Doğuma Hazırlık Bebeiniz ka haftalkken cinsiyetini rendiniz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
megryancımm ben bu gece ruyamda masmavı gozlu cam gıbı gozlerı sarısın bı bebek gordum kıza cok benzıo tebessum edıo ama erkemıs acaba ne demekkk

megryancımm ben bu gece ruyamda masmavı gozlu cam gıbı gozlerı sarısın bı bebek gordum kıza cok benzıo tebessum edıo ama erkemıs acaba ne demekkk

Canım hamile bir bayanın rüyasında erkek çocuğu görmesi kız doğuracağı anlamına gelir derler ama kimisinde de rüya dümdüz çıkıyor.Ben bu hamileliğim boyunca aynı senin gibi sürekli erkek çocuklarıyla uğraştım ve kızım olacağını öğrendim.Bence seninde öyle.Kızın olacağı için erkek görüyorsun rüyanda.Hemde senin gibi aynı masmavi gözlü bir erkek çocuğu görmüştüm.Hayırlısı olsun canım erkek bebek aynı zamanda güzel haberdir..Hayırlar olsun inş. :)Şeniz

evet cnm bende bırıne yordurdum ruyamı cok ıyı anlıyo bu yorumlama ısınden mujdelı haberdır dedı bana erkek cocugu bıde cok bereketlı bı cocuk olucak dedı aynı kısı benı ruyasında gormustu yıne hamıle kaldıgımda cınsıyetını ogrenınce abı kızmıs dedım ben senı ruyamda gormustum bılıyorum dedı adını da efsa koyucaksın dedı gercektende oyle efsa koyucam amao bılmıoduuu

13.haftada dr.kız olabilir dedi.17.hafta gittik kesin erkek dedi.valla biz erkek olduğuna inandık ama hayırlısı bakalım:hulya:

13.hafta gittiğimizde dr.kız olabilir ama kesin değil dedi.çok sevindik.ama dün yani 17.haftada gittiğimizde kesin erkek dedi.bir dr. daha erkek deyince inandık ama hayırlısı bakalım.

Allah Allah içinemi doğmuş ay ? Nerden bildi hem kız hemde adının efsa olacağını ?

13.hafta gittiğimizde dr.kız olabilir ama kesin değil dedi.çok sevindik.ama dün yani 17.haftada gittiğimizde kesin erkek dedi.bir dr. daha erkek deyince inandık ama hayırlısı bakalım.

Eğer 17.haftada erkek demişse erkektir değişmez bence.Hadi hayırlısı olsun :)

ınsallah adı ıle yasasın canım bızde efsa ıstıyoruz solemıstım ama abım o ne ole sabancının sırket adı gıbı dedı yenı ısımler bakıorum canım hakıkaten efSA oluyo:))))

slm kızlar ben oğlum olucağını 15.haftada öğrendim ddoktorumdan.ve benim oğlumun adıda kayra olucak allahın izniyle.

benimde 13.haftada dr erkek olabilir dedi dün öğrendik 16.hftamda erkekmiş..şimdi isim telaşına düştük çünkü erkek ismi hiç düşünmemiştimakannehir

ben de cumartesi doktora gidicem.10+5 olucam ama benim hamileligim 2 gun onden gidiyor.yani tam 12 haftalik olucam.ben hic cinsiyyeti gozukur diye dusunmemisdim.bak heyecanlandim simdi :))) ama eminim gozukse de dr solemicektir.

ınsallah adı ıle yasasın canım bızde efsa ıstıyoruz solemıstım ama abım o ne ole sabancının sırket adı gıbı dedı yenı ısımler bakıorum canım hakıkaten efSA oluyo:))))

Amin canım cümlemizin evlatlarını bağışlasın inş. Efsanın anlamı ne peki?

ben de cumartesi doktora gidicem.10+5 olucam ama benim hamileligim 2 gun onden gidiyor.yani tam 12 haftalik olucam.ben hic cinsiyyeti gozukur diye dusunmemisdim.bak heyecanlandim simdi :))) ama eminim gozukse de dr solemicektir.

Canım en doğrusu zamanında öğrenmek.Yani 16.haftadan sonra.Çünkü o zaman yanılma payı daha az oluyor.İlk haftalarda çıkıntı falan oluyor haliyle hep erkek deniliyor.Allah gönlünüze göre versin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…