Bebek Sahibi Olabilmek ve Kolay Doğum Yapabilmek İçin Fatma Ana Otu

arakdaslar annem gecen hafta umreden getırdı banada 3 yıldır çocuk ıstrıyoruz olmuyo önumuzdekı ay tüp bebeğe baslıcaz isteyene bi kaç tane gönderebılırım ama nasıl yapıldığıyla ılgılı herseyfada değişik seyler yaıyo tam emın olamıyorum bugun baslıcam bende allah sonumuzu hayır etsin inşallah..

Arkadaslar ne otu bu. Bnde ikinci kez kurtaj oldum cuma gunu. Testler fln beklioruz bakalim.

ben de bu otu u doğumumda kullandım rahim çok kolay açıldı ama doğum biter bitmez çıkarmak lazım. benim otu suda unutmuşlar biraz rahim toplanmadı kanamam oldu çıkarına düzeldim.

Merhaba boncuk otun adı Meryem Ana Otu diğer ismi de Fatma Ana Eli Otu kolay doğum yapmak için ve bebek sahibi olmayanlara bebek olması niyetiyle kullanılıyor bende yeni başladım ota inşaAllah faydasını göreceğim sen kaç yıldır uğraşıyorsun bebek sahibi olmak için bir de neden kürtaj oldun özel olmazsa cevap verirmisin Allah'ım isteyen herkese içinde bizlere de hayırlı salih evlatlar nasip etsin inşaAllah.

Merhaba boncuk otun adı Meryem Ana Otu diğer ismi de Fatma Ana Eli Otu kolay doğum yapmak için ve bebek sahibi olmayanlara bebek olması niyetiyle kullanılıyor bende yeni başladım ota inşaAllah faydasını göreceğim sen kaç yıldır uğraşıyorsun bebek sahibi olmak için bir de neden kürtaj oldun özel olmazsa cevap verirmisin Allah'ım isteyen herkese içinde bizlere de hayırlı salih evlatlar nasip etsin inşaAllah.
Mrb cnm bu otu peki nasi kullaniosunuz? Ilk kez duydum bn .aminn cnm ins Allah nasip etsin hepimize. Bn ocakta boş gebelik yasadim kurtaj oldum. Ikinci kez hamile kaldim o da 8.haftada kalp atisi duyulmadi ve cuma gunu ikinci kurtaj oldm

Meryem Ana Otu üstüne bir Meryem bir Yasin bir Fetih bir İnşirah bir Ayetel Kürsi bir Felak bir Nas üç ihlas bir Fatiha surelerini okuduk canım otun bir kısmını üzerimde taşıyorum geri kalanını da geniş bir kaba suya koydum her gün sabah akşam eşimle birer bardak içiyoruz inşaAllah faydalı olacak görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler hayırlısı bakalım inanarak uygulamaya çalışıyoruz

Meryem Ana Otu üstüne bir Meryem bir Yasin bir Fetih bir İnşirah bir Ayetel Kürsi bir Felak bir Nas üç ihlas bir Fatiha surelerini okuduk canım otun bir kısmını üzerimde taşıyorum geri kalanını da geniş bir kaba suya koydum her gün sabah akşam eşimle birer bardak içiyoruz inşaAllah faydalı olacak görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler hayırlısı bakalım inanarak uygulamaya çalışıyoruz
Insallah cnm ya gonlunuze gore versin Allah. Bana su an ara ver dedi dr . Ins 2-3 ay sonra tekrar basladigimizda aklimda olsun yapayim bnde. Bn bi de 40 gun meryem suresi okunur fln die bise duymstm

Kırk bir tane Meryem suresini otu kullanmaya başlamadan bir kaç ay önce okuduk bizde canım o sıralar Meryem Ana Otu ile ilgili haberim de bilgim de yoktu dua niyetiyle okumuştuk ne yazık ki bebeğimiz olmadı ama her şerde bir hayır her hayırda da bir şer bulunurmuş mutlaka sabırla beklemedeyiz bakalım inşaAllah Meryem Ana Otu faydalı olur da tüp bebeğe falan gerek kalmaz yoksa önümüzdeki ay tüp bebek tedavisine başlayacağız.

Kırk bir tane Meryem suresini otu kullanmaya başlamadan bir kaç ay önce okuduk bizde canım o sıralar Meryem Ana Otu ile ilgili haberim de bilgim de yoktu dua niyetiyle okumuştuk ne yazık ki bebeğimiz olmadı ama her şerde bir hayır her hayırda da bir şer bulunurmuş mutlaka sabırla beklemedeyiz bakalım inşaAllah Meryem Ana Otu faydalı olur da tüp bebeğe falan gerek kalmaz yoksa önümüzdeki ay tüp bebek tedavisine başlayacağız.
Insallah cnm hayirlisiyla kavususursun bebisine . Inandiktan sonra ins olur ya . Allah isteyen herkese nasip etsin cnm. Dedigin gibi herseyde vardir bi hayir tabi .

İnşaAllah nasip kısmet bakalım nasibimizde varsa çıkar karşımıza Yüce Mevlam isteyen herkese içinde bizlere de evlat sevgisini kokusunu tattırsın inşaAllah.

Sen kaç yıllık evlisin bir de doğal yollardan mı hamile kaldın tedaviyle mi Allah sana da hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşaAllah.

Sen kaç yıllık evlisin bir de doğal yollardan mı hamile kaldın tedaviyle mi Allah sana da hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşaAllah.
Amin cnm insallahh. 1yil oldu cnm. Bnde pihtilasma sorunu cikmisti ilkinde sonra bu seferkinde igne de kullandm ama nasip olmadi devami.

Mrb cnm bu otu peki nasi kullaniosunuz? Ilk kez duydum bn .aminn cnm ins Allah nasip etsin hepimize. Bn ocakta boş gebelik yasadim kurtaj oldum. Ikinci kez hamile kaldim o da 8.haftada kalp atisi duyulmadi ve cuma gunu ikinci kurtaj oldm

Canım üzerinde taşıyorsun gebelik haberini alana kadar. Sonrasında hemen üzerinden çıkartıyorsun. Kolay doğum için de suyunu içiyorlarmış.

http://meryemotu34.wix.com/meryemotu adresinden bak istersen. kullanımı falan yazmışlar.

Ben hem suyunu içiyorum hem de küçük bir kısmını üzerimde taşıyorum Meryem Ana Otunun inşaAllah faydasını göreceğim Rabbim hepimize hayırlı salih evlatlar nasip etsin inşaAllah.

X