Bebeğim uyumuyor

Problemi olmayan bebeğe ilaç vermek normalse tecrübesizlikse size göre vah ki ne vah
Bir yetişkin olarak ihtiyacınız olmayan ilaçları istediğiniz kadar kullanabilirsiniz hiiiiiiç sorun değil ama bir bebeğe bunu yapmaya kimsenin hakkı yok
Bu kafayla bakarsak herkes ilk çocuğunda dayıyor ilacı ihtiyacı olsa da olmasa da e sonuçta tecrübe yok dimi. Bunun tecrübeyle ne ilgisi var
Benim yeni anne olmuş birini daha kötü hissettirme gibi bir amacım yok, davranışı kendini kötü hissetmesini gerektiriyorsa da hissedecek yanlış yapanı pışpışlayacak halim yok ama siz dilediğiniz gibi davranın tıpkı benim aynı hakka sahip olduğum gibi
Pış pışı sizden beklicek halim yok merak etmeyin kendimi de hiç kötü hissetmiyorum doktorumuzun bildiği birşey varmış size daha fazla cevap vermek de istemiyorum yinede iyi veya kötü düşünceleriniz için teşekkür ederim .

ciddi anlamda üslup sorununuz var öncelikle belki iyi bir şey anlatmaya çalışıyorsunuz ama bu şekilde mi ? Doktorumuz gaz sorunlarınız başlıcak dediği için kullandım bende söyledim bi gaz sorunumuz yok diye ve evet başladı bebeğim damlayla rahatlıyor damladan sonra daha rahat gaz çıkarmaya başladı. Bebeğim için en iyisini ben düşünürüm zaten o nasıl daha iyi olucaksa onu yaparım. Sadece fikir danışmak ıcın buraya bu konuyu açtım ve gerçekten öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki bebeğime kötü birşey yapmışım gibi 😂
Evet gaz sorunu olmayan bebeğe gaz ilacı vermekle kötü birşey yaptınız
Şuan gaz sorunu var tabiki ilaç vereceksiniz
Her zaman bebeği için en doğrusunu onu doğuran düşünmüyor biraz algınızı genişletirseniz farkedersiniz
Neyi uzattığınızı anlayamıyorum
Size göre benim üslup sorunum olabilir bana göre de sizin mantık sorununuz var, eee? Şimdi bunu mu konuşacaz

Pış pışı sizden beklicek halim yok merak etmeyin kendimi de hiç kötü hissetmiyorum doktorumuzun bildiği birşey varmış size daha fazla cevap vermek de istemiyorum yinede iyi veya kötü düşünceleriniz için teşekkür ederim .
Sizi pışpışlama derdi olan ben değilim hanımefendi ne anlatıyorsunuz siz ya kendinizi kötü hissettiğinizi düşünen söyleyen de ben değilim, diğer arkadaşa yazsanıza bunları
Bekleseniz de pışpışlamam hatalı olan kimseyi zaten, kendinizi nasıl hissettiğiniz de hiç umrumda değil
Hey Allah ım ya

Evet gaz sorunu olmayan bebeğe gaz ilacı vermekle kötü birşey yaptınız
Şuan gaz sorunu var tabiki ilaç vereceksiniz
Her zaman bebeği için en doğrusunu onu doğuran düşünmüyor biraz algınızı genişletirseniz farkedersiniz
Neyi uzattığınızı anlayamıyorum
Size göre benim üslup sorunum olabilir bana göre de sizin mantık sorununuz var, eee? Şimdi bunu mu konuşacaz
Konuşmayalım mesela sizinle olmazmı inanın cevap vermek ıstemıyorum şu saçma soylemlerinize

Sizi pışpışlama derdi olan ben değilim hanımefendi ne anlatıyorsunuz siz ya kendinizi kötü hissettiğinizi düşünen söyleyen de ben değilim, diğer arkadaşa yazsanıza bunları
Bekleseniz de pışpışlamam hatalı olan kimseyi zaten, kendinizi nasıl hissettiğiniz de hiç umrumda değil
Hey Allah ım ya
Ya ağzımı bozucam ciddi anlamda artık ne sabır sınayan birisin sen ya işine bak Allah aşkına

X