Bebeğimde FL kısalığı var

Allah sabır versin bilirim o acıyı bende ilk bebegimi kaybetmiştim sizinde kısalık alt bacaktamıydı down sendromluların genelde üst kol üst bacak kısa olurmuş benim alt bacak dizden altı kısa kalbinde bişey yok tek korkum benimkide down sendromlu dogar diye

Çok üzüldüm. Allahım sabır versin, şefaatçin olsun inşallah...

Heo bacak ve kollari kisa demişti doktor ust alt ayrımı oldugunu bilmiordum esim ve ben down sendromlu olmasinu dert.edinmedik hic sadece kalbinden ameliyat olması gerekiyordu belirli bir.kiloya geldikten.sonra onu bi atlatalim derdik ama.maelesef kurduğumuz hayallerimiz olmadi simdi.19gun.sonra tekraddan doğum yapacağım suana kadar.bi sıkıntım olmadı ama.yinede korkuyorum evladima bisey olacak die ama.hersey allahtan hersey kabulümüz o yüzden sıkmayın canınızı sadece saglikla. kucağınıza alacaginiz gune odaklanin

Öylemi sevindim allah bagışlasın hayırlı saglıklı bi şekilde dogurmanı nasip etsin

Arkadaşlar mrb bizimde sonucumuz çıktı malesef akondroplazi tedaviye kaçıncı ayda başlanıo bilginiz var mi?

Anneler merhaba. Benim bebegimin cok erken haftalarda teshisi konuldu 15. Haftada kemik kisaligi soylendi perinayolaga gttkk onlarda ayni seyi soyledi amniosentz oldum sonucu temiz cikti ama kemik kisaligimiz hala devam ediyor. Bacak kemikleri 4 hafta kol kemikleri 6 hafta kadar geride suan 32 haftalik olduk. Yazilari basindan sonuna kadar okudum bana guc verdiniz. Neyle karsilasacagimi bilmiyorum artik zamanda gecmez oldu. Burun kemigi de basik. Doktorlar akondroplaziyi andiriyor diyorlar ama amniosentez sonucumuz temiz bende anlamadim. Simdi tedaviye basladiniz mi nelerle karsilastiniz bilgi edinmek istiyorum. Allah tum evlatlarimizi korusun
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun birbucuk yaşında falan başlıyorlar hormon tedavisine

Anneler merhaba. Benim bebegimin cok erken haftalarda teshisi konuldu 15. Haftada kemik kisaligi soylendi perinayolaga gttkk onlarda ayni seyi soyledi amniosentz oldum sonucu temiz cikti ama kemik kisaligimiz hala devam ediyor. Bacak kemikleri 4 hafta kol kemikleri 6 hafta kadar geride suan 32 haftalik olduk. Yazilari basindan sonuna kadar okudum bana guc verdiniz. Neyle karsilasacagimi bilmiyorum artik zamanda gecmez oldu. Burun kemigi de basik. Doktorlar akondroplaziyi andiriyor diyorlar ama amniosentez sonucumuz temiz bende anlamadim. Simdi tedaviye basladiniz mi nelerle karsilastiniz bilgi edinmek istiyorum. Allah tum evlatlarimizi korusun

Mrb 32.haftadayim bizimde down sendromu riskimiz war bugun kontrolde burun kemigini goremiyrm dedi dunya basima yikildi bu duruma hazirlamaya calisiyrm kendimi alistirmaya calisiyorum ama mumkun degil gibi Allah yardimcimiz olsun

Mrb 32.haftadayim bizimde down sendromu riskimiz war bugun kontrolde burun kemigini goremiyrm dedi dunya basima yikildi bu duruma hazirlamaya calisiyrm kendimi alistirmaya calisiyorum ama mumkun degil gibi Allah yardimcimiz olsun
Bu zamana kadar burun kemiğini görüyor muydu Allah yardımcınız olsun inşallah

Detayli ultrasonda nazal kemik 7.6 cikmisti kafam cok karisik gercekten doktorum rapora gore normal demisti bugunde goremiyrm dedi
Onları çok kafana takma nazal kemik yapısı doğru çıkmıyor o haftalar da olabilir.. bence öyle bişey olsa burun kemiği olmasa ilk haftalar dan görürlerdi 32. Hafta da mı ortaya çıkıyor sanki başka doktora git canım üzülme inşallah bişeyi yoktur bebeğinin

Insallah desteginiz icin cok tesekkur ederim dualarinizda bizide unutmayin lutfen. Rabbim herkesin bebegine saglikla hayirla nasip etsin

Ben de şuan 15 haftalık hamileyim bebeğimin Fl ve ac si geriden geliyor amniosentez istediler günlerdir kahroldum. Birileri triploidi dedi birileri iskelet displazisi dedi. Çaresiz hissediyorum

Burdaki yazıları en baştan sona kadar okudum. Allah herkesin yardımcısı olsun. Ben daha 14 haftalıkken başı normal karın 2 hafta bacak bir hafta geri denildi. Amniosentez yapılacak. Allahım ilk bebeğim çok zor çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…