Bebeğimde FL kısalığı var

Evet evet. Benim doktorum da hareketli olmasının çok iyi bir şey olduğunu söyledi. Evet birçok nedeni varmış fakat doktorlar malesef hep en kotu senaryoyla yüregimizi hoplatiyor böyle..

Bes haftam kaldi ama hergunum bir omur gibi geciyo bu benim ikinci gebeligim ilkinde de uclu testim riskli cikmisti birsuru doktor ve test yapmistm hepsi farkli bisey soyleyip hamileligimi o guzel gunlerimi zehir ettiler cok sukur dedikleri gibi olmadi kizimi saglikla aldim kucagima simdide bu cikti bundan cok endiseleniyorum

Ben o testlerin hicbirini yaptirmadim. Sirf boyle seylere kafa takip da kendime zehir etmeyeyim bu zamanlarimi diye. Sonra geldi beni buldu bu fl kısalığı. Hele o doktorlarda neler çektim ne kadar aglattilar beni. Hala da aklima geldikce icim yanıyo. Ama bak bir kere yasamissin ve doktorlarin soyledikleri cikmamis. Insallah bunda da oyle olur. Neticede anne karni kapali bi kutu. Allahtan baska kimse bilemez ne olacagini. Insallah bunda da yanilirlar. Bebeklerimiz saglikli olur..

Amin cumlemizininki.sende uzulme sitres sikinti da etkili oluyo tabi icimizdeki mahsumun herseyden bir haber etkileniyorlar ben artik hic bi doktora gitmiycem dogumumu bekliyorum rabbim bizi ve bizim gibi olanlarin yuzunu guldursun insallah doktorlarin ve ultrasyonlarin gordugu bebegin cinsiyetinde bile yanilabiliyorlar kiz deyip erkek cocuk dunyaya getirenler var en basitinden

Gittigin doktor ultrasyon cihazi ve doktoru ozel mi yani ne bilim bazi cihazlar eski olabiliyo bazi doktorlarda tecrubesiz olabiliyo bide bence baska bi doktora git daha once hic gitmedigin bi doktora ve durumundan hic bahsetme baksin iyice bakalim ne diycek sana belki herseyn cok iyi oldugunu soyler

En son gittigim doktora hic bisey soylmdm kontrole geldgimi vs soyledim beni muane ederken yuzume bakip sen hic doktora gitmiyor musun dedi.orda kalakaldim halbuki surekli gidiyordum ozel doktora alaninda iyi bi doktordu bana alti aya kadar hersey cok iyi cok saglikli diyip gonderdi iki ay gitmdm bidahaki gidisimde sekiz aylik hamileydm bu sorunla karsilastk neyse doktor oyle diyince daha once doktora gittigimi herseyn cok iyi gittgini son bir aydr boyle oldgnu bebegimin neden boyle oldugunu sordum oda ailede cuce kisa varmi bazi insanlar var vucut sekli normal kol ve bacak kisa olur seninki oyle bisey dedi binbir uzuntuyle ciktm bidahada gidemdm ama biliyor musun karnima bakiyorumda baya buyuk yani kisa olsaydi karnim kucuk olurdu diye dusunuyorum

Özele gidiyorum ya. Doktorum da bulundugum sehirde en iyi oldugu soylenen doktor. Bilemiyorum ki Istanbulda da aynı seyleri soylediler gidip yeniden uzulmek de istemiyorum

Haklisin canim ama insallah sende bende saglikla aliriz kucagimiza cok zor ben artik oyleki en kotu seye hazirliyorum kendimi doktorun soyledigi gibi bir bebegim olcagi dusuncesiyle yasiyorim napalim rabbim verdiyde hamd olsun vardir bir hikmeti rabbim sabir versn guc versin buda bi sinav bol bol dua edelim insallah oyle bisey yoktir ama olursada guclu olmak gerek yapcak bisey yok

Son düzenleme:
Merhaba oncelikle tesekkur ederim benim hamilelik oncesi beslenme duznim iyiydi yani bi vitamin eksikligim yoktu aksine hamileyken cok oldu bfd kafa olculerini hatirlamiyorum yaklasik bir aydir kontrole gitmiyorum.siz gebemisiniz

Merhaba, ben 63 kiloyla hamile kalmıştım; ama genel vucut itibariyle hep kansızdım. Kan degerlerim sürekli düşüktü. Çalıştığım için de çok düzenli beslenebildiğim söylenemez. O yüzden sıkıntı çektim vitamin ve kan konusunda hep. Bizim AC ve BPD degerlerimiz birbirine paralel normal ölçülerde seyrediyor. Ilk basta başı için buyük dediler ama şuan son haftalara doğru baş olcüleri normal dr.ma göre. Yalnizca kol ve bacaklarda kısalık var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…