Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Bebek arabası tavsiyesi 2018

Evet insan görüntüsüne aldanıyor. Bi de yüksek olması benim için çok iyi çünkü belim ağrıyor ve sürekli eğilemem. Chiccoya baktım da sanki yüksekliği düşük gibi. Şöyle stokke gibi yüksek olan, rahat kullanışlı bir şey arıyorum aslında. Mac Laren’e de bir bakayım.
Bence mağaza da gidip görün,öyle değerlendirin tüm secenekleri. Size nasıl açılıp kapanıyor gösterirler,kapanınca ne kadar küçülüyor bakarsınız hatta kendiniz de deneyin kapatmayı tek elle yada ayak ile kapanıyor mu ona bakın,ağırlığına,genişliğine,yüksekliğine de ayrıca bakıp öyle değerlendirirsiniz. Zaten joker'de rampalı parkur bile yapmışlar ben orada denedim arabayı. Sizde her şekilde deneyip karar verin derim uzun vadede pişman olmamak için.

Bence mağaza da gidip görün,öyle değerlendirin tüm secenekleri. Size nasıl açılıp kapanıyor gösterirler,kapanınca ne kadar küçülüyor bakarsınız hatta kendiniz de deneyin kapatmayı tek elle yada ayak ile kapanıyor mu ona bakın,ağırlığına,genişliğine,yüksekliğine de ayrıca bakıp öyle değerlendirirsiniz. Zaten joker'de rampalı parkur bile yapmışlar ben orada denedim arabayı. Sizde her şekilde deneyip karar verin derim uzun vadede pişman olmamak için.
Evet ben de 2 gün önce stokkeyi jokerde denedim. Ama 13 kiloya kadar kullanım var. Bana kolay geldi fakat sizin tavsiyelerinizle tekrar gidip deneyeceğim. Teşekkür ederim.

Evet ben de 2 gün önce stokkeyi jokerde denedim. Ama 13 kiloya kadar kullanım var. Bana kolay geldi fakat sizin tavsiyelerinizle tekrar gidip deneyeceğim. Teşekkür ederim.
Rica ederim.
Kızlar minyon oluyor ama erkekse bebeğiniz kg konusunda erkenden kullanamamaya başlayabilirsiniz.
Ki zaten bebek bakım cantası oluyor yanımızda onuda asıversek yada sepetine koysak ağırlık artıyor. Aklınızda olsun.

Bu özelliklerde bilinen marka olarak Liteway'i öneririm. Yukarıda da yazmıştım. Diğer travel setler hem ağır,hem hantal,hem çok yer kaplıyor hemde bebek içinde oturamıyor biraz büyüyünce. İlk bebeğime almıştım en büyük pişmanlığım oldu. Üstüne 2 baston puset daha aldım. Şimdi Chicco liteway aldım anakucağı ile,kırılmazsa büyüyene kadar rahatça kullanabileceğim.

Stokke'ye bende baktım ama ağır hantal bir araba. Ayrıca maksimum 2 yaşına kadar kullanabilirsiniz. Bebeğiniz biraz iri olursa daha erken bile kullanamayabilirsiniz.
İlk bebeğimde bu markayı değil ama buna benzer bir travel set almıştım memnun kalmadım. Çünkü bebek oturmaya başlayınca tam dik durmuyor bu tip arabalar,yarı yatar pozisyonda durmak istemiyorlar,dik oturmak daha cazip geliyor etrafı seyretmek için. Benim kızım asla oturmadı. Son zamanlarda sığmamaya başladı zaten. Yinede siz bilirsiniz tabi ama bastonda almanız gerekecek ayrıca.
Arkadaşlarımdan kim aldıysa hepsi bastona geçti sonradan,bende öyle yaptım çünkü cidden zorluyor bir zaman sonra katlaması,aşırı yer kaplaması ve ağır olması. Bu araba 12 kilo civarındaydı yanılmıyorsam,baya ağır yani.
Liteway in oturma ünitesi çıkarılıp mı ana kucagi monte ediliyor yoksa oturma ünitesinin üzerine mi koyuluyor canım

Sunny baby alma sakin esimin aklına uydum aldım çok pismanim. Oğlum 9 aylik baston alicam ben de.

travel setler bence de kullanışlı değil aynen arkadaşların dediği gibi oturmaya başladıktan sonra yarı yatar pozisyonda olduğu için bebekler rahat edemiyor. Yukarda bi arkadaş söylemiş chicconun ana kucagiyla birlikte satilan baston modelleri cok guzel ve kullanisli. Şimdi olsa düşünmeden onu alırdım.
Selam.. ben sunny baby bin yeni çıkan 3 tekerlekli trawelini aldım... Yanlış mı yaptım acep..siz neyinden memnun değildini..

Arabanın altındaki sepet bolumunun kapali,fermuarli olmasına da dikkat edilen hatta sandık gibi olanlar da varmış ama onların da fiyatı epey yüksek, bununla birlikte tutma bolumunde bardak tutacağı olan da varmış

Kusura bakma konu sahibi konunu işgal ediyorum ama choccywhoccydoodah choccywhoccydoodah birkaç sorum daha olacak tecrübeli biri olarak cevap verirsen çok sevinirim. Chicco lite way’in siz hangi rengini aldınız ben bej rengini beğeniyordum ama düşündüm de acaba lekeler çok mu belli olur, kılıf yıkanıyor mu? Şu an denim rengi indirimde kızıma ondan alsam nasıl olur koyu renk olduğu için yazın güneşi çok çekip rahatsız eder mi acaba?

Kusura bakma konu sahibi konunu işgal ediyorum ama choccywhoccydoodah choccywhoccydoodah birkaç sorum daha olacak tecrübeli biri olarak cevap verirsen çok sevinirim. Chicco lite way’in siz hangi rengini aldınız ben bej rengini beğeniyordum ama düşündüm de acaba lekeler çok mu belli olur, kılıf yıkanıyor mu? Şu an denim rengi indirimde kızıma ondan alsam nasıl olur koyu renk olduğu için yazın güneşi çok çekip rahatsız eder mi acaba?
Kirmizida cok guzel ama yikanip yikanmadgni bilmiyorum

cadillac air önermem de :KK70: travel setler gereksiz ağır oluyor şimdiki aklım olsa baston alırdım. pahalı olup çok güzel ve görece hafif setler de var tabi de bizim ona bütçemiz yetmedi

Benimde 2. Çocuğum olacak ilkinde çift yönlü, tentesi uzun tam yatabilen Kraft arabaydı çokta binmedi benim oğlan zaten . Ama 2. De Mayıs’ta doğacak, sitede oturuyorum.Koyar arabaya inerim aşağı diyorum travel alsam iyi olur diyorum chicco lar çift yönlü değil , mamas Papa’sı önermişti geçen görevli ama araştırınca oturma çift yönlü diyorlar ama oturma kısmını takıp çıkarıyorsunuz ne anladım ben ondan .çocuk uyudu nasıl alıp döndürücem ben onu , Kraft twitsler var onu mağazada deneyeceğim Videolarda iyi görünüyor

Merhabalar. Biz de bebek arabası araştırıyoruz. Gövdeden 360 derece dönen katlandığında küçük olan modeller bakıyoruz. Baby2go volo lx, private ya da travel sistem kullanan varsa yorum yapabilir mi?

Ay ben yeni gördüm bunu kusura bakmayın.
Lite way travel setler sadece iki renk satılıyor,bordoya yakın kırmızı ve antrasit siyah arası bir renk,ben bordosunu alacaktım ama kalmamıştı ellerinde sonra durdum düşündüm erkek bebek zaten dedim siyaha yakın olan rengi aldım.
Ilk arabamızda siyahtı kızıma aldığım,cinsiyet belli olmadan almıstım hangi akla hizmet ve ne cesaret bilmiyorum ama,sorun yaşamadım. Onu kulanamayıp bastona geçince yine siyahlı pembeli bir araba almıştım sorun yaşamadım.
Bildiğim kadarıyla cıkarılıp yıkanabiliyor üst kısmı litewayde,öyle söylrmişlerdi.
Kolay kirlenmiyor aslına bakarsanız,silmek yeterli oluyor. Ben hep sildim kızımın arabalarını hiç yıkamadım. Silmeye elverişli kumaşlar kullanılıyor.

Ay ben yeni gördüm bunu kusura bakmayın.
Lite way travel setler sadece iki renk satılıyor,bordoya yakın kırmızı ve antrasit siyah arası bir renk,ben bordosunu alacaktım ama kalmamıştı ellerinde sonra durdum düşündüm erkek bebek zaten dedim siyaha yakın olan rengi aldım.
Ilk arabamızda siyahtı kızıma aldığım,cinsiyet belli olmadan almıstım hangi akla hizmet ve ne cesaret bilmiyorum ama,sorun yaşamadım. Onu kulanamayıp bastona geçince yine siyahlı pembeli bir araba almıştım sorun yaşamadım.
Bildiğim kadarıyla cıkarılıp yıkanabiliyor üst kısmı litewayde,öyle söylrmişlerdi.
Kolay kirlenmiyor aslına bakarsanız,silmek yeterli oluyor. Ben hep sildim kızımın arabalarını hiç yıkamadım. Silmeye elverişli kumaşlar kullanılıyor.
Önemli değil ben arabayı aldım. Travel şey almayacaktım zaten sadece arabayı aldım ve kumaşı falan beklediğimden çok iyi. Henüz pek deneme fırsatı bulamasam da beğendim arabayı.

X