Anket Bebek oto koltuğu arıyorum öneriler

Araba bebek koltuğunuzu satın aldığınızda, en önemli karar verme 3 faktör neydi?

• Ankete Katılan
    27

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.403
92.348
işte efsane bir konu ile bugün burada olacağım : ) şimdilik içeriği boş bırakıyorum, bir dişçi randevum var hemen sonra hangi kriterlere sahip bir bebek oto koltuğu aradığımı paylaşacağım. Siz dilerseniz yorum bırakabilirsiniz... Yaz geliyor bebek oto koltuğu şart.

İkinci el bebek oto koltuğu alır mısınız?
  • Konu bebek olunca hijyen ve güvenlik ön planda asla aklımdan bile geçirmem
  • Sonuçta ciddi bir ekonomik kriz var neden olmasın?
  • Bazı ürünlerde ikinci el evet ama oto koltuk ne bileyim? dökülen mamalar, güvenlik vs kararsızım

Ebeveyn olarak Çocuk Oto Güvenlik Koltuğu hakkında bilgileri nerelerden aldınız?
  • Internetten araştırdım
  • Yakın çevre, arkadaş görüşleri
  • TV, Internet vb reklam kanalları

Son düzenleme:
2. el ürün satıyorum.kendim oyuncak ve değerli takı dışında almadım.benim zamanımda yoktu.olsaydı oto koltuğu da az kullanılmış alırdım bebek arabası da.ama ayakkabı vs almam hijyen açısından.çocuğun bisikleti mesela pandemide binilemediğinden 10 kere anca binilip küçüldü.onu da bir akraba çocuğuna hediye verdim.2. el maddi olarak da geri dönüşüme katkı olarak da çok faydalı bir uygulama bence

işte efsane bir konu ile bugün burada olacağım : ) şimdilik içeriği boş bırakıyorum, bir dişçi randevum var hemen sonra hangi kriterlere sahip bir koltuk aradığımı paylaşacağım. Siz dilerseniz yorum bırakabilirsiniz... Yaz geliyor oto koltuğu şart
2 oto koltugumuzda kardesimden 2.el:)
Benimki kardesten tabi ama ben alırdım sanırım.Oto koltugunda ne yapılmıs olabilir ki?Yıkatırım en fazla.
Saglamsa herhangi bir hasarı yoksa alırım.
Bence alınabilinir.

2 oto koltugumuzda kardesimden 2.el:)
Benimki kardesten tabi ama ben alırdım sanırım.Oto koltugunda ne yapılmıs olabilir ki?Yıkatırım en fazla.
Saglamsa herhangi bir hasarı yoksa alırım.
Bence alınabilinir.

şöyle değişik bir soru sorayım bu ikinci el koltuğu kardeşinin değil de eltinin olsaydı alır mıydın ?
düşünsene eltine sıfır alındı sana ikinci el...
Kuru kuruya oto koltuğu yazışmaları ile geçmez zaman az şenlensin başlık.

şöyle değişik bir soru sorayım bu ikinci el koltuğu kardeşinin değil de eltinin olsaydı alır mıydın ?
Ben alırdım, temiz kullandığını ya da temizletilebildiğini bilirsem eğer. Elti para vermiş ben bedavaya konarım 😁

Az kullanılmışsa ve deformesi yoksa alırım. Bizim oto koltuğumuz ve bebek arabamız sıfır ayarında hala çünkü oğlum asla ikisinde de durmadı. Benimkileri eltiye sakladık ama şuan 2. Elde satsam sıfır niyetine çok rahat alınırdı. 2. El demek illa eskimiş, pislenmiş demek değil 🤷🏻‍♀️

Eltiminse kesin alırdım yaa…
Hatta görümcemin bile olsa alırdım🤣🤣🤣

6 sene kadar önce güzelce araştırıp oğlum için güzel bir markadan sıfır aldık. Diğer modellere nazaran, boyu vb ayarlanabilir ve uzun seneler kullanılabilir bir model, 12 yaşa kadar kullanılabiliyor. Oğlum hala kullanıyor.

İri bir çocuk, artık sığmayacak hale gelene kadar oturtmayı düşünüyorum ahshs
Sonrasında da satmayacağım, kardeşim için saklayacağım belki evlenesi bebe yapası gelir. :)
Çok sağlam bir ürünmüş, güzel de kullandık, ilk günkü gibi duruyor desem yalan olmaz. Üzerine en fazla su dökülmüştür. Oto koltuğundayken mama vb şeyler yedirmedim, fındık-fıstık, kuruyemiş, meyve tarzı şeyler yedi oğlum en fazla. Tertemiz.

Mama sandalyesi de ilk günkü gibi gıcır gıcır, onu da ayırdım bir köşeye çünkü pek kullanamadık, durmazdı oğlum içinde. Satsam ikisini de, ikinci el demezler, öyle temizler. Bizim gibi temiz kullanan birileri ikinci elden satıyor olsaydı, alırdım, niye fazla para ödeyeyim ki?

Az kullanılmışsa ve deformesi yoksa alırım. Bizim oto koltuğumuz ve bebek arabamız sıfır ayarında hala çünkü oğlum asla ikisinde de durmadı. Benimkileri eltiye sakladık ama şuan 2. Elde satsam sıfır niyetine çok rahat alınırdı. 2. El demek illa eskimiş, pislenmiş demek değil 🤷🏻‍♀️
Ne kadar temiz olursa olsun ölü fiyatına istiyorlar benim kızımın neredeyse hiç giymediği ayakkabılar var onları koydum satılığa 250 Lik ayakkabıyı 50 TL’yi almak istiyorlar😜🤪😜🤪 Ben de gerçekten ihtiyacı olan birine veririm satmam dedim.

Oto koltuğu konusuna gelince ben ikinci el almadım almayıda uygun görmüyorum. Benimkinin markası Romer belki yakın bir akrabaya verebilirim

Ben koala nin oto koltuğunu kullandim kızımda cok memnun kaldim 4 senedir neredeyse kullanmiyorum diğer evime koydum duruyor.. bu tarz seyleri 2. El satmadimda almadimda bu aralar bebek düşünüyoruz yine onu kullanirim. Çünkü tertemiz mis gibi. Tabiki kullanimdan kullanimada fark var. Ama bizler elti yenge görümce yada akraba olarak birbirimizin ihtiyaci olan beşik yatak bebek arabasi vs kullanmayan diğerine verdi.Temiz kullanilmis bi ürünse ikinci elde alinabilir sanirim kararsizim o konuda

Ben görümcemin cocuklarının esyalarını da kullanan biriyim :)
Hic bakmam valla catır catır lkullanıırım glmkgfkgf

X