Doğuma Hazırlık Bebeiniz ka haftalkken cinsiyetini rendiniz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
biz 11. haftasinda pipiye benzeyen bisiy görmüstük ama doktor cok heycanlanmayin kizda olabilir ...belli olmaz daha dedi ama 21. haftamdayim ve oglum olcak

banada canim 17 haftalikken pipisi diye resim verdiler ben 34 haftaya kadar oglum diye sevdim ve 35 haftada kiz olacagini ogrendim oda tesaduf eseri bebegin buyuk dediler ultrasyona soktular oyle belli oldu sok oldum
bakalim hayirlisi

16.haftada söylemek istemedi,yanlış olabiliyor diye,tahminen kız olabilir dedi..20.haftada erkek olduğu kesinleşti..
13.haftada öğrenenler var,ama dr çok emin olmasına rağmen hatalı çıktı bir sürü kişide..

16. haftada söyledi erkek olacağını 22. haftada renkli ultrasonda da kesinleşti

almanyada doktorlar cok gec söylüyorlar..en erken 5-6 aylikken söylüyorlar bebeyin cinsiyetini

ben de 12. haftamı bitirdim bizimde doktorumuzz 11. haftamızda oğlunuz geliyor dedi:) bu haftada kontrole gittik.yine söyledii:):CüvCüv:

valla 11. haftada kız dedı 16. haftamda kesın kızz dedı allahın ıznıyle dunde gıttım haastayım dıye ultrasonla baktı kızın olucak dedı ınsallah allahın ıznıyle kızım olcak yanı dr dra degısıyo cnm oglumdada 11 haftalıkken ogrendım 2 yasında oglum var

11. hafta cok erken cinsiyet tahmininde bulunmak icin...

Bana 14. haftada doktorum erkege benziyor demisti...
17. haftada yine yüzde 90 erkek dedi
ve gecen hafta yani 20. hafta tam kesinlesti, herseyini apacik gördük kesin erkek...

11de erkeğe benzetti ama çok emin değilim demişti.sonra 14de kıza benzetti.16da kesin kızdı

slm bende 16. haftada öğrendim erkek dedi doktor 19 haftalıkken kesinleşti

benim belli olmadı 11 haftalık ama 5 yadan önce yapılanlar kesin değil dedi hayırlısı olsun artık bir ay sonra konturolüm var söylermi bilmem hayırlısı olsun .

bana 14. haftada oğlum olucağını söylemişti 18.haftamdaki kontrolümde yine oğlan dedi

ben 12+6 haftalık gitti dr umuz kıza benziyo dedi yazılanlarada baktım kız deyip değişen olmamış hiç inşallah benimde değişmez :Saruboceq:

ben 12+6 haftalık gitti dr umuz kıza benziyo dedi yazılanlarada baktım kız deyip değişen olmamış hiç inşallah benimde değişmez :Saruboceq:

Değişmez canım inş. Genelde kız deyipde değişen pek yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…