Bebeğim ...

CANIM BEN TAM 30 HAFTAMA YENİ GİRMİŞTİM O ZAMAN ACİL DOĞUMA ALINDIM..
SEBEP İSE BİRDEN SUYUM GELDİ VE 28 GÜN BOYUNCADA GELMEYE DEVAM ETTİ SON GÜNDE SUYUN İYİCE AZALMASIYLA BERABER BEBEĞİN KALP ATIŞLARI ZAYIFLAMAYA BAŞLADI MECBUREN SEZERYANA ALINDIM...
:çok üzgünüm:

geçmiş olsun canım..
bilmiyorum ben canı yürekten inanıyorum tolgahanımızın bir sorun yaşamayacağına..
kilosu nasıldı?
biz bol bol dua ediyoruz sende içini feraj tut tatoşum..
herşey düzelecek..:teselli::Saruboceq:

canım çok geçmiş olsun.inş güzel haberlerini alırız.ve bebişinize kavuşursunuz canım.dualarımız sizinle.

ne diceğimi inan bilemiyorum, bende yeni bi anneyim ve seni çok iyi anlıyorum canım, geçicek bugünler, az sabır,Allah şifalar versin,çabucak al kucağına inşallah canım, dualarım seninle

Tatoş çok geçmiş olsun canım:çok üzgünüm:
İnş en kısa zamanda bebeğin kucağında sağlıkla evine dönersiniz allah acil şifalar versin..

geçmiş olsun canım..
bilmiyorum ben canı yürekten inanıyorum tolgahanımızın bir sorun yaşamayacağına..
kilosu nasıldı?
biz bol bol dua ediyoruz sende içini feraj tut tatoşum..
herşey düzelecek..:teselli::Saruboceq:

:1hug:canım:1hug:
canım benim 1.300 gr dünyaya geldi..ilk gördüğümde gözlerime inanamadım o kadar ufakki yaa ben nasıl büyütürüm bu kadar küçük bebeği hiç bilmiyorum.:çok üzgünüm:
ne yapıyım çıksında hayırlısıyla öyle böyle büyüteceğim miniğimi yeterki yanımda olsunnn:Saruboceq:

:1hug:canım:1hug:
Canım benim 1.300 gr dünyaya geldi..ilk gördüğümde gözlerime inanamadım o kadar ufakki yaa ben nasıl büyütürüm bu kadar küçük bebeği hiç bilmiyorum.:çok üzgünüm:
Ne yapıyım çıksında hayırlısıyla öyle böyle büyüteceğim miniğimi yeterki yanımda olsunnn:saruboceq:

cnm bende premature annesıyım oglum 1770 grm dogdu ve hemen toplandı bız kuvezde fılende kalmadık 2.gun çıktık bı albumumu ıncele oglumun resımlerını nasıl buyuduklerını görursun cnm

buğün miniğimin doktoruyla görüştüm..inanamazsınız kapıdaki izdihamı...o kadar bebek varki aileler hep merakda dogal olarak..
doktorumuz sarılığı şuan için atlattığını antipiyotik tedavisini şuan için kestiklerini ve biraz daha durumunu iyiye gittiğinden bahsetti..emme refleksi gelişmediği için hala mideye giden bir hortumla anne sütünü yada mamasını verdiklerini anlattı..ama hala kalbiyle ilğili birşey öğrenemedim..kalp üfürüğünde biraz sorun olduğunu da anlattı yalnız cuma günü doktorlar tekrar bakacağını söyledi..
daha sonra oğlumun yanına gittim..miniciğim yatıyordu..ayaklarına baktığımda hep iğne izleriyle doluydu..off ben bile zor dayanırken iğnelere miniğim nasıl dayanıyor diyorum..
az önce mama vermişlerdiki hıçkırığı tutmuş du..hemşire teyzesi hemen yan tarafına çevirdi...altını temizleyip vücudunu sildiler..birdahaki sefer bende yapmak istediğimi söyledim..
bakalım izin alırsam yapacağım..
bu arada bebeklerin durumu biraz daha iyi olanlar bebeklerin altını ve bakımlarını kendileri yapıyor..o günleri sabırsızlıkla bekliyorum..
sütümü bıraktım ama artık sütümde gelmiyor yetmiyor ve ek mama alıp bıraktım..
zaten 3 günde bir alınması gerekiyormuş...
dualarım seninle miniğim..

canım inş günden güne daha iyi olacak dualarımız minik meleğin için.inş en kısa zamanda sen de bakımını yapıp ona dokunabilirsin dah açok zaman gecirirsin.hep iyiyi düşün canımoldu mu güçlü olun.çok öptümmm

buğün miniğimin doktoruyla görüştüm..inanamazsınız kapıdaki izdihamı...o kadar bebek varki aileler hep merakda dogal olarak..
doktorumuz sarılığı şuan için atlattığını antipiyotik tedavisini şuan için kestiklerini ve biraz daha durumunu iyiye gittiğinden bahsetti..emme refleksi gelişmediği için hala mideye giden bir hortumla anne sütünü yada mamasını verdiklerini anlattı..ama hala kalbiyle ilğili birşey öğrenemedim..kalp üfürüğünde biraz sorun olduğunu da anlattı yalnız cuma günü doktorlar tekrar bakacağını söyledi..
daha sonra oğlumun yanına gittim..miniciğim yatıyordu..ayaklarına baktığımda hep iğne izleriyle doluydu..off ben bile zor dayanırken iğnelere miniğim nasıl dayanıyor diyorum..
az önce mama vermişlerdiki hıçkırığı tutmuş du..hemşire teyzesi hemen yan tarafına çevirdi...altını temizleyip vücudunu sildiler..birdahaki sefer bende yapmak istediğimi söyledim..
bakalım izin alırsam yapacağım..
bu arada bebeklerin durumu biraz daha iyi olanlar bebeklerin altını ve bakımlarını kendileri yapıyor..o günleri sabırsızlıkla bekliyorum..
sütümü bıraktım ama artık sütümde gelmiyor yetmiyor ve ek mama alıp bıraktım..
zaten 3 günde bir alınması gerekiyormuş...
dualarım seninle miniğim..

dualarım hep seninle ve bebeğinle siteye girer girmez hemen bu başlığa tıklıyorum haber var mı diye üzüntün üzüntüm oldu rabbim şifa versin inşallah :çok üzgünüm:
evlat acısını bilirim rabbim kimseye yaşatmasın sanırım iki evladını vermişsin toprağa rabbim sana sabır versin minik tolgahanını kucağına alacaksın inşallah
rabbim sen istemezsen kim ister sen kabul etmezsen kim kabul eder sen bizim duamızı geri çevirirsen kim duamızı kabul eder sen yeter ki iste rabbim ve iste tatos arkadaşımız bebeğiyle mutlu bir şekilde hastaneden çıksın inşallah

çook geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin bidenem
Allah acısını göstermesin

dualarım hep seninle ve bebeğinle siteye girer girmez hemen bu başlığa tıklıyorum haber var mı diye üzüntün üzüntüm oldu rabbim şifa versin inşallah :çok üzgünüm:
evlat acısını bilirim rabbim kimseye yaşatmasın sanırım iki evladını vermişsin toprağa rabbim sana sabır versin minik tolgahanını kucağına alacaksın inşallah
rabbim sen istemezsen kim ister sen kabul etmezsen kim kabul eder sen bizim duamızı geri çevirirsen kim duamızı kabul eder sen yeter ki iste rabbim ve iste tatos arkadaşımız bebeğiyle mutlu bir şekilde hastaneden çıksın inşallah

Amin:Saruboceq: Canım benim inşallah dualarımız kabul olacak Tolgahancık tez zamanda anneciğinin kollarına kavuşacaka.s.

canim gecmis olsun ;cok uzuldum ...
ben yeni okudum mesajini umarim simdi iyidir minik melegin ...
dualarim seninle ve bebeginle ...

Anammmmmmmmmmmmmm ne oldu canim yaa bilmiyordum yeni gordum burayi bebegin nasil canim cikti mi ay tuglerim diken diken oldu, bi zamanda seni gormemistim aklima geldiydin hey Allah'im bebegimizi annesine babasina sag selim getir evine nolur yarabbim canim
cok uzuldum insallah evindedeir yavrun ah canim benim cok gecmis olsun

Canım ya görünce şaşırdım umarım bebişin hayata sımsıkı tutunur annesini babasını bırakmaz..
Dularımız bebişinle ve seninle..

teşekkürler canlarım...
gelişmeler olduğu sürece yazmaya devam edeceğim..lakin bir gün daha minik tolgahanımsız geçirmenin acısını yaşıyorum...
eve geleceği zamanı hayal edip avunuyorum kendimce..herkes güçlü olmamı söylüyor bende öle olmaya çalışıyorum ama miniğimi her gördüğümde o güçlü kadından eser kalmıyor...inanın çok zor......
dualarım seninle miniğim....

canım, bebişin her geçen gün biraz daha iyi olucak inşallah. dualarım sizinle.a.s.

Canım bu günler geçicek inş allahın izniyle atlatıcaksınız..:Saruboceq:.
Tolgahanınla evinize döneceksiniz...
dualarım bebeğinle seninle canım ben inanıyorum herşey çok güzel olacak:1hug:

X