bebeğim yataktan düştü lütfen bir bakın

şimdi küçücük olunca bir şey olurmuş gibi geliyor ama aslında bebekler daha dayanıklı olurmuş, işte dinletemiyorum kendime nasıl böyle bir sorumsuzluk edebildim diye yiyorum kendimi
Valla benim kizim o kadar korunakliydi ki yataginda. Ama iste düştü uykusunda. Bende cok üzülmüştüm ama simdi düşününce yapabileceğim bisey yoktu

allah bağışlamış oğlunuzu çok geçmiş olsun 😔 kendimi nasıl affedeceğim bilmiyorum inanın, bebeğime her baktığımda bu sabah olanlar aklıma gelecek gibi. en kötü şey vicdan azabı hele ki evlatsa

yanlış anlama lütfen öyle demek istemedim 🙏🏽
estf cnm yanlıs anlamadım anne olan birinin duygusuyla bizim ki bir olmaz zaten bu doğru yanlıs anlayacak bir şey yok:)

hanımlar elim ayağım titriyor ağlamaktan helak oldum. bebeğimi sabah yanıma aldım ikimiz yatıyorduk, nasıl yaptıysa dönmüş yatağın ucuna gitmiş, düşmesine uyandım beynim uyuştu resmen korkudan aldım kucağıma sustu hemen. bir saat hareketlerini gözlemledim değişik bir durum yok, vücudunda da bir hasar yok baktım her yerine. çok güçlü bir bebek öyle çok ağlamadı ama ben kendimi yedim ölüyorum vicdan azabından. 11de kontrolü var doktora gidiyoruz. başına böyle bir şey gelen var mı akıl fikir verin delirmek üzereyim üzüntüden vicdan azabından
Benim de gelmisti canim dr a goturmedik ama birsey olmadi cok sukur merak etme bebekler dayaniklidir bir sikinti olmaz cnm

Gecmıs olsun canım. Bir cocuk arkdasıyla oynarken ortada duran mermer sehpaya tam basının arka kısmını carpıyor ve vefat ediyor. Anne suclu bulunmuş. Off Allahım esırgesın.

Ama duse kalka buyuyolar ıste😕konu sahibi sizede gecmıs olsun.
Saol canim..
Cok kotu birsey cunku anne de boyle olsun istemez. Her an her dk da gozumuz uzerinde olamiyor insaniz neticede..
O an ben de sucluluk duymustum..
Ama isteydim.. bi aradilar ki dustu cabuk gel susmuyor...
Nasil gittim o otobus uctu mu , kacti mi bilmiyorum... suursuzdum...
Acilde sabahladim aglaya aglaya..
Cocuk kucagimda bayiliyor bedeni gevsiyor allahim tokatliyorum uyansin .
Cehennem oydu iste...

Kazalar insana mahsus.
Allah herkesin evladini korusun.

Saol canim..
Cok kotu birsey cunku anne de boyle olsun istemez. Her an her dk da gozumuz uzerinde olamiyor insaniz neticede..
O an ben de sucluluk duymustum..
Ama isteydim.. bi aradilar ki dustu cabuk gel susmuyor...
Nasil gittim o otobus uctu mu , kacti mi bilmiyorum... suursuzdum...
Acilde sabahladim aglaya aglaya..
Cocuk kucagimda bayiliyor bedeni gevsiyor allahim tokatliyorum uyansin .
Cehennem oydu iste...

Kazalar insana mahsus.
Allah herkesin evladini korusun.
AMİN canım AMiN🙏

hanımlar elim ayağım titriyor ağlamaktan helak oldum. bebeğimi sabah yanıma aldım ikimiz yatıyorduk, nasıl yaptıysa dönmüş yatağın ucuna gitmiş, düşmesine uyandım beynim uyuştu resmen korkudan aldım kucağıma sustu hemen. bir saat hareketlerini gözlemledim değişik bir durum yok, vücudunda da bir hasar yok baktım her yerine. çok güçlü bir bebek öyle çok ağlamadı ama ben kendimi yedim ölüyorum vicdan azabından. 11de kontrolü var doktora gidiyoruz. başına böyle bir şey gelen var mı akıl fikir verin delirmek üzereyim üzüntüden vicdan azabından
Geçmiş olsun canım yatirma bir kaç ssat sersemlik uyku hali olursa kusma olursa acile götür ins birşey yoktur 🙏🤲

Benimde bebegimle uyuya kalmisim birden bi zıpladım tamda bebegim düserken o an elim ayagim boşaldi sanki hemen aldım aglamamisti bile Rabbim sen nekadar buyuksun onlar daha melek Rabbim koruyo gozunuz uzerinde olsun kusma falan olursa doktora gidin zaten kontrolunuz varmis iciniz rahat eder doktoruna soyleyin ona gore muayenesini yapar.

Yok yok bısey olmaz artık kac saat olmuş gecti gitti ınsallah annesi🤗

Geçmiş olsun canım yatirma bir kaç ssat sersemlik uyku hali olursa kusma olursa acile götür ins birşey yoktur 🙏🤲

Benimde bebegimle uyuya kalmisim birden bi zıpladım tamda bebegim düserken o an elim ayagim boşaldi sanki hemen aldım aglamamisti bile Rabbim sen nekadar buyuksun onlar daha melek Rabbim koruyo gozunuz uzerinde olsun kusma falan olursa doktora gidin zaten kontrolunuz varmis iciniz rahat eder doktoruna soyleyin ona gore muayenesini yapar.
hiçbir şeyi yok hanımlar çok şükür 🙏🏽 yorumlarınız için teşekkür ederim

Çok olmuş ama yine de yazayım.
İlk kızım kendi odasında biz kendi odamız da gece uyurken kızım kalkmış tam kalkıp bişeler yapma çağlarında beşiği nasıl tırmanıp kendini bırakıversiyse gece yanına bakmaya gittiğimde yerde uyuyordu. Güler misin ağlar mısın işte olabiliyor böyle şeyler. 🙃

Çok olmuş ama yine de yazayım.
İlk kızım kendi odasında biz kendi odamız da gece uyurken kızım kalkmış tam kalkıp bişeler yapma çağlarında beşiği nasıl tırmanıp kendini bırakıversiyse gece yanına bakmaya gittiğimde yerde uyuyordu. Güler misin ağlar mısın işte olabiliyor böyle şeyler. 🙃
güldüm valla affedin 😌 yerim ben onu ya, bir şey olmamış allahtan. uykusu derinse 😂

Benim oglum beyin tramvasi gecirdi dustugunde:KK43:
Kafasinin arkasini sepete carpmisti sertce..
Önce cok agladi sasirdim.
Sonra birden fiskirir tarzda kustu..
Daha sonra gozleri gitti bayildi.
Seni anlayabiliyorum ben o an hayatta degil gibiydim cenaze gibiydim:KK43:
Allaha sukur birsey olmadi..
Gozlemleyin uyutmayin..
Tomografi yada röntgen çekildi mi bebek nasıl şu an

X