Bebeğim üç aylık çok iştahsız emmedi mama yemek istemiyor

dilemylmaz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2022
12
1
31
Bebeğim uc aylık bir aydan sonra kilo alımı durdu nerdeyse memeyi iki dk emip bırakıyodu mama yemek istemiyor otuz kırk hep doktor infatrini başladı başta yeni şimdi yine aynı gece uykusunda hiç yemiyor beş saate bir kalkıyor kakasıda mukuslu bazen yeşil oluyor gazıda cok ama uykusu düzenli cok cagresizim psikolojim bozuldu bebekleri benim gibi olup çözüm bulan varmı

Besin alerjisinde istahsizlik, beslenme reddi, kilo alamama gibi sorunlar gorulebilir. Kakasi da alerji kakasi gibi duruyor. Hic sut urunlerini kesmeyi denediniz mi?

Doktora sormadan kafanıza göre diet yapmayın , cok geçmiş olsun bu arada

Besin alerjisinde istahsizlik, beslenme reddi, kilo alamama gibi sorunlar gorulebilir. Kakasi da alerji kakasi gibi duruyor. Hic sut urunlerini kesmeyi denediniz mi?
Doktorum diyet yap dedi denedim ama bebeğim emmiyor artık sütüm kesildi doktor diyet mamasını sevmez kan görmediğiniz müddetçe devam edin dedi ama bebeğimin durumu hiç düzelmiyor

Bebeğim uc aylık bir aydan sonra kilo alımı durdu nerdeyse memeyi iki dk emip bırakıyodu mama yemek istemiyor otuz kırk hep doktor infatrini başladı başta yeni şimdi yine aynı gece uykusunda hiç yemiyor beş saate bir kalkıyor kakasıda mukuslu bazen yeşil oluyor gazıda cok ama uykusu düzenli cok cagresizim psikolojim bozuldu bebekleri benim gibi olup çözüm bulan varmı
Benim de bebeğimin kilo alımı durdu 80 günlüğüz.. diyet yaptım kakası yüzü düzeldi ama kilo alımı yok denecek kadar az :KK43: siz ne yaptınız en son

Hala aynıyız infatrini mama başladık ama 3,5 aylık anca 5 kilo oldu bebelac lf denedik kabız oldu protifarla beraber. Bugun tekrar gastroya goturucez bakalım hala yemek istemiyor

Hala aynıyız infatrini mama başladık ama 3,5 aylık anca 5 kilo oldu bebelac lf denedik kabız oldu protifarla beraber. Bugun tekrar gastroya goturucez bakalım hala yemek istemiyor
[/QUOTE
Benim bebeğimde 3. Ayında sadece 400 gr alabilmiş alerji mamasını yemiyor asla nutricia kullanıyoruz ve yemiyor. Benimki De 5000 kilo. İnfatrinide süt ürünü var diyr biliyorum nasıl kullandınız

Benim de bebeğimin kilo alımı durdu 80 günlüğüz.. diyet yaptım kakası yüzü düzeldi ama kilo alımı yok denecek kadar az :KK43: siz ne yaptınız en son
Kilo alımı için doktorlar ne diyorlar? Benim doktor çocuk gastrolojiye götür dedi ama bulunduğum şehirde yok

Doğum kilosuna göre sınırda ama çok iştahsız ben Marmara unv götürüyorum bakalım pazattesi gidicez suanda iştahsızlık aynı cok az yiyor bazen hiç yemiyor

alerji metebolizma gastroenteroloji bakıcak bişey çıkmazsa genetik olabılır dedi doktor gerekirse burnundan besliycez

Benim bebiş de 300 gr almış canım ne yapıyorsam yemiyor alerjik mamaları bi meme veriyorum bebişlerim ikiz yetmiyor ne yapacağımı şaşırdım artık

Kiloları o kadar az degil aslında bugun doktordaydım yine bana altı saat boyunca aç kalabılır çok ısrarcı olmanda bebeği mama yemekten iter dedi şimdi aglıyıp istemediği müddetçe vermiyorum suan bir hafta sonra dört aylık daha 5250 olmus

Aynı benim bebeğim.

X