Bebeğimin kalbi durdu. Kürtaj sonrası parçayı genetik incelemeye gönderenler Lütfen yardım.

siyahkedii22

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2021
84
68
31
Merhaba, 9 ağustosta 2 tane 3. Gün embriyosu transferi oldum. Hamile kaldım. 8. Haftada kalp atışlarının durduğunu öğrendim. İlk gebeliğim kimyasaldı, 2. De ilerlemedi kürtaj oldum. 3. Gebeliğim de bu şekilde sonlandı. embriyoyu genetik incelemeye göndereceğiz. Embriyoya Genetik inceleme sonuçları ne zaman çıkıyor? Sonuçlarınız nasıl geldi? Bu durumda olup yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır? Çok zor günler geçiriyorum.

Benim de aynı şekilde ilk tup bebek tedavimde tutan gebeligimde kalbi durmuştu ve kurtaj olmak durumunda kalmıştım. Genetik araştırmaya yolladık aynı zaman da ben ve eşim için de test yaptırdık genetik açıdan bir sorun var mı diye. Sonuçların gelmesi 1.5- 2 ayı buldu. Sonuçlar gayet temizdi ne bizde ne de bebekte hiçbir sorun ve sıkıntı yoktu. Ben de çok üzülmüştüm o zamanlar neden o zaman böyle oldu diye. Bazen bazı şeyler ne kadar istesek te olmuyor işte..

benim doğal yoldan olan gebeliklerim de aynı şey oldu.Ben de 3.6 oranında mozaik turner taşıyıcılığı cıktı.tüp bebeği pgt ile yaptık şu anda transfer edildi .sonuç bekliyourz.biz toplam da 7 embriyo gönderdik 1 tane sağlıklı geldi bu arada.

X