uç defa dışarı çıktım oda kızım hastaydı doktora götürmek için o kadar bunaldm ki tatile çok ihtiyacım var
Bursa istanbul arası için bir ay çok fazla bence. Ben eşlerin mecburiyet dışında o kadar ayrı kalmasını doğru bulmuyorum. Bir ayda eşin çocuğunu eşini özlemeyecek mi?

tüm yorumlar bir ay çok uzun üzerine kurulmuş ama bence bir ay öyle atla deve değil.
1 ay ayrı kalınca burada arkadaşların anlatmaktan çekindiği gibi azmaz adam. gören de sanacak her gün seks. tövbee
1 ay ayrı kalsa açlıktan, pislikten ölmez.
o kadar yakın mesafede kendi anasının dibinde iken sizi annenize bu kadar hasret bırakmasaydı paşa bey.

ancak doğum gününü onsuz kutlamanız olmaz. yani öyle bir plan yapın ki mesela dönüş zamanınıza gelirse doğum günü. sizi almaya geldiğinde doğumgününü de kutlar öyle gelirsiniz.

bence bu kadar ezilip büzülmeyin de şansınızı deneyin ne var bunda. özledim, çok istiyorum deyin. verirse ne ala ama 1 ay değil 20 gün derse de huzursuzluk çıkarmayın.

3 saatlik yol mesafeniz varmış.
Canınız sıkılsa 2 ayda bir de ailenizi görmeye gidebilirsiniz.
Çocuğunuzun doğum gününü babası olmadan kutlama fikri bana yanlış geldi.

Hiç doğru bulmadığım birşey. Erkek adam evde 1 ay bırakılmaz yalnız. Sonra gözü kaysa niye kaydı. Kimse aldatmakta haklı demem ama öyle bişey için ortam hazırlıyorsunuz. Ne Erkeğin iş dışı keyfi bişey için nede kadının keyfi için eşini uzun süre yalnız bırakması hoş değil

Bence eşinizden gizli böyle planlar yaparak hem umutlanmayın hem de ailenizi umutlandırmayın.ona danışmazsanız sorun çıkabilir.

Sizin sosyal bir hayatınız yokmuş ki zaten evden bile çıkamıyorsunuz, ev düzeniniz yok, evlilik falan yaşamıyorsunuz siz kusura bakmayın. Adam göndermez tabi sizi, evde gönlünü hoş tutcak bir karısı var. Yeter.

kızınızın dogum gununu babası olmadan kutlama planınız bana yanlış geliyor.aile özlemini anlayabiliyorum ben de gurbetteyim ama mesafenız de cok uzak sayılmaz . eşinizden uzak kalmayın o kadar süre... ailenize daha sık sık az az kalmanız sizin aile hayatınız ıcın de daha iyi olacaktır. ayrca surekli kayınvalidenizde yemek yemeniz normal degıl ..kendi evinizde de yemeli içmeli sofra muhabetleri etmelisiniz ailecek heleki anladıgım kadarıyle ev hanımısınız da .. çalışsanız hadı eve geldıgınızde hazır yemek oluyodur falan dicem ama bu sartlarda yuvanızın huzuru ve aile olabilmeniz için evinizde vakıt gecirmeniz şart.

ya bende mi bir tuhaflık var acaba ne olur biri aydınlatsın

ben sevgilimi 1 hafta görmesem çatlarım, iş seyahatlerimin bir an önce bitmesini isterim, siz 1 ay diyorsunuz, insan sevdiği adamdan 1 ay ayrı kalır mı?

ayrıca 1 ay belki de daha fazla cinsellik yaşamayacaksınız, nasıl dayanabiliyorsunuz? bir de adam azmaz diyen olmuş, yahu ben azarım ben :))

ben ailemin yanına 5 ay gitmesem gider 2 3 gün hasret gideririm yeter, ailemin yanında değil 1 ay 1 hafta zor kalırım, herkesin kendi hayatı kendi düzeni var sonuçta

yok ya ben anlamıyorum hakikatten de anlayamayacağım:KK12:

Son düzenleme:
Benden bir ay uzak kalınca aldatacaksa da aldatsın, nedir bu erkeği yalnız bırakma gözü dışarı kayar mevzusu? Kadının da kayar o zaman. 2 ay eşimden ayrı tatil yaptım döndüm 20 gün sonra da bi daha gidecem tek başıma. Ne var yani aldattı mı şimdi beni? Nasıl düşünme tarzı bu. erkekler bi tek o işle evde tutulmaz. Sevgi saygı sadakat Allah korkusu yoksa istersen günde beş kere yap adamı elinde tutamazsın. Bu karakter meselesidir.. Her dışarı çıktığımda bana okuyup üfleyip yolcu eden gözünden sakınan bir kocam var, şimdi 2 ay ayrı kaldık diye beni aldattığını nasıl düşünürüm? Bu kadar basitleştirmeyin bu işleri. Konu sahibi arkadaşım en doğal hakkın, tabi ki eşinle bunu tartışma ama izin verdiği en yüksek limit için tatlı dille anlaşmaya varmaya çalış. Tabi ki senden ayrı olmak zor gelir ama bir hafta kısa olur ailemle zaman geçirmek istiyorum, bu seferlik böyle olsun de

X