Bebeğim 37 günlük bu akşam sarı renk kustu

ahsensaremm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2024
2
0
24
Kızlar bebeğim 37 günlük bu akşam ağız dolusu sapsarı renkte kustu
Bugün buzluktaki anne sütümden verdim ilk sütlerdi birde sarı süt eşim ondan olmuş olabilir dedi
Netten baktım enfeksiyon belirtisi yada bağırsak tıkanıklığı yazıyor
Başına gelen oldu mu hiç sebebini bulan?

Bugün buzluktaki anne sütümden verdim ilk sütlerdi birde sarı süt eşim ondan olmuş olabilir dedi
Doktor var bebeği götürüyorsunuz şıp diye buluyor sebebini inanmazsınız hayat bile kurtulabiliyor

Boyle balgam gibi bir kusmuk muydu? Yeni dogan bebeklerde balgam kusmasi cok buyuk bir sorun degil diye biliyorum. Benim basima da gelmisti. Ama onun disinda icirdiginiz sutun rengi sari ise sari da kusabilir. Emin degilseniz doktora goturun diyecegim. Ama ben doktor konusunda biraz dikkatli davranma taraftariyim ozellikle simdi kis ayalarinda, cok da onemli olmayan bir konu hakkinda doktora gidip oradan abuk sabuk bir hastalik kapip gelmek de var. Bebeginiz daha cok kucuk, grip nezle gibi hastaliklar sizi ve bebeginizi yorabilir. Bu sebeple ben öncelikle gözlemliyorum bir sure, yemek yiyor mu hareket edip oynuyor mu diye. Eger baska suphe uyandiran bir durum daha gorursem o zaman goturuyorum doktora.

Boyle balgam gibi bir kusmuk muydu? Yeni dogan bebeklerde balgam kusmasi cok buyuk bir sorun degil diye biliyorum. Benim basima da gelmisti. Ama onun disinda icirdiginiz sutun rengi sari ise sari da kusabilir. Emin degilseniz doktora goturun diyecegim. Ama ben doktor konusunda biraz dikkatli davranma taraftariyim ozellikle simdi kis ayalarinda, cok da onemli olmayan bir konu hakkinda doktora gidip oradan abuk sabuk bir hastalik kapip gelmek de var. Bebeginiz daha cok kucuk, grip nezle gibi hastaliklar sizi ve bebeginizi yorabilir. Bu sebeple ben öncelikle gözlemliyorum bir sure, yemek yiyor mu hareket edip oynuyor mu diye. Eger baska suphe uyandiran bir durum daha gorursem o zaman goturuyorum doktora.
Çok teşekkür ederim balgamlı mıydı ben dikkat edemedim o esnada eşim hemen sildi çünkü ama enfeksiyon olsa ateşi olur diye düşünüyorum dediğiniz gibi hemende doktora gidip başka hastalık kapıp gelmek var çünkü hastaneler çok kalabalık
İştahı maşallah iyi o kusmadan sonra bir değişme olmadı yani kabızlık var kusmadan önce başladı kabızlığı bi kaç defa formül mama verdim o kabız yaptı
O zaman ben gözlemleyin
Çok teşekkür ederim tekrardan nazik cevabınız için🌸

Her zamankinden Farklı bir kusmaysa doktora götürün

X