Bebeğim emerken cuk sesi çıkarıyor

kubraglcc

Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2022
22
3
29
Merhabalar, 50gunluk 36 haftalik doğan bi kizim var, ilk başlarda emerken gayet rahat emziriyordum emzirme yastığı ile emziriyorum c şeklinde olanlardan üstüne yan yatırıyorum bebeğimi memeyi agzina verip emziriyorum problem yoktu. Ancak 1 haftadır filan emerken cuk cuk cuk ses çıkarıyor meme ağzından kayıyor gibi. Sinir oluyorum çıkan sese. Aranızda bu problemi yaşayan varmı ? Emzirme yastığına yatirmadan da emziremiyorum alismamisim ya Bi türlü sanki bebekte rahatsız oluyo gibi yastıksız bilemedim. Göğüs ucumda yara yada emzirirken agrim filan yok:KK43:
Yardımlarınızı rica ediyorum

nasil bi ses rahatsizmi oluyo bebek. yastiksiz emizir belki yastikla rahat olmuyo. ben hic yastikla.emiziremedim.kolumun uste emizirdim şimdi 11 aylik uzatip yere oyle.emiziriyorum bazende oturup.emiyo 🤣

nasil bi ses rahatsizmi oluyo bebek. yastiksiz emizir belki yastikla rahat olmuyo. ben hic yastikla.emiziremedim.kolumun uste emizirdim şimdi 11 aylik uzatip yere oyle.emiziriyorum bazende oturup.emiyo 🤣
Yok yok sesten değil koluma yatırıp emzirmemden rahatsız oluyor gibi bebek yastıksız şekilde, Beşik pozisyonu diyorlar ya onu deniyorum sol kolumda emzirebiliyorum sağ tarafimda emziremiyorum tersime geliyor 🥲

Yok yok sesten değil koluma yatırıp emzirmemden rahatsız oluyor gibi bebek yastıksız şekilde, Beşik pozisyonu diyorlar ya onu deniyorum sol kolumda emzirebiliyorum sağ tarafimda emziremiyorum tersime geliyor 🥲
yere uzatip emizir sol tarafini. basinin altini birazik destekle yan yatir emizir oyle rahat olur oyle belki

Benim bebeğim emerkende oluyordu aynısı. Sanki memeyle ağzı arasında boşluk kalmış gibi cık cık cık ses çıkıyordu, damak düşmesini bile araştırmıştım 😂 hala anlamadım neden olduğunu ama 1 aydır olmuyor geçti

Benim bebeğim emerkende oluyordu aynısı. Sanki memeyle ağzı arasında boşluk kalmış gibi cık cık cık ses çıkıyordu, damak düşmesini bile araştırmıştım 😂 hala anlamadım neden olduğunu ama 1 aydır olmuyor geçti
İçimi rahatlattiniz kac haftada gecti? Bende hiperlaktasyon var ondan mı acaba diyorum

Bebeğiniz bir sebepten memeyi tam kavrayamıyor, hava yutuyor. Poziyondan dolayı olabilir, sütünüz tazyikli geliyor olabilir, burnu kapalı olabilir. Aklıma bunlar geldi.

Bebeğiniz bir sebepten memeyi tam kavrayamıyor, hava yutuyor. Poziyondan dolayı olabilir, sütünüz tazyikli geliyor olabilir, burnu kapalı olabilir. Aklıma bunlar geldi.
Evet hiperlaktasyon var bende ön sütü sağıp veriyorum ama yinede bazen çıkıyor o ses :/

X