Bebek arabası :(

hanzadehatun

Gülümse :)
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2017
377
211
27
Selam hanımlar allah nasip ederse nisanda doğum var. Bebeğim doğunca oğlum 19 aylık olacak ve konu şuki nasıl bi bebek arabası almalıyım ikiz yanyana baktım ama onları beğenmiyorum bi yere giremem tek başıma markete gidemem asansöre binemem allah aşkına napacam ben ya sanki büyük sorun gibi başıma dert oldu. Geniş bebek arabaları yokmu ikisini arka arkaya oturtsam yada şöyle bi model beğendim bu rahat olurmu fikrinizi gerçekten çok ihtiyacım var benim gibi olan mutlaka vardır :kahve:
Screenshot_2017-08-19-15-38-28-1.png
Screenshot_2017-08-19-15-38-28-1.png

Allah bağışlasın evlatlarınizi, sag salim kucağınıza alin ikinci evladinizi da insallah :) model cok enteresanmis hosuma gitti acikcasi markasi modeli nedir? Ben olsam küçük bebeği silinge koyar 19 aylik olani da halihazirda varsa bebek arabasiyla cikaririm ilk aylar. İki yasina gelince zaten koltuga oturmak istemeyecek o zaman da arabaniza uygunsa şöyle birsey kullanilabilir.

Eklentiler

• Screenshot_2017-08-19-16-00-13-329_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2017-08-19-16-00-13-329_com.miui.gallery.png
    100,3 KB · Görüntüleme: 34
Allah bağışlasın evlatlarınizi, sag salim kucağınıza alin ikinci evladinizi da insallah :) model cok enteresanmis hosuma gitti acikcasi markasi modeli nedir? Ben olsam küçük bebeği silinge koyar 19 aylik olani da halihazirda varsa bebek arabasiyla cikaririm ilk aylar. İki yasina gelince zaten koltuga oturmak istemeyecek o zaman da arabaniza uygunsa şöyle birsey kullanilabilir.
Buda çok iyiymiş ama oturmak ister bide uyumak isterse onlarıda düşünüyorum. Avm ye gittiğimizde dışarıda yürüyüş yaptığımızda büyük olan da oturmak ister valla çok kafam karışık. Bu arabanın markası wei b anstelling ikiz bebek arabası.

Biz bugaboo bee kullanıyoruz, hem pratik hem de hafif, tavsiye ederim, sadece biraz pahalı.

X