Bebeğimle ilgili sıkıntılar

Pamukla mi surdunuz ben pamuğa sürüp makata koyuyorum günde bı kere sabah akşam kremleri sürüyorum ama henüz düzelmedi siz aloevera ve kantaron u birlikte mi kullanılandinuz
ben sabah aloevera aksam kantaron sürüyordum. pamukla koymuyordum kizimin bacaklarini kaldirip dizinden karnina dogru bukup makatin acilmasini saglayip elimle sürüyordum.
catlagi olan cocugun makatina bir sey koymayin pamuklu cubukta olsa.
popoları kucucuk o aylarda gliserin fitili bile bir pirinc tanesi kadar veriyorduk biz makattan.

ben sabah aloevera aksam kantaron sürüyordum. pamukla koymuyordum kizimin bacaklarini kaldirip dizinden karnina dogru bukup makatin acilmasini saglayip elimle sürüyordum.
catlagi olan cocugun makatina bir sey koymayin pamuklu cubukta olsa.
popoları kucucuk o aylarda gliserin fitili bile bir pirinc tanesi kadar veriyorduk biz makattan.
Krem surmediniz mi peki yalnız bunlarimi yaptınız teşekkürler.

Evet gerçekten bı faydası olmuyor kremlerin.peki sizin tamamen iyileştimi ne kadar süre geçti üzerinden sürekli sürüyor musunuz dediklerinizi.cok vaktinizi aldım teşekkürler
benim kizim simdi 6 yasinda.
6 aylik falanken catlak olmustu o donem surmustum bir daha hic sorun yaşamadık biz

benim kizim simdi 6 yasinda.
6 aylik falanken catlak olmustu o donem surmustum bir daha hic sorun yaşamadık biz
Merhaba bizim çatlak hala iyilesmedi ve tükenmek üzereyim.aloa Vera jeli demişsiniz direk bitkidenmi alıp uyguladiniz yoksa krem vs formumu var birde onu denicem.beslenmesine dikkat ettiğim halde iyileşmiyir aylardir

Merhaba bizim çatlak hala iyilesmedi ve tükenmek üzereyim.aloa Vera jeli demişsiniz direk bitkidenmi alıp uyguladiniz yoksa krem vs formumu var birde onu denicem.beslenmesine dikkat ettiğim halde iyileşmiyir aylardir
ben direkt bitkiden almistim kantaron yagi ve aloe veranin cok faydasini gördum ben insallah sizde de ise yarar.
birde popo catlagına üşütmek vede kuru birakmak iyi gelmiyo.
her kakadan sonra kantaron aloe vera vs surun azicik kurumasın yumuşak kalsın.

ben direkt bitkiden almistim kantaron yagi ve aloe veranin cok faydasini gördum ben insallah sizde de ise yarar.
birde popo catlagına üşütmek vede kuru birakmak iyi gelmiyo.
her kakadan sonra kantaron aloe vera vs surun azicik kurumasın yumuşak kalsın.
Tmm çok sağolun kantaron yağı suruom ama kroniklesti artık .

X