Bebeğimin baş şekli

selina26

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2023
170
83
30
Bebeğim 1 ay kuvözde kaldı hep mi böyleydi bilmiyorum 1.5 aylıkken farkettim başının arkasının yarısı düz yarısı çıkıntılı abartılı değil bana göre ama gelen arkadaşlarım da farketti düz mü yatırıyorsun diye.
Ama bebeğim sırtüstü yatarken başını sağa sola çevirip yatıyor. Tam düz başının üstüne yatmıyor.
Başını ne yana düzeltsem hep düz yerine denk geliyo o çıkıntılı yere denk gelmiyo bi türlü
Acaba kendi kendine düzelir mi
Şuan 3 aylık

Bebeğim 1 ay kuvözde kaldı hep mi böyleydi bilmiyorum 1.5 aylıkken farkettim başının arkasının yarısı düz yarısı çıkıntılı abartılı değil bana göre ama gelen arkadaşlarım da farketti düz mü yatırıyorsun diye.
Ama bebeğim sırtüstü yatarken başını sağa sola çevirip yatıyor. Tam düz başının üstüne yatmıyor.
Başını ne yana düzeltsem hep düz yerine denk geliyo o çıkıntılı yere denk gelmiyo bi türlü
Acaba kendi kendine düzelir mi
Şuan 3 aylık
Bunun için yastiklar var deneyin. Ve gün içinde bol bol tummytime yaptırın. Bence düzelir. Bir sağ bir sol yatırın her uyutmadsm arkasına ufak yastiklardan koyardım ben dönmesin diye. Yada battaniye
.

Düzeliyor merak etme ama yatırırken bı tık dikkat et, oğlum doğum kanalına erken girdiği için sabit sola yatıyordu sola doğru başı öyle yamuktu ki diğer tarafı dümdüzdu bir yasina kadar aşağı yukarı düzeldi, şöyle yaptım o sis tarafa doğru yatırdım o otomatik çevirmek istiyor kafayı düz tarafa bunu engellemek için hafif battaniyesini o düz tarafa doğru yükselttim böylece hemen dönmesini engellemiş oluyordum birazcik yatisini takip et günden güne farkı göreceksin rabbim evladının ömrünü bahtını güzel eylesin ❣️

X