Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Bebek giyim için site önerisi

İnstagramdan hiç alışveriş yapmadım.. Ama onun haricinde bolca e bebek, civilve lcw ve hm sitelerinden alışveriş yaptım.. Açıkçası farklı birşey söylemedim, çok yardımcı olamadım ama ben böyle yaptım napim😁

Merhaba ben kızımın kıyafetlerini ebebekte hellobaby ve motherlove markalarından alıyorm. İndirimlerde baya uyguna geliyor kalıpları kumaşları harika yumuşacıklar, yıkanmada hiç bir şey olmuyor. Tavsiye ederim 👍

Minicity diye bir site var. Elbiseler zibinlar vs cooooook tatli. Benm de minnak bir kizim var en sirin kiyafetlerini ordan aldm. Ayrica fazlasiyla uygun. Mesela kadife alt ust takimi 35tlye almistim✌🏻

Merhabalar ben bebek giysileri ve bebek battaniyeleri örüyorum.. Düşünürseniz özelden size insta sayfamı atabilirim.. Türkiye nin her yerine kargo ile gönderiyorum..

lütfen bebek kıyafetlerinde bilinmedik ucuz seylere yönelmeyin. az olsun kaliteli olsun, kıyafetlerde çok fazla kimyasal madde kullanılıyor ve hiçbir testten geçirmeden ucuz ucuz satıyorlar. bu da bebeklerde alerjiden kansere kadar bir çok zarara yol açıyor

X