Bebek İkinci El Bebek telsizi ve püre makinası arıyorum???

AycaAydin

Hayata attığım en güzel imzam
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
3.336
94
36
Bebek telsizi ve püre makinası arıyorum elinde uygun fiyata olan varmı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Elinde olan??

Yardımmm

Kimsede yokmu kızlar

Eklentiler

• $iþte.JPG
    $iþte.JPG
    17,9 KB · Görüntüleme: 140
ok cnm arızası flan yok dimi bn aldm birinden bazen çalışıo bazen çlşmıyo prama yazık oldu😔

iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yok canım arızası. Gayet güzel iş görür.sadece pil kapağı yok.buda çalışmasına engel değil. Görüntü olarak açık orası.

Baby food yani bebek ek gıda için kullanılan bir ürün var bende,püre çorba yapan buharda pişirici
Fotograf ve marka öğleden sonra iletebilirim
Yurtdışından hediye gelmişti

Baby food yani bebek ek gıda için kullanılan bir ürün var bende,püre çorba yapan buharda pişirici
Fotograf ve marka öğleden sonra iletebilirim
Yurtdışından hediye gelmişti

Ürünle ben de ilgileniyorum.Özelliklerinden bahseder misiniz?Gerçekten kullanışlı , pratik bir ürün arıyorum. Ikizlerim var, ek gıdaya geçiyoruz yeni yeni. Çorbacı tarzında birşey almak istiyordum ama sizin ürününüz de dikkatimi çekti. iyi günler

Bebek telsizi ve püre makinası arıyorum elinde uygun fiyata olan varmı?

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398074526.483575.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398074559.413612.jpg

Ürün yurtdışında birçok anne tarafından tercih edilen,besinlerin vitaminleri kaybolmadan buharda pişirme özelliği ile pişirip bir alt kademesine alındığında ise püre ya da çorba haline getiren harika bir bebek ek gıda makinasıdır.
Sıfırı 270 tl olan bizim de gayet severek kullandığımız bu ürünü oğlum artık büyüdüğü için satıyorum.
Orijinal kutusunda,bir adet tarif kitapçığı bir adet kullanım kataloğu vardır.tek eksiği plastik spatulası,o da Joker Mağazası'nda var.
Alana şimdiden hayırlı olsun,bulaşık derdi olmadan tek ürünle bebeğinizin gıdası gayet steril ve vitaminli bir şekilde hazırlanmış olacak

Ürünle ben de ilgileniyorum.Özelliklerinden bahseder misiniz?Gerçekten kullanışlı , pratik bir ürün arıyorum. Ikizlerim var, ek gıdaya geçiyoruz yeni yeni. Çorbacı tarzında birşey almak istiyordum ama sizin ürününüz de dikkatimi çekti. iyi günler

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398075756.169906.jpg Eki Görüntüle 1080362 Eki Görüntüle 1080363

Size ürünle ilgili intte yazan birkaç yorumu gönderdim incelersiniz

Eki Görüntüle 1080361 Eki Görüntüle 1080362 Eki Görüntüle 1080363

Size ürünle ilgili intte yazan birkaç yorumu gönderdim incelersiniz

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler.Ürünün internetteki yorumlarını okudum gayet tatmin edici.Siz de bebeğiniz için verimli bir şekilde kullanabildiniz mi bu ürünü? Para veripte bi köşede kalsın istemiyorum.Bir de ürünün son fiyatı nedir?Resmini de eklerseniz sevinirim

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler.Ürünün internetteki yorumlarını okudum gayet tatmin edici.Siz de bebeğiniz için verimli bir şekilde kullanabildiniz mi bu ürünü? Para veripte bi köşede kalsın istemiyorum.Bir de ürünün son fiyatı nedir?Resmini de eklerseniz sevinirim

Ben bebeğime her öğün taze gıda pişirme takıntılısı bir anne olarak çok kullandım,çünkü bebek porsiyonu kadar pişirebiliyorsunuz,seyahat etme durumunda yanınızda taşıyabılıyorsunuz,sizin fikrinizi bilemem ama çok küçük bebeklerde ısıtılan yemeği vermeyi doğru bulmuyorum ben,ayrıca buharda haşlama olayı da çok önemli besinlerin vitaminininden yararlananilmek için.
Ben memnun idim ancak sizi bilemem yani tercih meselesi. $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398080268.641103.jpg
Soyledıgım gibi tek eksiğimiz spatulası, ancak ben onsuz kullandım,o yüzden 10 tl daha en fazla indirim yapabilirim

Eki Görüntüle 1080335 Eki Görüntüle 1080336

Ürün yurtdışında birçok anne tarafından tercih edilen,besinlerin vitaminleri kaybolmadan buharda pişirme özelliği ile pişirip bir alt kademesine alındığında ise püre ya da çorba haline getiren harika bir bebek ek gıda makinasıdır.
Sıfırı 270 tl olan bizim de gayet severek kullandığımız bu ürünü oğlum artık büyüdüğü için satıyorum.
Orijinal kutusunda,bir adet tarif kitapçığı bir adet kullanım kataloğu vardır.tek eksiği plastik spatulası,o da Joker Mağazası'nda var.
Alana şimdiden hayırlı olsun,bulaşık derdi olmadan tek ürünle bebeğinizin gıdası gayet steril ve vitaminli bir şekilde hazırlanmış olacak

Teşekkürler arayan benim konuyu oyüzden açtım ama ilgilennler var entresan ilk önce ben öğrenebilirmiyim fiyatı nedir acaba

yok canım arızası. Gayet güzel iş görür.sadece pil kapağı yok.buda çalışmasına engel değil. Görüntü olarak açık orası.

Maksimum yapabilceğin bir indirim varmı ben uygn fiyatlı arıorm ama ürünü beğendim

Evet ben de zaten ürünü koymayı planlıyordum buraya ki sizin konunuzu gördüm,aslında ürünün 2.eli 100-150 tl arasında alıcı buluyor genelde.
Sıfırı 270 tl.
Bizimkinin spatulası eksik ve kullanırken hafif çatlak oluşmuş tutma kısmında.
Yoksa kutusu vs herşeyi tam.
90 tl dedim diğer arkadaşımıza da.
Siz ne kararlılık bir ürün düşünüyordunuz?

Maksimum yapabilceğin bir indirim varmı ben uygn fiyatlı arıorm ama ürünü beğendim

formda sor soruştur. chicconun telsizleri maksimumum bu fiyat. 75 den 50 ye düştüm. öncedende satışım vardı. uygun fiyatlı için başka markalara bakabilirsin. illaki bulursun. ama chicco başka.çok iyi bir marka

X