Bebeğime isim seçemiyorum bakın lütfen

Kız Bebek ismi

• Elif

OY: 8 19,0%
  • Ece

OY: 18 42,9%
  • Zümra

OY: 5 11,9%
  • Almira

OY: 11 26,2%

• Ankete Katılan
    42

hapx34

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2023
514
619
Merhaba kızlar bebeğime bu isimlerden seçsem nasıl olur lütfen oylayın.tam içime sinen de yok henüz.23 haftalığız 😊 farklı seçeneklere açığım 🙋🏼‍♀️

Merhaba kızlar bebeğime bu isimlerden seçsem nasıl olur lütfen oylayın.tam içime sinen de yok henüz.23 haftalığız 😊 farklı seçeneklere açığım 🙋🏼‍♀️
Ece ismini çok beğeniyorum ama kızım olsaydı defne koyacaktim defne ismi bana çok naif ve nazlı geliyor hep öyle bir kızim olsun istiyordum kısmet erkegeymis koyamadim ama defne ismini cidden düşünebilirsiniz adıyla yasar bebeğiniz inşallah

Biraz saçma gelicek ama defineyi önceden ben de beğeniyordum sşmdi aklıma defnetmek geliyor🙄

Bence Doğa ve Ela da güzel düşünmek isterseniz. Kızım olursa ikisinden birini koymayı düşünüyorum.
Bebeğiniz sağlıkla gelsin inşallah 🙏🏻

Esinizin ve kendi isminizin harflerini barindiran bir isim secin
Isim enerjisine inaniyorum
Dilerseniz isimlerinizi yazin ornek vereyim

Bence Elif çok güzel çok naif bir isim. Eşimin ailesinde çok var olmasa ben koyardım. Şuan çocuğum yok ama size tavsiyem bu isimler arasında Elif çok güzel ve anlamı Arapça alfabesinin ilk harfi olmasının yanında sevgi dolu demek.🤗

En güzeli ece bence. Zümra biraz sert geldi, Elif eh işte daha güzelleri bulunur, Almira biraz komik geliyor.

Kızım olsaydı Ece koymak istediğim isimlerden biriydi anlamı da güzel söyleyişi de

Hmmm🤔bilemedim şimdi 🤣.Mesela benim adım Yeliz, eşimin adı Koray biz isimlerimizin son harflerini birleştirip kızımızın adını Ayliz koyduk.Eğer kulağa hoş gelen bir tını oluyorsa siz de bu yöntem ile isim koyabilirsiniz.

X