Bebeği ile yalnız kalma korkusu

Gecmis olsun ben hala kotuyum psikiyatriye gittim ilaca baslicam fakat emziriyorum suan kizim 2 yasina girecek nisan mayis gibi birakmayi dusunuyorum o zaman baslicam ilaca.aileniz cok mu uzak sizeail

Gecmis olsun ben hala kotuyum psikiyatriye gittim ilaca baslicam fakat emziriyorum suan kizim 2 yasina girecek nisan mayis gibi birakmayi dusunuyorum o zaman baslicam ilaca.aileniz cok mu uzak size
Ailem yakınımda tek şansım o zaten

Bende böyleyim benmde kolik napıcaz
ben de kırkı çıkana kadar ödüm patlıyordu yalnız kalırız diye, kısa aralıklarla yalnız kalmayı denerseniz o korku gidiyor emin olun. mesela eşiniz evdeyken çıksın bi markete gitsin 10 dk, sonra 15 20 dk şeklinde uzatırsınız

Bu günlerde yanlız kalıyorum inş gecer

Benim oglum da kolik bir brbekti.Sizi cok iyi anliyorum. Merak etmeyin hissettikleriniz cok normal. Bebeginiz de 6 aylik civari duzelmeye baslayacaktir. Keyifli gunler yakinda. Biraz daha sabredin

Canini sıkma. Bu durumlarda korkun varsa yaninda birinin kalmasi iyi olucakdir. Zaten 4 5 aya artik gerek kalmaz birilerine. Yine de çocuğunla yalniz kalinca kendini kontrol ede bilmej için çaba harca. Mesela yaninda biri olsun ama hep sen ilgilen bebeğinle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…