Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Bebek odası harici anne yanı nasıl beşik almalıyım?

Ben oğluma oda yapmayacagim icin şöyle bsy alicam. 1 yaşına kadar kullanılabiliyo hem de park yataklardan daha estetik.

Eklentiler

• Screenshot_20181008-205458.png
    Screenshot_20181008-205458.png
    289,1 KB · Görüntüleme: 271
İlk kızım park yatakta yatmıştı odamda. O park yatağı memlekete kalmaya giderken, yaz tatilinde, kaplıcada her yere götürdük çok rahat pratik ve güvenli. İyice inceleyin internette., siz incelememişsiniz hiç. Şimdi ikinci kızım doğdu, atmamıştım park yatağı yine kullanıyorum.

Her şekilde park yatak tavsiye ederim. Oğlum doğduğundan beri kullanıyorum evin bütün odalarını dolaştı çok hafif, şuan kendi odasında hala onda yatıyor.

İçine ölçülerine göre yatak alabiliyorsunuz bütün bebek mağazalarında var zaten. İki kademeli oluyor ilk etapta orta kademede kullanırsınuz çok rahat olur. Bebek hareketlenmeye başladığı zaman yatağı alt kısma koyuyorsunuz düşme tehlikesi falan kalmıyor.

Madem mobilyasını ayrıca aldınız park yatak sizi baya bir zaman idare eder.

Ben de görüntüsünden pek hoşlanmıyordum almadan önce , ama kendi zevkime göre çok renkli olmayan gri sade bir model buldum aldım. Aparatı çok oluyor tente gibi birşey alt açma bölümü vs. Hiçbirini kullanmadım bu şekilde yatak daha sade şık göründü.

Bebeğiniz içinde rahat eder emin olun. Tahta beşik tarzı şeylerin kullanım süresi çok az oluyor boşa para verilmiş gibi geliyor bana.

Sağlıkla büyütün bebişinizi :)
Aynen katılıyorum

Amin inşallah teşekkür ederim. Park yatağın içine nasıl bir yatak koyucam peki ? Ona özel yatak satılıyor mu? Fotoğraftaki çok güzel ama tahminimce onda da 5 6 aydan sonra yatamaz

Biz park yatağa normal yatak almıştık odasındaki gibi yani markaların Bebek yatakları var ya 70 X 140

İlk aylarda tekerlekli beşik vardı hem istediğim yere gidiyordu hem de istersem sallanma fonksiyonu vardı

Büyüyünce tehlikeli oldu

Salonda gündüz takılsın diye park yatak aldık

Park yatağın en büyük dezavantajı yere yakın olması alttan soğuk olması

Bence yeni doğduğunda sepet beşik olsun büyüdükçe kullanıma göre ayarlarsınız bir şeyler

Biz park yatağa normal yatak almıştık odasındaki gibi yani markalayın Bebek yarakkatı var ya 70 X 140

İlk aylarda tekerlekli beşik vardı hem istediğim yere gidiyordu hem de istersem sallanma fonksiyonu vardı

Büyüyünce tehlikeli oldu

Salonda gündüz takılsın diye park yatak aldık

Park yatağın en büyük dezavantajı yere yakın olması alttan soğuk olması

Bence yeni doğduğunda sepet beşik olsun büyüdükçe kullanıma göre ayarlarsınız bir şeyler
Üst katı yere yakın değil ki. Çevresi delikli evet. Ben iki yanına örtü serdim hava geçirmiyor

büyüyen beşik almanızı tavsiye etmem bende başta öyle alayım dyordum ama büyüdüğü zaman beşik o normal mekan yataklar olmuyormuş onun özel yatağını yaptırıyormuşssunuz. e ben ikinci bi bebek daha düşüdüğüm için onu alıp bozmanın bi anlamı olmadığını düşündüm. o yüzden normal sallanan altında çekmecesi olan beyaz bi beşik bakıyorum şu aralar. yatak odam geniş o yüzden anne yanı beşik düşünmedim ayrıca. düşünmeli miyim bilmiyorum yatağımın hemen yanına koyucam beşiği odası ayrı yapıcamdabeşiği alıcam yani yanıma

merhaba bende bu konuyu daha önce araştırıp henuz çocuk sahibi olmayan biriyim :) oyun parkı alınmalı ama onda uyutulmamalı gibi düşünüyorum. çocuk için önündeki file sistemi koruyucu geliyor insana ama uyku için tasarlanmış birşey değil sonuçta. mobilya olup yanları file sistemli yataklar var daha önce gördüğüm onlar hoşuma gitmişti biraz araştırırsanız onlarda hoşunuza gidecektir diye düşünüyorum.

5 6 aya kadar idare edecek derin bir hamak alabilirsiniz cokda isinizi gorur gerisi icinde park yatagi tek gecerim mobilya besikler cok tehlikeli

En iyisi park yatak. Iyi bir marka alınca epey gidiyor benimki 2 çocuk büyüttü. Kraft almıştım ben. 1 dersiniz 2 yası bulur yaninizdan ayırmanız hiç belli olmaz o işler, anne yanı ya da o sepetler küçük oluyor tekrar alternatif düşünmeniz gerekir.

Kizim 2.5 yasinda ilk gunden park yatak aldim cok memnunum.bu yil odasini yapacagim.simdiye kadar yapmadim cunku o odada yatirmayacagim icin buyuyunce almak istedim.park yatak alan herkes genelde cok memnun tatile falan gidincede goturebiliyoruz

Bebeğim 14 aylık ilk günden beri park yatakta yatırıyorum. Cok memnunum. Içine güzel,kalın bir yatak alırsanız neden rahat etmesin ki? Odasını da ayırdım. Yeni bir yatak alana kadar park yatağında yatmaya devam edecek. Bence en mantıklısı park yatak.

Merhaba arkadaşlar. Doğacak bebeğime bebek odası mobilyası alacağım. Dolabı, büyüyen beşiği ve şifonyeri olmak üzere. Ancak ilk zamanlar kendi odamızda yatıracağım için yatak odama koyabileceğim nasıl bir beşik almalıyım? İlk bebeğim olduğu için tecrübesizim. Ahşap sepet beşikler çok hoşuma gidiyor ama onlar 5 6 aydan sonra kullanılamıyor muş galiba. En az 1 yaşşına kadar kullanılabilecek bir şey olsun istiyorum. Park yatakların hem görünümü hoşuma gitmiyor hem onların altı ince olduğu için bebek rahat yatamaz diye düşündüm. Tecrübeli anneler en kullanışlı ne alabilirim?
Aksine bebeklerin gelişimi için ince yatak daha uygun doğduklarında. Bence evi mobilya ile doldurmayın. O küçük süslü beşikler gerçekten çok az kullanılıyor. Benim de park yataklar çok gözüme hitap etmiyor ama şöyle sade cici bir tane bulabilirsiniz yine de.Önceden Nuna-Sena varmış katlanıyormuş da hemence ama şuan piyasada yok :KK43: Ben de aradım ama bulamadım.

Amin inşallah teşekkür ederim. Park yatağın içine nasıl bir yatak koyucam peki ? Ona özel yatak satılıyor mu? Fotoğraftaki çok güzel ama tahminimce onda da 5 6 aydan sonra yatamaz

Arkadaşımın kızı 6 aylık aşağı yukarı. Anne yanı beşik kullanıyorlar ancak kızı dönmeye başladığı için beşiğin açık tarafını da kapatacaktı en son. Biz de oğluma sallanan ahşap beşik aldık ama 6 aydan sonra kullanamadık. Hem ağırlaştığı hem de döndüğü için devrilme tehlikesi oluyordu. O zamandan beri park yatak kullanıyoruz. Keşke sadece park yatak kullansaymışız. Oda takımı, sallanan beşik vs almasaymışız.

Ek: bu arada iç yatağı satılıyor ama ben kendim sünger kestirip yatak yaptım. Gayet de rahat ediyor, güzelce uyuyor.

Bebekten bebege degisiyor kizim 11 aylik ahsap besigi var ozene ozene aldim ama bir kere yatmadi babasini salona transfer ettik yanimda yatiyor hic saglikli bir durum degil her an duser korkusuyla uyusa bile basinda bekliyorum anne yani tavsiye edenler olmus bence de mantikli gece emmek icin uyandiginda size de rahat olur

TABİKİ PARK YATAK. ufak tefek beşiklerden sakın alma. belli bi aydan sonra sığmıyorlar. park yataklar geniş ve rahat. ayrıca ayaklamaya başlayınca zemine indiriyosunuz yatağı aşağı düşme riski yok. sepetlerde ayağa kalkarsa tepetaklar düşer.

0FE5CA9B-78F9-41F2-93EB-B8FB9AE689B9.png
99B5D813-8E90-489E-A298-DD5F51DC728C.png

Güzel bir park yatak ve kalın bir bebek yatağı alırsanız, ne odanızın görüntüsü bozulur, ne de bebeğiniz incecik yerde yatar.

Benim kullandıklarım fotoğraftakiler..

Spet tarzi yataklarda sigmama olayindan ziyade hareketlenince asagi atlama riski var. Hatta ben buyuyen besik aldigima da pismanim. Bebegim 15 aylık. Daha 1 kez yatmadi orda. Kucukken hep park yatakta bizim odada yatti. Su an kalkip duser kesin. En iyisi park yatak bence de. Görünüme cok takilmayin derim ben. Sepetti yatakti derken ev bebek esyasi çöplüğüne donuyor.

Anne yani besik cok rahat ama max 6 ay kullanilir. Tavsiyem suse cok takilmayin cocugunuz olunca goreceksiniz en onemli sey rahatlik olacak. 1 yasa kadar kullanilsin diyorsaniz park yatak en iyi tercih

X