Doğuma Hazırlık Bebeğin tahmini doğum tarihi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Asenaasena96

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
1.799
786
Uygulamalara göre heryerde 20 kasım yazıyor. Aşılamam 27 şubat oldu ve hesaplamaya göre yine 20 kasım çıkarıyor.
Ama dün kontrolüm vardı ultrasona göre 16 kasım çıkardı doktor normal mi yoksa bebeğin ölcüsünden dolayımı çıkarıyor o tarihi ben anlamadım ve ona takıldım 😒😒

Takılacak bişey yok canım çok normal. Bazen ilerde çıkar bazen geride, çok ciddi fark olmadıkça önemli değil

Uygulamalara göre heryerde 20 kasım yazıyor. Aşılamam 27 şubat oldu ve hesaplamaya göre yine 20 kasım çıkarıyor.
Ama dün kontrolüm vardı ultrasona göre 16 kasım çıkardı doktor normal mi yoksa bebeğin ölcüsünden dolayımı çıkarıyor o tarihi ben anlamadım ve ona takıldım 😒😒
Her gittiğinde o ölçüm değişebilir ona fazla takılma sen 20 kasıma odaklan🌸

Bilemedim canım ya acaba diyorum bebeğin ölcüsü normalden fazlamıda öyle 4 gün oynadı diyorum vesvese yapiyorum işte annelik ☹️
Hiç vesvese yapma, sen mutlu ve sakin olacaksın ki bebeğin de olsun. stres yaparsan hisseder, o da strese girer
Benim de ilk haftalarda 1 hafta büyük çıkıyordu, son haftalara geldikçe normale döndü

Her gittiğinde o ölçüm değişebilir ona fazla takılma sen 20 kasıma odaklan🌸
Hiç vesvese yapma, sen mutlu ve sakin olacaksın ki bebeğin de olsun. stres yaparsan hisseder, o da strese girer
Benim de ilk haftalarda 1 hafta büyük çıkıyordu, son haftalara geldikçe normale döndü
Keşke doktorlarda son adet tarihini baz alarak hesaplasada böyle kafamız karışmasa 🤷🏻‍♀️
Sağolun canlar 🥰

X