Bebeğimin kalp atışı yok yardım

Onurmerve

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
5
1
30
Kızlar lütfen yardım edin ! Bu gün doktora gittim hamileliğim adet tarihine göre tam 8 haftalık fakat ultrason görüntülerine göre 6.2 günlük görünüyor. Kalp atışlarını duyamadık doktor iç açıcı konuşmadı 1 hafta beklememi söyledi tabi aldı beni evham başka doktora gittim oda geç gebelik olasılığını %10 verdi. Ama umutsuz konuşuyorlar çok kötüyüm çok acı lütfen bişeyler söyleyin

Kızlar lütfen yardım edin ! Bu gün doktora gittim hamileliğim adet tarihine göre tam 8 haftalık fakat ultrason görüntülerine göre 6.2 günlük görünüyor. Kalp atışlarını duyamadık doktor iç açıcı konuşmadı 1 hafta beklememi söyledi tabi aldı beni evham başka doktora gittim oda geç gebelik olasılığını %10 verdi. Ama umutsuz konuşuyorlar çok kötüyüm çok acı lütfen bişeyler söyleyin
Canım dua et.ben 6 hafta 4 gunlukken duymuştum.senin ki 6 hafta 2 gunluk görünüyormus baksana.gec dollenme olabiliyor.doktorlar çok acımasız konuşuyorlar hiç bozma moralini biz burda neleri duyduk.10. Haftada aldıracakken kalbi atanları duyduk.insallah bebişiniz kalp atışını duyarsın bitanem...korkma tatlım.

Doktorlar genelde kötü polisi oynamayı seviyorlar. Elinizde değil ve haklısınız da ama bu bir haftayı sakin geçirmeye çalışın. İnşallah, kalp atışı duyulur bebeğinizin.

doktor sana ihtimalleri söylemek zorunda. 1 hafta daha bekle bakalım, hayırlısını dile... sağlıklı bir gebelikse inşallah devam eder, etmezse de inşallah en kısa sürede sağlıkla hamile kalırsın.

Doktorlar her zaman en kötü ihtimal üzerinden yorum yapıyorlar ve biraz da acımasız oluyorlar.Bekle sen duyulur inşallah kalp atışı 9. haftasında duyulanlar oluyor alalım derlerse de aldırma hemen sakın.

Duymasa bile gormus olmasi gerekiyor aslinda tatlim kalp atimini, benim doktorum 8. Haftadan once asla sesini acmaz cihazin mesela ama kan dolasimi varmi gorur hatta bana da gosterir. Senin doktorun gormedimi acaba? 6+2 olduguna gore bir sekilde gelisiyor demektir

Teşekkür ederim iyi dikekleriniz için. Yarın belli olacak kan testi yapıyoruz dün kan verdim yarında vereceğim aradaki orana göre tam belli olacakmış yaşayıp yaşamadığı eğer değerlerde artış varsa umudum olacak duyabilirim sonradan diye.

Teşekkür ederim iyi dikekleriniz için. Yarın belli olacak kan testi yapıyoruz dün kan verdim yarında vereceğim aradaki orana göre tam belli olacakmış yaşayıp yaşamadığı eğer değerlerde artış varsa umudum olacak duyabilirim sonradan diye.
duydunuzmu daha sonra bebegınızın kalp atısını

X