Çocuk Hastalıkları Bebegimin göz rengi değişir mi?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Konuyu ben hareketlendirim dedim😊Bebeğim 11 aylık oldu.Son resim gözlerinin son hali.Goz rengi doğduğundan beri aynı.Sadece ışığa göre ton değişimi oluyor.Gri,yeşil arası gidip gelen bi renk.

Eklentiler

• IMG-20220428-WA0025-01.jpeg
    IMG-20220428-WA0025-01.jpeg
    21,7 KB · Görüntüleme: 433
  • IMG_20220401_174138-01.jpeg
    IMG_20220401_174138-01.jpeg
    21,8 KB · Görüntüleme: 312
  • IMG_20220414_112033-02.jpeg
    IMG_20220414_112033-02.jpeg
    42,9 KB · Görüntüleme: 321
  • IMG_20220414_112033-01.jpeg
    IMG_20220414_112033-01.jpeg
    42,9 KB · Görüntüleme: 343
  • Screenshot_2022-09-24-12-53-21-475_com.miui.gallery-01.jpeg
    Screenshot_2022-09-24-12-53-21-475_com.miui.gallery-01.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 365
Güzelim konunun kapanmasına vesile olmuşsunuz. Konu sahibi cok güzel yazmış, ay ay üşenmemiş bebeğinin resimlerini paylaşmış. Sizin bu cumlenizden sonra 1 buçuk yaşının resmini atmamış. İlgi alanına girmiyorsa yazmazsıniz olur biter. Kaç yıl sonra benim dikkatimi çekti okudum. Belki yıllar sonra başka insanlarda faydalanacakti. Güzelim konuları baktalamayin Bi zahmet
Gözünü çekmesine arşivlemesine bir şey demedim ki. Doktor “heyecanla” renkli gözlü dedi yazması, “rengi değişir mi, gri mi, yeşil mi” diye sürekli sorması, konuda bazı yorumcuların “biz de renkli kalır diye umutluyduk ama değişti” demesi bana itici geldi fikrimi paylaştım.

Merhaba hanimlar 2 ay 24 günlük acemi bir anneyim. Eki Görüntüle 2262547 Kizim dogdugu anda doktorumuz "renkli gözlü bu kız" dedi heyecanla. Sasirdik. Babasi ve ben kahverengi gözlüyüz. Ama ikimizinde ailesinde yeşil ve mavi gözler var. Benim annem gri/mavi ,eşimin babası yeşil gözlü. Herşeyin başı sağlık diyoruz. Minik yavrumuzun sağlığı için dua ediyoruz fakat diğer yandan merak ediyoruz bu göz rengi döner mi ? Ailemizde kuzen ve yeğenlerde daha önce böyle bir durum yaşayan yok. Deneyimli annelere sormak istiyorum. Böyle bir şey yasadinizmi ve göz rengi degistimi bebeklerinizin? Ekte çekebildigim resimleri ekledim. Fotograflarda insan gözünün gördüğünden biraz daha farklı çıkıyor. Yakalayabildigim en iyi resimler bunlar.Eki Görüntüle 2262545
Oglumun goz rengi bu renkten ela yesil arasina dondu.2 yasini gecti oyle netlesti goz rengi.masallah kuzuya🥰

Tekrar merhaba🥰15 aylık olduk.Son halimiz😀

Eklentiler

• IMG_20230307_074301.jpg
    IMG_20230307_074301.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 559
Merhaba hanimlar 2 ay 24 günlük acemi bir anneyim. Eki Görüntüle 2262547 Kizim dogdugu anda doktorumuz "renkli gözlü bu kız" dedi heyecanla. Sasirdik. Babasi ve ben kahverengi gözlüyüz. Ama ikimizinde ailesinde yeşil ve mavi gözler var. Benim annem gri/mavi ,eşimin babası yeşil gözlü. Herşeyin başı sağlık diyoruz. Minik yavrumuzun sağlığı için dua ediyoruz fakat diğer yandan merak ediyoruz bu göz rengi döner mi ? Ailemizde kuzen ve yeğenlerde daha önce böyle bir durum yaşayan yok. Deneyimli annelere sormak istiyorum. Böyle bir şey yasadinizmi ve göz rengi degistimi bebeklerinizin? Ekte çekebildigim resimleri ekledim. Fotograflarda insan gözünün gördüğünden biraz daha farklı çıkıyor. Yakalayabildigim en iyi resimler bunlar.Eki Görüntüle 2262545
Eşim ve ben kahverengi gözlüyüz kızım renkli gözlü doğdu doktor 6. Aya kadar değişebilir dedi ama değişmedi.Şu an 9 aylık ve mavi gözlü.

Gözünü çekmesine arşivlemesine bir şey demedim ki. Doktor “heyecanla” renkli gözlü dedi yazması, “rengi değişir mi, gri mi, yeşil mi” diye sürekli sorması, konuda bazı yorumcuların “biz de renkli kalır diye umutluyduk ama değişti” demesi bana itici geldi fikrimi paylaştım.
Profil fotonuz kızınıza ait sanırım. Esmer olduğu için bu heyecanları anlamamış olabilirsiniz. Ben de 6 aylık hamileyim ve merakla kızımın gözlerinin ne renk olacağını bekliyorum. Babası gibi mavi olmasını istiyorum, Alman genlerine çeksin istiyorum. Bu da mı suç??

Profil fotonuz kızınıza ait sanırım. Esmer olduğu için bu heyecanları anlamamış olabilirsiniz. Ben de 6 aylık hamileyim ve merakla kızımın gözlerinin ne renk olacağını bekliyorum. Babası gibi mavi olmasını istiyorum, Alman genlerine çeksin istiyorum. Bu da mı suç??
Pp'deki göz rengi ne sizce siyah mı?
Suç değil ama sorunlu bir bakış açısı.

Konuyu ben hareketlendirim dedim😊Bebeğim 11 aylık oldu.Son resim gözlerinin son hali.Goz rengi doğduğundan beri aynı.Sadece ışığa göre ton değişimi oluyor.Gri,yeşil arası gidip gelen bi renk.
Merhaba benim de 14 aylık bir oğlum var ve göz rengi değişecek mi diye çok merak ediyorum birçok sayfayı gezdim ve sizin bu yazdıklarınızı ay ay paylaşımlarınızı gördüm ve çok hoşuma gitti size cevap verebilmek için siteye üye oldum. Çok iyisiniz. Bebeğinizin göz rengi şimdi ne oldu merak ettim. Benim bebeğimin de gözü bu tenk döner mi merak ediyorum

Eklentiler

• IMG_7481.jpeg
    IMG_7481.jpeg
    62,8 KB · Görüntüleme: 169
X