Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları bebeğinize aldığınız pişman olduğunuz, kullanmadığınız şeyler...

3 lü takim

Eklentiler

• Screenshot_20201127-235830.jpg
    Screenshot_20201127-235830.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 31
Beşik olarak bunu düşü yorum 7 aydan sonra alirim diye tahmin ediyorum tavsiyeleriniz ne olur

Eklentiler

• Screenshot_20201220-090922.jpg
    Screenshot_20201220-090922.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 29
Hastane çıkışının çoğu
Hastane çıkışları kullaniliyormu 5 li 10 lü olanlar bi takım var bazıları çok uygun oluyo 10 lü 55 tl gibi almalimiyim benim yaz bebeği olucak ınsallah hediye falanda geleceğini düşünürsek ilk 3 ay için ne kadar kiyafet almaliyim ayaksız tulumlardan memnun kalan baya var gibi bide 3 lü takımlar var zıbın şapka yada önlük pantalon bunlar daha mi kullanışlı olur
parçası kullanılmıyor bir tane alsanız yeter bence. Üçlü takım dediğiniz bizim en çok kullandığımız parçalar. Ben tavsiye ederim. Ayaklı tulum boy çabuk uzadığı için kasma yapıyor rahat olmuyor. Bebeğin ayağını bacağınıda tam sarmadığı için ısıtmıyor heleki ayak mesela onla ısınmıyor çorap yine gerekiyor. Yeni doğan fazla almayın giysileri 3-6 ay 6-9 ay olarak alın çok hızlı büyüyorlar cidden. Kollu kısa kollu çıtçıtlı badi ve penye alt alın. şapka 2-3 tane yeter. takım olmasıda şart değil şapkalı diye çok pahalıya almayın boşa.

Beşik olarak bunu düşü yorum 7 aydan sonra alirim diye tahmin ediyorum tavsiyeleriniz ne olur
Buna benzer sallanmalı kullandım ama 10 aylıkken sarkıp düşmeye başladılar park yatağa geçtim ben. İlk etapta ne kullanacaksınız 7 aydan sonra park yatak da uygun olur. Gerçi benimkiler ondan da asıla asıla cıkıp düşmeyi başardılar. Montessori yaptırdık sonra rahat ettik.

Hiç kullanışlı değil

Aşağıya sarkıyor o cubuklarin arasina bacağını falan sokmaya çalışıyor böyle alan arkadaşlarımın hepsi park yatağa geçti

Oğlum 3 yaşına gelecek doğduğu günden bu güne kadar park yatakta yattı mümkünse askere kadar yatırmayı düşünüyorum.ahahah

Tesekur ederim önerilerinizi dikkate alicam ilerleyen dönemlerde dağa fazla soruyla burdayım 😘😍😂

X