Bebeğimin gözüne kıl kaçtı. Bir haftadır çıkmıyor. Lütfen yorum

Selinaysun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2022
714
259
42
Herkese merhaba.

Bebeğim gözüne kıl kaçmış. Bir haftadır çıkmadı. Bugün doktor a görürdük ama o sırada gözün arkasına geçti sanırım göremeyince bişey yok dedi. Ben de demek ki çıkmış diye alıp geldim ama şu an yine ön tarafa gelmiş. Uzun bir kıl . Gözüne dokundurtmuyor bile. Nasıl çıkarılır. Benzer durum yaşayan var mı?

Herkese merhaba.

Bebeğim gözüne kıl kaçmış. Bir haftadır çıkmadı. Bugün doktor a görürdük ama o sırada gözün arkasına geçti sanırım göremeyince bişey yok dedi. Ben de demek ki çıkmış diye alıp geldim ama şu an yine ön tarafa gelmiş. Uzun bir kıl . Gözüne dokundurtmuyor bile. Nasıl çıkarılır. Benzer durum yaşayan var mı?
Buruna damlatılan fizyolojik serumlar gözede damlatılabilir. Üzerinde yazar
Onunla deneyin göz yaşiyla çıkar .

Herkese merhaba.

Kulak çöpüyle, göz pınarı dediğimiz yer var hani, oradan almaya çalışabilirsin, böyle telefon ekranını gösterip dikkatini çekerek yapabilirsin. Saç teli gibi sert bir şey değil anladığım.

Göz kapağından göz pınarına doğru ılık pomad yapın yavaş yavaş bebeğide biri tutsun. Kar zarar hesabı yapın burada ağlayacak durmayacak ama o gözünü rahatsız etmesin/

X