bebeğinizin odası ayrımı yoksa yanınızdamı

Karagxoxzlxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
241
0
36
kızlar bebeğim 10 gün sonra 3. ayını dolduracak odası bizim odamızın yan tarafı fakat yatağı bizim odamızda ayırmak istiyorum fakat duyamam diye korkuyorum siz ayırdınızmı ?yada nezaman ayıracaksınız ? ayırmak sizce tahlikelimi? ne düşünüyorsunuz!!!

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3197 gün geçti.

cilekk

Kücük adamIna asIk..
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
6.901
20
Benimde bebegimin odasi hemen yan odamiz ama yatagi bizim yanimizda.

Ben odasini ayirmak icin erken oldugunu düsünüyorum.Bir süre daha kalmali yanimda,

hem kendini daha güvende hisseder böylece cünkü daha cok kücük.

maytap80

varmı aşktan öte?
Pro Üye
15 Eylül 2007
8.746
42
40
benimde oğlumun yatağı yanımda ama yazın herhalde koyarım odasına abisi de var hem birbirlerine arkadaş olurlar :))şuan yanımda olması gerektiğini düşünüyorum

LELAL

fınfık kurdum büyüyor
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
2.631
1
bizim kızın odasıda bizim odanın hemen karşısında..şuanda bambu beşiğinde yatıyor ve o yatağı hem kendi odasında hemde bizim odada değişik kullanıyoruz kendi odasında yattığında telsizleri kuruyorum .. doktorlar 6. ayında odasının ayrılması gerektiğini söylüyorlar.

SAPHIRA

Guru
Pro Üye
6 Ekim 2008
11.798
217
37
ilk günden beri kendi odasında yatırıyorum.ilk zamanlar tabi ben de bebeğimin odasındaki koltukta yattım hiç sorun olmadı benim içn çünkü zaten o zamanlar hiç uyumuyordum.odası yan tarafımızda.gayet güzel sesini duyuyorum.ıh dese zaten hemen başında bitiyorum.herhangi bir sorun yasamadım çok şükür.ama bende yanımda olması gerektiğini sonradan anladım da iş işten geçti

startuba

bir varmışş bir yokmuşş
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2009
126
0
benim oğluşumda 2.5 aylık ve yanımda yatırıyorum daha çok küçük oldığunu düşünüyorum hem dünyanın bin türlü hali var bebis senin yanında daha guvende olur ve öğle hisseder kendini:emir_bebek:

AnlamadanDinlemeden

HayaT BeNimLe GüSeL :))
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
11.705
26
Ben en az 1 yıl yanında olmasından yanayım.
Kaldı ki nasıl ayırcam evim sobalı:)))
O büyüyünce onu oturma odasında yatırıp biz yatak odasında oluruz en fazla.Ama ben kıyamam bebişime ya:) Büyüyünce yanımızda yatırma hayalleri kuruyoruz biz şimdiden.
Zararlı ama napalım bi tanecik kızımız var.

mmfcim sen şanslısın abisiyle olcak ne güzel.

nehirson

canım çocuklarım
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
100
0
bende oglumu 1ay yanımda yatırdım daha sonra odasını ayırdım odası yatak odasıyla karsı karsıya zaten bebefonda var cok rahat duyuyorum sesını.

andina222

nihayet bir anne...
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
3.271
1
ben oğlumu 1 aylıkken odasına geçirdim , çok rahat duyuyorum sesini , odasında çok huzurlu uyuyo bebişim hem odası küçük olduğu için daha sıcak oluyo hem de herşeyi elimin altında oluyo gece sık sık emzirdiğim için alt değiştirme , kustuğunda üstünü değiştirme hepsi daha pratik..

LAVXIXNYA4134

mutluluk=kızım ve kocişim
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
3.871
3
bende bebişimi ayırmak için çok erken olduğunu düşünüyoum kaldı ki ben ayırsam da eşimasla izin vermez ona kalsa aramızda yatacak bizim kızımız ben 1 seneden önce ayırmayı düşünmüyorum onunla yatacağımız günün hayallerini kuruyorum darkın dediğigibi bi tanecik kızımız var

Strawberry_83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
5.356
1.396
oğluşum dünyamıza girdiğinden beri bizimle birlikte ayrı bi odamız yok zaten olsa da ayıramazdım sanırım yanımızda yatıracağımız günleri iple çekiyorum bırak ayrı bir odaya uyurken oğluma arkamı bile dönemiyorum illa yüzünü görücem :KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1979 gün geçti.

E

estel

Ziyaretçi
bırak ayrı bir odaya uyurken oğluma arkamı bile dönemiyorum illa yüzünü görücem :KK70:

ayynen:))

ama ben çok geciktirmeyi düşünmüyorum..

havalar güzelleşince yani 4-5 aylıkken ayırıcam..ama odası tam karşımda hafif doğrulsam yatağını görürüm..

Strawberry_83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
5.356
1.396
ben özellikle şöyle bir yaşına gelsin koynuma onu alıp sarılıp sımsıcak uyuyacağım geceleri iple çekiyorum kızlar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1979 gün geçti.

PirayeHira

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
4.312
7
35
benim kızımda bizimle aynı odada yatıyor şuan odsı yokzaten evim küçük olduğu için yazın taşınınca oasını yapıcam ozaman da 7-8 aylık olur heralde ama ayıramam gibi geliyo ben çok pimpirikliyim...