Bebek arabası ve kanguru önerisi

Miss_namaless

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2022
47
32
Bebek arabası için; Kullanımı kolay,2 bini geçmeyen, uzun zaman kullanılabilen, arabaya kolay katlanıp yer kaplamayan bı bebek arabası arıyorum çok mu özellik saydım bilmiyorum önerir misiniz?:KK48:
Kanguru için; Guvenilir olsun kaç kiloya kadar kullanilabiliyo?

Pusetle ağır oluyo pusetin ağırlığı zaten 3-4 kg bide bebiş içinde olunca zor oluyo taşıması

Joie lx baston ve üzerine puseti ekstra alablrsnz ki tamamen yatar pozisyonda baston araba. Öyle sağlam ki.

Benim puset şuan 5000 civarı o yüzden kanguru önereyim chico nun kangurusu 0 aylıkken bile kullanabiliyor ama ben cesaret edemedim 1 buçuk aydan sonra başladım kullanmaya çokta memnunum 750 ye almıştım şuanki fiyatını bilmiyorum bebeğim şuan 4 buçuk kg rahat taşınıyor puset götürmek istemediğim her yere onunla gidiyorum evi bile süpürürken bebişi ona koyup öyle yapıyorum işlerimi

Bende bebek arabası joie tourist var. Hem çok hafif hemde kabin boy taşıması kolay. Kanguru değil halka sling almıştım ben yenidoğandan 15 kiloya kadar taşıyor onunla da çok rahat etmiştim.

Bebek arabası için; Kullanımı kolay,2 bini geçmeyen, uzun zaman kullanılabilen, arabaya kolay katlanıp yer kaplamayan bı bebek arabası arıyorum çok mu özellik saydım bilmiyorum önerir misiniz?:KK48:
Kanguru için; Guvenilir olsun kaç kiloya kadar kullanilabiliyo?

Pusetle ağır oluyo pusetin ağırlığı zaten 3-4 kg bide bebiş içinde olunca zor oluyo taşıması
Ben de sling almak istiyorum ama kumas olanlardan. Kullanip memnun kalanlar var mi acaba? marka yazsalar super olur

Ben ikinci el tercih ederek hepsini marka alma imkani buldum. 17 binlik inglesina travel sistemi izofix dahil 3 bine aldim, kanguru babybjorn bin tl ye aldim. Ana kucagi da 900 e aldim. Sling 80 liraya neko aldim. Let go sen bizim herseyimizsin :) hepsi de tertemiz. Hele sling kanguru ve anakucagi kumar cocuk sevmeyebilir. Nitekim benimki sling sevmedi sadece 80 liradan oldum 400 yerine. Bi bakin derim once. Araba hele ikinciyi yapsam onu da cikarir. Herseyin cogu parcasi yikaniyo artik.

X