Bebegınizin ve kendi kıyafetlerinizi ayni cantaya mi bırakırsiniz?

Zeryya

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
468
226
Iyi geceler hanımlar. Hamileyim ve kafamı karıştıran bisey vat. Şimdi bebek doğumca bir yere gittiğinizde bebisin ve kendi kıyafetlerinizi ayni çantalara mi bırakırsiniz? yoksa da nasıl yapıyor sunuz?

Kendime neden kıyafet alayım, onu anlamadım ben.
Şehir dışı yani seyahatten mi bahsediyorsunuz?

Hayır annenize giderken mesela kalmıyor musunuz?
Yok, kalmıyorum.
Seyahat harici kimsede kalmadım.
Çocuktan sonra pek kimse evine kabul de etmiyor zaten😂

Ama söyleyeyim, bebeğin kıyafetleriyle sizinkini elbet beraber koyabilirsiniz.
Çoğu arkadaşım bebekleri için çantada bulmak kolay olsun adına keseler diktirdiler.
Bez ıslak mendil ve krem kesesi ayrı, kıyafet kesesi ayrı, oyuncak kesesi şeklinde.

Ben ise çocuklarım olduğundan beri onların kendi çantaları oldu, zaten mama ile beslendiklerinden bayağı kabin boy valiz boyutunda bir şeyle gezdim termosudur, biberonudur.

Her zaman kişisel fikrim, kolay bulunması ve derli toplu olmak adına bebeğin çantasının kendinize özel olması.
Ben o çantayı hiç boşaltmam, içinde hep bezi, yedek 3 takım kıyafeti, ihtiyaç olan şeyler vardır.
Evde vestiyer odasında durur, dışarıda kullandıklarımı içinden alır, hemen yerine yenisini koyar yine hazır ederim.

Yok, kalmıyorum.
Seyahat harici kimsede kalmadım.
Çocuktan sonra pek kimse evine kabul de etmiyor zaten😂

Ama söyleyeyim, bebeğin kıyafetleriyle sizinkini elbet beraber koyabilirsiniz.
Çoğu arkadaşım bebekleri için çantada bulmak kolay olsun adına keseler diktirdiler.
Bez ıslak mendil ve krem kesesi ayrı, kıyafet kesesi ayrı, oyuncak kesesi şeklinde.

Ben ise çocuklarım olduğundan beri onların kendi çantaları oldu, zaten mama ile beslendiklerinden bayağı kabin boy valiz boyutunda bir şeyle gezdim termosudur, biberonudur.

Her zaman kişisel fikrim, kolay bulunması ve derli toplu olmak adına bebeğin çantasının kendinize özel olması.
Ben o çantayı hiç boşaltmam, içinde hep bezi, yedek 3 takım kıyafeti, ihtiyaç olan şeyler vardır.
Evde vestiyer odasında durur, dışarıda kullandıklarımı içinden alır, hemen yerine yenisini koyar yine hazır ederim.
Çok tesekkur ederim. Güzel bi açıklama olmuş :)

X