Bebeğinin cinsiyeti sonradan farklı çıkanların ?

14+5 haftalık hamileyim 🙏
13+2 de gittiğimde kız dedi doktor ve o gün bebeğim o kadar oynadı zıpladı, ayakları bir oraya bir buraya gerdi ama bir çıkıntı yoktu 🤷
Bende ona göre isim düşündüm kızım olsaydı Rana katacaktım ve rüyamda görmüştüm 🤦
14+3 te gittiğimde doktorum erkek dedi 😆
Eşimle de ilkkez gittik bu arada kayınvalidem de mutlu olsun dedim onuda aradım çağırdım.
Ama hala emin olamıyorum ya tekrar değişirse bir fazlalık vardı bacak arasında ama bilmiyorum
Ve hamile olduğum için büyük alınganlık yaptım. Kayınvalidem ve eşimin ayakları yerden kesildi kız dediğimde suratları düşmüştü kızsa sevmeyecek misiniz anlamıyorum 🤦 bana da aşırı bir ilgi bir sevgi zoruma da gidiyor ben sağlık diyorum onlar cinsiyet diyor
Doktorum erkek dediğinde de kız dediğinde de aynı sevinci yaşadım evladım sonuçta

Birde sizler bakın lütfen, böyle bir durum yaşayıp cinsiyeti değişen oldu mu ?
Detaylı USG ye kadar beklemeyi düşünüyorum

( Secde pozisyonu 12+2 de çekilmiş USG)
Ben 6 aya kadar hiç öğrenememiştim 😄 ayrıntılı ultrason da erkek diyince şaşırdım. Göstermeyince doğuma kadar hiç göstermeyecek sanıyordum 😄 sonrasında da hep gösterdi zaten

13+2 de gittiğimde kız dedi doktor ve o gün bebeğim o kadar oynadı zıpladı, ayakları bir oraya bir buraya gerdi ama bir çıkıntı yoktu 🤷
Bende ona göre isim düşündüm kızım olsaydı Rana katacaktım ve rüyamda görmüştüm 🤦
Eşimle de ilkkez gittik bu arada kayınvalidem de mutlu olsun dedim onuda aradım çağırdım.
Ama hala emin olamıyorum ya tekrar değişirse bir fazlalık vardı bacak arasında ama bilmiyorum
Ve hamile olduğum için büyük alınganlık yaptım. Kayınvalidem ve eşimin ayakları yerden kesildi kız dediğimde suratları düşmüştü kızsa sevmeyecek misiniz anlamıyorum 🤦 bana da aşırı bir ilgi bir sevgi zoruma da gidiyor ben sağlık diyorum onlar cinsiyet diyor
Doktorum erkek dediğinde de kız dediğinde de aynı sevinci yaşadım evladım sonuçta

Kiz diye sevinmemeleri çok üzücü. Isim dahi dusunemedim

Eklentiler

• IMG-20210308-WA0021.jpg
    IMG-20210308-WA0021.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 219
  • IMG-20210308-WA0023.jpg
    IMG-20210308-WA0023.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 160
  • IMG-20210308-WA0024.jpg
    IMG-20210308-WA0024.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 189
  • IMG-20210308-WA0022.jpg
    IMG-20210308-WA0022.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 172
Canım benim oğlumda değişmişti 14+5 te doktor kız demişti ve gercekten ortası bostu hicbir sekilde cıkıntı bırak belirginlik bile yoktu sonra 18. Haftamda tekrar gittim kontrole erkek demezmi sonuc olarak oğlum oldu:) ve pipisi kücücük hala 3.5 yasında suan 😂
Simdi yazıyı okurken dikkatimi çekti :) geçen hafta (11+5 ) haftalıkti doktor kız dedi net olarak.benimki de net olmayabilir mi acaba:)

Arkadaşlar merhaba; banada 14.haftada doktorum erkeğe benziyo dedi 16.haftada üzgünüm çok hareketli göremiyorum ama tahminim var büyük ihtimal kız olabilir dedi kafam allak bullak yanlış çıkma ihtimali varmıdır:KK64:

Arkadaşlar merhaba; banada 14.haftada doktorum erkeğe benziyo dedi 16.haftada üzgünüm çok hareketli göremiyorum ama tahminim var büyük ihtimal kız olabilir dedi kafam allak bullak yanlış çıkma ihtimali varmıdır:KK64:
Bu aralar çok değişen var banada 13-14-16. Haftalarda %80-85 kız ama hazırlık için detaylıyı bekleyin dedi haftaya detaylıya gireceğim... resim verdimi size ?

Bu aralar çok değişen var banada 13-14-16. Haftalarda %80-85 kız ama hazırlık için detaylıyı bekleyin dedi haftaya detaylıya gireceğim... resim verdimi size ?
İnanın bana bi resim verdi kapkaranlık hiçbişey belli olmuyo bana sadece kız demedi bi erkek bi kız ve hala emin değil

Canım benim oğlumda değişmişti 14+5 te doktor kız demişti ve gercekten ortası bostu hicbir sekilde cıkıntı bırak belirginlik bile yoktu sonra 18. Haftamda tekrar gittim kontrole erkek demezmi sonuc olarak oğlum oldu:) ve pipisi kücücük hala 3.5 yasında suan 😂
Merhaba ilk öncelikle hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 😊 benim anlamadığım bacak arası boşken nasıl sonra çıkıntı oldu 😀 bende 17 haftalık hamileyim 14.haftada erkek 16.haftada kız olabilir emin değilim sadece tahminim dedi Değişir mi acaba benimkide 🙄

Pekı cinsiyeti artık net mi ne dedi doktorunuz

Eklentiler

• 765FBA36-75D2-45BA-B94C-D1E62D56F8AA.jpeg
    765FBA36-75D2-45BA-B94C-D1E62D56F8AA.jpeg
    83,8 KB · Görüntüleme: 85
11+3 te kız dendi .
16+4 te erkek oldu :) ben şok olduğum için doktor 2 gün sonra tekrar çağırdı gene baktık bu sefer herşeyi net gördük .
sizinde içinizde bir şüphe varsa tekrar gidin .
ben değiştiği için detaylı ultrasona kadar asla emin olamadım .
detaylı ultrasonda pipi boyuna kadar hesaplanınca inandım 😂
Bana da 10.haftada kız gibi benzettim hissettim dedi 14+6 günlük tü 2 gün önce aaa kız dedi açtı bacaklarını dedi bende değişirmi diye düşünmeden edemiyorum önceden giç göstermedi çünkü

Canım banada dr 10.haftada kıza benzettim hissettim dedi 14+6 günlükken aaa kız dedi değişirmi bilmiyorum ama daha önceden göstermedi hiç düşünmüyor değilim değişir mi diye

Kızlar sizce benim ki nedir cinsiyeti 12 hastalıkken büyük ihtimal erkek çıkıntı var dedi sonra16 haftalıkken bacağını kapatıp sakladı baya uğraştı kız dedi emin olamadım görmedim bile göstermedi

X