BBL ve Bacağa Yağ Enjeksiyonu Liposuction

Canım ya nasılsın yazdıklarını tek tek okudum Allahım cok uzuldum gerçekten snaa çok ta güzelmiş vücudun aslında şuan ne durumdasın merak ettim bende karın gerrme ve popoya yağ enjekte yapmak istiyordum lakin yazininokuyunca çok korktum belden yağ alınıp popoya verilecekti ondan vazgeçtim gibi yazını okuyunca çok zor ya

Canım ya nasılsın yazdıklarını tek tek okudum Allahım cok uzuldum gerçekten snaa çok ta güzelmiş vücudun aslında şuan ne durumdasın merak ettim bende karın gerrme ve popoya yağ enjekte yapmak istiyordum lakin yazininokuyunca çok korktum belden yağ alınıp popoya verilecekti ondan vazgeçtim gibi yazını okuyunca çok zor ya
Gitti güzelim vücudum :KK43: İçim yanıyor, aynaya bakamıyorum 😭😭 Mahvoldu ayı gibiyim anlatamam kilo almadığım halde ördeğe döndü vücut önde kocaman göbek arkada kocaman kalça, yanda bir sürü yağlar :KK43: Karnımın ortası çöktü ve dalgalandı. Belim yok oldu ve eskisinden daha kalın. Sadece kalçam değil kollarım bile farklı. Zerre düzelme yok, olacağını sanmıyorum. İyi yaptın vazgeçmekle, akıl işi değil. Hayatım karardı ahh nerden gittim o adamın ofisine nerden 😭

Gitti güzelim vücudum :KK43: İçim yanıyor, aynaya bakamıyorum 😭😭 Mahvoldu ayı gibiyim anlatamam kilo almadığım halde ördeğe döndü vücut önde kocaman göbek arkada kocaman kalça, yanda bir sürü yağlar :KK43: Karnımın ortası çöktü ve dalgalandı. Belim yok oldu ve eskisinden daha kalın. Sadece kalçam değil kollarım bile farklı. Zerre düzelme yok, olacağını sanmıyorum. İyi yaptın vazgeçmekle, akıl işi değil. Hayatım karardı ahh nerden gittim o

Gitti güzelim vücudum :KK43: İçim yanıyor, aynaya bakamıyorum 😭😭 Mahvoldu ayı gibiyim anlatamam kilo almadığım halde ördeğe döndü vücut önde kocaman göbek arkada kocaman kalça, yanda bir sürü yağlar :KK43: Karnımın ortası çöktü ve dalgalandı. Belim yok oldu ve eskisinden daha kalın. Sadece kalçam değil kollarım bile farklı. Zerre düzelme yok, olacağını sanmıyorum. İyi yaptın vazgeçmekle, akıl işi değil. Hayatım karardı ahh nerden gittim o adamın ofisine nerden 😭
Canım son halini özelden yollar mısın? Önden yandan ama net görünsün. Ben karındaki çöküklüğü hiç bir resimde fark edemedim. Çöküklüğü net çeker misin ?

Canım son halini özelden yollar mısın? Önden yandan ama net görünsün. Ben karındaki çöküklüğü hiç bir resimde fark edemedim. Çöküklüğü net çeker misin ?
Zaten buraya o iğrenç görüntüyle resim koymak istemedim. Karnımda hem çöküklük hem de dalgalanma oldu. Altta da göbek oluştu. Az bir eğildiğimde bile içe doğru aşırı şekilde katlanarak çöküyor, berbat ötesi berbat

Merhaba canım yazdıklarını basindan sonuna kadar okudum.Çok üzüldüm.😔Kötü bir tecrübe yaşamışsın.Bende doğumdan sonra popo estetiği olmayı düşünüyordum.Yaşadığın olayı duyunca çok korktum.
Herseyin bir çözümü illaki vardır.Ne olursa olsun üzülme.

Merhaba canım yazdıklarını basindan sonuna kadar okudum.Çok üzüldüm.😔Kötü bir tecrübe yaşamışsın.Bende doğumdan sonra popo estetiği olmayı düşünüyordum.Yaşadığın olayı duyunca çok korktum.
Herseyin bir çözümü illaki vardır.Ne olursa olsun üzülme.
İlgin için çok teşekkür ederim 🙏🏻 Çok kötü bir dönem geçiriyorum, son olarak yılbaşı için ailemle birlikteydim, banyoda sesli şekilde ağladığımı duydular çok kötü oldu. Çaresizim, nereden çözüm bulacağımı bilemiyorum, hayatım mahvoldu.. Bu doktorun zerre bilgilendirme yapmadan, şu tip sorunlar olabilir bile demeden tüm beceriksizliği ile vücudumu bu hale getirmesi hangi vicdana sığar bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ O kadar deforme ki vücudum annem de baktı bugün bu adam ne yapmış böyle yanlarına yağ koymuş, karnının ortasını almış sadece, nerden böyle göbek çıkmış dedi o da anlam veremedi nasıl bu kadar berbat olduğuna... Gitti tüm güzelliğim 😥 Kimseye tavsiye etmem olmayın bence de, illa olacaksanız da bu doktora olmayın.

Merhaba, vücut tipim tam olarak senin anlattığın gibi. Bacaklarım ince olduğu için bende bu işlemi düşünüyordum fakat yazdıklarını okuyunca hem inanılmaz üzüldüm hem korktum. Mutlaka bir yol bulunacağını düşünüyorum lütfen kendini kahretme bu kadar. Rica etsem bana öncesi sonrası olarak bi foto atar mısın?

Gecmis olsun, tüm yazdiklarinizi okudum ve cok üzüldüm. Bende düsünüyorum ayni islemi ama korkmuyorda degilim.
Öncesi ve sonrasi resim paylasabilirmisin özelden?
Sevgiler almanyadan

Şimdi ameliyattan memnun musunuz? Son halimiz nedir. Benimde kalcam dümdüz . Bbl düşünüyorum. Birde size ne kadara maliyet oldu.
Sizce memnun olmuş gibi bir yazı yazmış mıyım? Vücudum mahvoldu hayatım karardı. Tüm yaşama sevincimi yitirdim, bazen ölmek istiyorum. Kendime bu kötülüğü yaptığım için kendimi affedemiyorum. Güzelim vücudum, gözüm gibi baktığım en değerli varlığımı yabancı bir adamın insafına bıraktım, nasıl böyle bir aptallık yapıp gözü kapalı güvendim sırf doktor diye inanamıyorum 😢 Maliyetini boşverin keşke dünyaları versem de şu an eski haline dönebilsem.

Sizce memnun olmuş gibi bir yazı yazmış mıyım? Vücudum mahvoldu hayatım karardı. Tüm yaşama sevincimi yitirdim, bazen ölmek istiyorum. Kendime bu kötülüğü yaptığım için kendimi affedemiyorum. Güzelim vücudum, gözüm gibi baktığım en değerli varlığımı yabancı bir adamın insafına bıraktım, nasıl böyle bir aptallık yapıp gözü kapalı güvendim sırf doktor diye inanamıyorum 😢 Maliyetini boşverin keşke dünyaları versem de şu an eski haline dönebilsem.
Evt. Sayfanın ilerleyen bölümlerini okumadan attığım bir mesajdi. Farkında olmadan kanayan yaraniza tuz basmişim. Kalbinizi kirdiysam özür dilerim. İns. Sizde bir çare bulursunuz , çok geçmiş olsun... Sevgiler

Ameliyat olmayı düşünen, düzgün vücuduna rağmen kusursuz vücut hayal eden arkadaşlar sizler için yazıyorum; bu ameliyatı olmayın, oldurmayın, benim gibi ibretlik bir duruma düşmeyin. Bugün bir doktora gittim, o eski zarif vücudumun, incecik belimin kalınlaşma nedenlerinden birinin vücut artık genel olarak yağlanacak yer bulamadığı için iç organlardan yağlanması olabileceğini söyledi. En maksimum kilolarımda bile süper sexy olan vücudum tüm kıvrımlarını yitirip dönmelere benzedi, her tarafta var olan dalgalanmalar ile nenelere benzedi. Vücudumun etinin, derisinin kalitesi düştü. Kendinize bunu yapmayın. Doktorlar anlatmıyor, çok zor bir ameliyat, spor yapın, diyet yapın, ne yaparsanız yapın ama bu ameliyatı olmadan değil 2, 2 bin kere düşünün. Ben artık tüm güzelliğimi yitirdim, nasıl düzeltilebilir ağlayan gözlerle döne döne bir çare arıyorum ve yok. Eski halime dönmem mümkün değil. Lütfen bunu şuramı yaptırım sonra artık istediğim gibi olur vücudum böyle sanmayın. Kendinizi sevmeye ve kabul etmeye, başka yöntemlerle değiştirmeye çalışın.

Ya okadar üzüldüm ki size onsllah zmanla geçer o yagbolan yerlerden yağ aldirsaniz yani hiç mi çıkarı yok bu işin başka doktor düzeltebiliriz fln biseyler demedi mi hiç . Yada sporla şekillenmeye çalışsanız yani illaki bı çıkış yolu vardır olmalı 😔

Ya okadar üzüldüm ki size onsllah zmanla geçer o yagbolan yerlerden yağ aldirsaniz yani hiç mi çıkarı yok bu işin başka doktor düzeltebiliriz fln biseyler demedi mi hiç . Yada sporla şekillenmeye çalışsanız yani illaki bı çıkış yolu vardır olmalı 😔
Çok teşekkür ederim 🙏🏻 Malesef düzelecek bir şeye benzemiyor doktor vücudumu mahvetti, gittiğim tüm doktorlar asla eski halime dönemeyeceğimi sadece bu halin belki biraz onarılabileceğini söylüyorlar :KK43: Sporla falan şekillenecek bir halde değil korkunç alakasız yerlerden yağlar fırlıyor, yağ olması gereken yerleri oymuş, taa aşağıya kadar belimi sırtımı bozmuş belimi yok etmiş, her tarafım dalgalandı yaşlı vücudu gibi yapmış vücudumu.. Sırtta zerre yağ bırakmamış arkadan dönmeye benziyor vücut. Beli taa aşağıya kadar oymuş, bel anatomisi bozulmuş öyle olunca belim kalınlaştı, hayatım boyunca incecik olan, vücudumun en güzel yeri olan belim yok, karnımdan kocaman katmanlı göbek çıktı yanlardan yağlar fırladı kalça desen kocaman asimetrik şekilsiz, her gün halime ağlıyorum 😢 Hayatımda başıma gelen en kötü felaket bu. Tüm güzelliğim gitti aynalara küstüm, kimselerle görüşmeyi bırakın mesajlaşmak bile istemiyorum kendime güvenim sıfır...

Kalçam küçüktü ama sıfır değildi, ben hafif bir dolgunluk verir diye düşündüm ama bir kilo yağ koymuş kocaman ve şekilsiz duruyor :KK43:( yağ tulumu gibi, baktıkça sinirlerim bozuluyor. Yağları kalçaya geniş koymuş, yani ta kalçanın üstünden başlıyor sağı solu her taraf yağ, bir de bu kadar selülit yoktu yağdan mı bilmiyorum aşırı selülitli kilolu bir görüntü var. Tek umudum erimesi ama o kadar şekilsiz ki neresinden eriyecek :KK43: Bakın bu eski vücudum. Bacağım kalınlaşsın hafif de kalçam dolsun diye düşünürken vücudumu sanırım mahvettim :KK43:
Iyi de bacaklariniz ince degil ki keske spor yapsaydiniz bunu doktor nasil yapti acaba ya

Iyi de bacaklariniz ince degil ki keske spor yapsaydiniz bunu doktor nasil yapti acaba ya
ya ben cok ozur dilerim hepsini okumadan bu mesaji yazdim size.167 boyum benim de 58 kilo falanim ben de dusunuyorum hatta aracimi satip yapacagim cok pahali cunku.doktorun adini yazarsaniz bana ona gitmeyryim.gerci her an vazgecebilirim.dilerim duzelirsiniz

ya ben cok ozur dilerim hepsini okumadan bu mesaji yazdim size.167 boyum benim de 58 kilo falanim ben de dusunuyorum hatta aracimi satip yapacagim cok pahali cunku.doktorun adini yazarsaniz bana ona gitmeyryim.gerci her an vazgecebilirim.dilerim duzelirsiniz
Size özelden yazıyorum. Buraya da yazayım, bu ameliyatı olacak herkes bin kere düşünsün. Bin tane sorun oldu, hiç aklımın hayalimin almayacağı şekilde yitirdim eski vücudumu. İçim yanıyor. Her sabah kalkıp belki bugün biraz düzelmiştir diye aynaya bakıyorum ama sonuç aynı, hüsran 😭😭

X