BBL ve Bacağa Yağ Enjeksiyonu Liposuction

En kötüsü bel, çünkü belde Allah vergisi bir kıvrım var arkaya doğru giden ince yağlar var. Bunları bir insan oluşturamaz çok ince bir işçilik var orada Allah yapımı. Bakın ne hale çevirdiğini bel oyuntumu. Aşırı yağı tam bel kıvrımından aldığı için bel bozulmuş, karnın ortası aynı şekilde. Ama diğer yerler berbat kimi alakasız yerlere yağlar koymuş mesela yan yağlar. Yahu zaten yan yağları alman gerekiyordu niye oraya yağ koydun. Ya zerre anlamayan bir insan kadın vücudundan estetikten, zerre.

Eklentiler

• A408A940-0D36-456D-AE79-D3C07EFF6C0F.jpeg
    36,6 KB · Görüntüleme: 554
Sana özelden yazdım görüşümü canım zaten güzelmişsin şimdi gecici bir sorun yaşayan hala güzel genc fıstık gibi bir kızsın:)) lütfen üzülme

Sana özelden yazdım görüşümü canım zaten güzelmişsin şimdi gecici bir sorun yaşayan hala güzel genc fıstık gibi bir kızsın:)) lütfen üzülme
Bir başka doktora git ve iyileşme sürecinle ilgili uzman bir görüş al. Kendini üzerek hasta etme lütfen. Dr adı için de teşekkür ederim çünkü yanlışın kıyısından sıyırdım. Sevgiler

Çok sevindim, kimse gitmemeli bu doktora, Nişantaşı’nın göbeğinde muayenesi var hastalar dolup taşıyor ama kesinlikle bu işten anlamıyor. Yazan herkesle paylaşacağım, yarın avukata gidiyorum süreçle ilgili bilgi sahibi olacağım.

Kotu sonuc alan hastalar hukuken hakkini arasa doktorlar da yapamayacaklari sozler vermeyi goze alamazdi riskleri bastan acik acik soylerdi. Amerika’da bir hasta boyle bir sonuc alsa doktor tazminat diye servetini vermek zorunda kaliyor.

Kotu sonuc alan hastalar hukuken hakkini arasa doktorlar da yapamayacaklari sozler vermeyi goze alamazdi riskleri bastan acik acik soylerdi. Amerika’da bir hasta boyle bir sonuc alsa doktor tazminat diye servetini vermek zorunda kaliyor.
Forumu da aradım hiç mi yazan olmaz, kimse ben doktoru dava ettim kazandım vs yazmamış. Adli tıp doktorları meslektaşlarını koruyor, doktordan taraf oluyor diye duydum. Bir tanıdık bu şekilde davayı kaybetmiş, doktorlar sözlü olarak evet kötü yapmış dese de yazılı olarak olumsuz görüş bildirmemişler.

Arkadaşlar vücudum gittikçe daha fazla deforme oluyor, karnım içinden yaratık çıkacakmış gibi tuhaf hallere girdi, artık kocaman katmanlı bir göbeğim var. Bakın ameliyata göbeksiz girdim şu an göbeğim var! Hayatımın hiç bir döneminde böyle bir göbeğim olmadı, tüm hayatımı incecik çıtı pıtı herkesin imrendiği bir vücutla geçirdim. Şimdiyse hayvan gibi şiş ve şekilsiz vücudum. Adam göbek ve yanlarıma yağ koymuş resmen bana göbek ve yan yağ yapmış. Ve sağolsun karnımın ortasını oydukça oymuş kocaman bir krater var. Bugün bir kliniği aradım başka bir doktordan randevu almak için, oradaki kadın biz lipomatik yapmıyoruz çünkü yağları vücuttan uzaklaştırmıyor alakasız yerlerde topluyor bazı yerlerde de çökme oluyor dedi. Yani bu şu demek lipomatikle yağ alınmıyormuş sadece yağların yerleri değişiyormuş. Ya bu doktorun Allah belasını versin. Kendisine göre 3 kuruş bana göre 3 yıldır biriktirdiğim para için güzelim vücudumu mahvetti, hayatımı mahvetti. Hala ağlıyorum devamlı, yaşadığım acı ve çaresizliğin, pişmanlığın tarifi yok. Yarın hastaneye gidip onam belgemi isteyeceğim. Dava yoluna gidicem kesin kafaya koydum. Sonuna kadar gidip hakkımı aricam. Psikoloğa başladım, çare yok çare olmuyor hiç bir şey, aynaya bakıyorum ve bitti yani kim buna çare olabilir? Bu doktor şu an milleti ameliyat ediyor her gün, insanların vücudunu ne hale getiriyor Allah bilsin. Onun ofisine gittiğim onla tanıştığım güne lanet olsun.

Son düzenleme:
Geçen cuma bir doktorla görüşmeye gittim maya estetikte. O konuştu ben ağladım. Bana eski vücudunu unut, artık asla öyle olmaz, bu düzelmez dedi Liposuction ile yağlar alınınca orası iyileşirken dokular birbirine yapışıyor, dolayısıyla biz tekrar yağ veremiyoruz o bölgelere dedi. Yağ vermeye çalışınca başka yerlere dağılıyor, zaten hasbelkader koysak bile tutunmaz dedi. Sen yağ vermeyi bırak nereden yağ alabiliriz ona bak dedi. Yağ almak kolay, yağ vermek zor, zaten bir bölgeden yağ alınca aynı yağı aynı bölgeye koysak bile o yağın %30u 40ı yaşıyor maksimum dedi. Çok bunalımdayım gitti vücudum Her tarafı felaket durumda, sırtım odun gibi dümdüz aşağı iniyor inanın kadın değil dönme vücuduna benziyor, bir de kanül izleri var yatay şekilde çizgi çizgi. Karnımın üstü içine çöktükçe çöktü tam altından kocaman göbek fırladı. Ameliyat kilomla arada 1 kilo fark var ama 10 kilo almışım gibi hayatımda asla sahip olmadığım bir göbek var. Adam bana göbek mi yaptı yanlışlıkla bu nedir resmen hafsalam almıyor. Buraya fotoğraf koysam şok olursunuz bu manken gibi vücut nasıl bu hale geldi diye. Özelden soran olursa atıcam. Doktorun baş harfleri C.V. Kızlar nolur iyi bir doktor bilen yazsın revizyon için Allah’ın aşkına Kime gideceğimi şaşırdım, Mert D. diye bir doktoru aradım görüşmek için, sadece revizyon hastası olduğum için 300 TL muayene ücreti istiyorlarmış normalde almadıkları halde. Nedenini sorduğumda revizyon hastaları kapı kapı geziyorlar dedi asistanı. Ya ne yapacaktı revizyon hastası doktor bakmayıp ölsün mü, resmen felaketi yaşıyorum inanın ölmeyi düşünüyorum bazen Ben bu pişmanlıkla nasıl yaşarım

Son düzenleme:
Ya ücret almayan doktorlar da var sana cok üzülüyorum canım, Mehmet Veli Karaaltın hocayı bir arasana lütfen Murat Topalan ve Özay Özkaya da hem plastik ve hem rekonstrüktif (onarım) cerrahi ama onlar yani son iki isim ücret ister sanırım Hüseyin Kandulu hic tanımıyorum ama lipo konusunda eğitimci hoca imiş, başka isim bilsem yazıcam da bilgim bu kadar. Yani her plastik cerrah rekonstrüktif degil micro cerrah da degil bunlar extra uzmanlıklar. Önce Karaaltın hocaya git bir konus önüne gelen herhangi birine değil lütfen daha cok incineceksin böyle yaşanmaz yapma

B

İstedigini elde eden işine bakıyor buraya yazmıyordur, yahu olur mu öyle şey hukuk herkes için aynı uzaklıktadır. Sen bu laflara takılma bizim milletimizin öğrenilmiş çaresizliği ve diğerini engellemesi meşhurdur, böylece çaresizlik döngüsünü besler kendi bile bilmez yaptıgı kötülüğü. Hem zaten cogu plastik cerrah anlaşma yoluna gidiyor olmalı bu kadar risk varsa kötü sonuc mutlaka çok oluyordur hepsi sineyemi çekti yani? Şimdi sakin ol ve mantığını kullan canım.

Çok teşekkür ederim doktor önerilerin için, hepsine randevu alıp gideceğim. Aklına gelirse başka doktor lütfen yaz Düzelecek gibi bir şeye benzese belki bu kadar umutsuz olmam ama her Allah’ın günü o kadar zor geçiriyorum ki. Yani pişmanlık çok berbat, ben diyorum güzelim fiziğimi nasıl bu adamın masasına yatıp böyle berbat ettirdim, kendime bu kötülüğü nasıl yaptım. Aynalara küstüm, kıyafetlerim berbat oluyor. Tabii ki bir insanın fiziğini ve hayatını mahvetmek bu kadar kolay olmamalı. Umarım o fütursuzluğunu öder de en azından bundan sonra bir ameliyatı yapmadan adam gibi ilgi gösterir başka hastalara

Son halini bilmiyorum yolla bana değişim oldu mu görmek istedim, tabii mümkünse. Tahminimce tamamen mantık yürütüyorum, üst bölümden fazla yag aldı o kısım içe çöktü ve göbek alt kısmı eskisi gibi kaldıgı için sanki göbeklenmişsin gibi oldu. Yani karnının eski dinamiği değişti ve haliyle görünüşü de bozuldu. Yoksa yag enjekte etmemiştir, vaziyet kısaca bu şekilde sanki. Acaba alt kısımdan da eşit alınsa dengelenir mi diyecegim sen direk işinin ehli birine git cevabı bulacaksın

Değişim daha kötü oldu. Gittikçe deformasyon artıyor. Göbek alt kısım kesinlikle eskisi gibi değil benim hayatımda böyle bir göbeğim olmadı, elbette oraya yağ eklememiştir, benim de aklıma gelen vücudun kilo aldığında yağ kalan yerlerden kilo alıyor olması, yani göbeğin alt kısmında yağ olduğu için artık oradan kilo alıyor vücut. Biliyorsun yağ alınan yerlerden kilo alımı olmuyor artık, hele bende imkansız çünkü öyle bir oymuş ki belim yok. Oraların yağlanması imkansız artık vücutta Bana özelden yazarsan atacağım canım profilini görüntüleyemiyorum ben

Attım canım

Prof. Mehmet Veli Karaaltın ve Prof. Özay Özkaya karı koca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…